Цела Македонија
                   
53262 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES C320 CDI AVANTGARDE

Odlicno socuvan karoseriski i vnatresno , tehnicki bez niedna mana ,f...


9.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

04 сеп 14:28Промовирано

Се продава пежо 307

Се продава пежо 307 2.0hdi, 6 степен менувач, во одлична состојба, на...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

10 сеп 10:09Промовирано

Golf 6 2.0 TDI

Golf 6 2.0 TDI 81kw (110 ks) 2009 godina. Vo odlicna sostojba. Redo...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:17Промовирано

MERCEDES C250 FACELIFT ODLICEN,NOV

MERCEDES C250 UVEZEN OD GERMANIJA PROIZVEDEN KRAJOT NA 2013 PRVA REGI...


15.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 17:24Ford Focus 1.8 Tdci 115hp

Socuvan Poveke informacija 078/317/287


2.650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:24Opel Astra Cosmo Twintop 1.9cdti

Opel Astra H Twintop Cabrio Cosmo paket Perfektna sostojba Za merakli...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:24Citroen C4 2.0 HDI

За повеќе информации вртете на: 070321687


2.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:23VW GOLF 6 1.6TDI

Se prodava golf 6 vo super sostojba, plateni site davacki do registra...


6.550 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:23SEAT ALTEA 1.9TDI

Avtomobilot e uvezen od austrija plateni site davacki do registracija...


3.970 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:23Seat Leon 1.6 TDI 2011

Vo ekstra sostojba, kolata e uvezena od austrija plateni se site dava...


6.380 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:23VW PASSAT VARIANT BLUEMOTION 2007 G.

Voziloto e uvezeno od austrija, site davacki plateni do registracija....


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:23FIAT STILO 1.9 JTD

FIAT STILO VO ODLICNA SOSTOJBA,FULL OPREMA KLIMA, REDOVNO SERVISIRANA...


2.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 17:23RENAULT LAGUNA 2.0 2008god.

Se prodava odlicno socuvan avtomobil so mnogu oprema: -komandi na v...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.999 €
Прилеп

Автомобили

Денес 17:22OPEL INSIGNIA

Extra sostojba Novi gumi Servisirana komplet so servisna istorija do ...


7.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.500 €
Струмица

Автомобили

Денес 17:21Peugeot 407 2.0 HDI Mozna zamena

Возилото е во добра состојба. Регистрирано, сервисирано можна е и зам...


3.300 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 17:21HONDA ACCORD 2.2 IDTEC MOZNA ZAMENA

☑ Honda Accord ☑ МОЖЕ ЗАМЕНА ЗА 2 КОЛИ ☑Марка- Honda ☑Модел- Acc...


8.800 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 17:21SE PRODAVA PICASSO

Se prodava Taze donesena full oprema


1 €
или предлог цена
Денес 17:21BMW 118D 143hp FACELIFT GERMANIJA

Се продава BMW 118D 143hp 2008 FACELIFT увезено од Германија вистинск...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:20  НОВ ОГЛАС

AUDI A3 SEDAN 1.6 TDI PRV SOPSTVENIK NEUVEZEN

» Регистрирана до 09.2022 СЕРВИСИРАНО САМО ВО ОВЛАТЕН СЕРВИС "PORSH...


13.699 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:19Mercedes Benz S 350 L BlueTec AMG 2014

Mercedes Benz S 350 L BlueTec ( long) verzija 2014 godina 162.000 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19Aluminski bandazi 16ki 5x100 so gumi 205 55 16

Bandazite se kako novi pasuvaat na poveke vozila so razmak na shrafov...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 17:19Daewoo Matiz Plin

Plin Atest folii. Registriran dobra sostojba 078 531 542 078 5...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:19Chrysler pt cruiser 2.0 benzin/plin

Vo perfektna sostojba, atestiran plin. Poveke info na telefon Moze z...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 17:17RENO KANGO 1.5DCI 2011GOD REGISTRIRANO DO 04.2022GOD FUL OPR

RENO KANGO 1.5DCI 2011GOD REGISTRIRANO DO 04. 2022GOD SO FUL OPREMA V...


4.500 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 17:16MERCEDES-BENZ ML350 CDI 4 MATIC 7G TRONIC REDIZAJN

MERCEDES-BENZ ML 350 CDI 4 MATIC 7G TRONIC, GRAND EDITION REDIZAJN, P...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:16VW Polo 1.2 2008 god.

VW Polo 1.2 - 2008 Godina - 1.2 Benzinski motor - 130.000 km. ...


3.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 17:15Opel Antara 2.2 TDCI 4X4

Se Prodava Opel Antara 2.2 TDCI Registriran cela godina so zelenkart...


7.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:15Golf 5+ 1.9 Tdi

Golf 5 Plus 1.9 Tdi Godina 2007 vo Sobrakajna Registriran Serv...


4.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:15Passat B6 1.9 Tdi 105 Ks

Kolata e Vo Odlicna Sostojba Godina 2006 Registriran do 22.06.2022...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:15Opel Astra 1.7 DTI

Kolata e vo Odlicna Sostojba Godina 2008 Servisiran Al Bandasi ...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:15Ford Fokus 1.6 Tdci

Kolata e vo odlicna Sostojba Godina 2006 Registriran cela godina ...


2.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:15Renault Twingo 1.2 Benzin Plin Atest

Kolata e vo Odlicna Sostojba Godina 1999 vo Sobrakajna Registrira...


999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 17:15VW GOLF 1.9 TDI-105ks= 4 MOTION 🇦🇹

Kolata e uvezena od Austrija odlicno socuvana,ocarineta,homologacija ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 17:11Peugeot 307 2.0 HDI 66KW 2002god.

Se prodava odlicno socuvano Peugeot 307 2.0 HDI 66KW 2002god. So ...


2.550 €
или предлог цена
Денес 17:11BMW 116 (F20) 2.0D-116ks

+Model:BMW 116 (F20) 2.0D-116ks; +Godina:2014; +Gorivo:Dizel; +Mot...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 17:10VW Passat 2.0 8v TDI

VW Passat 2.0 8v TDI Servisiran Registriran do 12.04.2022 Vo mnogu do...


4.500 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автомобили

Денес 17:10Bmw 530 xd 2012 uvoz 258ks

Sega uvezena od CH 🇨🇭🇨🇭 Registrirana na MK tabli Moze zamena s...


15.000 €
или предлог цена
Денес 17:10Audi A6 3.0 TDI Quattro Facelift 2011

Audi A6 3.0 TDI Quattro Facelift S-line 2011 godina Registriran d...


12.000 €
или предлог цена
Денес 17:09Audi A6 2012 god 2.0 TDI 177ks neuvezena

Audi A6 -177ks/ 10/2012 -Registrirano cela god i zelen karton do 11....


15.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 17:09Mercedes Benz ML 350 Bluetec 4Matic Sportpaket 2014

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 4Matic AMG 2014 godina 190.000 km so ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:08KOLATA VO ODLICNA SOSTOJBA I NE E OD UVOZ

VOZILOTO IMA I SERVIS KOMPLET REBREST KAIS CENA PO DOGOVOR ZA POVEKE...


3.750 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 17:07VW Polo 1.2 Full Oprema -2003G.

Продавам Поло , 1.2 бензинец , произведено 2003год.. , со комплетна о...


2.199 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 17:06Audi A5 3.0 TDI quattro

Audi A5 3.0 TDI S-line Quattro 2007 Registrirana do 07.2022 ✅ FULL...


9.800 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 17:06Страна 1 од 1332

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам