Тетово
                   
60 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Man 14.250 /2007

Prodavam Man Cisterna 7,5 toni proizvedeno 2006 god km:250000 Pog...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

05 јун 23:34Промовирано

Cisterna

MAN TGA 410 Cisterna ADR 2ve komori 1x6760 1x6740 13.500 lit 6...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

Вчера 17:08Mercedes Atego 1324L Bluetec4

Mercedes Atego 1324L Bluetec4 na super sostojba 2007 300.000km


26.000 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

Вчера 11:04Jastuci za kamion, Rezervoar, Klipovi, Far, Retrovizori

Jastuci za kamion novi ne montirani Rezervoar Alluminski 600L komplet...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

25 јун 15:39Se prodava Scania R440

Se prodava Scania R440 Cena po dogovor 075458718 Ivica


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

24 јун 14:00Pumpa

Se prodava pumpa so allanser za sekakvi nameni


1 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

21 јун 14:33Mercedes 2635

Prodavam Mercedes 2635 Kiper vo odlicna sostojba.


26.000 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

14 јун 18:43Prodavam MAN TGA TGX i Schmitz

Prodavam MAN TGA 18 430 2005 god.


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

12 јун 13:56MAN TGS 18.440* 4x4 KIPHIDRAULIK KAMERA KLIMA

MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE AD BLUE ADR KIPHIDRAULIK Mileage...


289 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

07 јун 08:00Man 14.250 /2007

Prodavam Man Cisterna 7,5 toni proizvedeno 2006 god km:250000 Pog...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

05 јун 23:34MAN tgl

MAN tgl 8.180 kipper✅kran Vo oldicna sosotojba God. 2007


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

05 јун 13:05Servis dellovi Mikseri

SPARE PARTS FOR CONCRETE PUMP&MIXER PJESE KEMBIMI POMP BETONI&MIKSE...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

04 јун 21:25Rezervari za Nafta-Hidraulika

REZERVARI- ZA NAFTA I HIDRAULIKA Rezervar per naft dhe Hidroll MA...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

02 јун 13:45Wabco

Wabco 9710028050 SCANIA-DAF-MERCEDES-MAN-RENAULT-VOLVL-WABCO-STGT-DR...


200 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

28 мај 00:18MAN

Bosch 0481023103 Graubremse 360 003 643 Ventil kocnice za MAN F20...


200 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

28 мај 00:10MAN F 2000 26.314 -STETER

MAN F 2000 26.314 Godina:1999 Gear box manuel Very good Condition


289 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

04 мај 21:41MAN TGA D 20 COMON RAIL 26.350

MAN TGA D 20 COMON RAIL Model: 26.350 Year: 9/2006 Engine: 350 P...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

03 мај 12:47MAN TGX 18.440 EURO 6

MAN TGX 18.440 EURO 6 Year:2013 Diesel Gearbox Automatic Emissi...


36 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

03 мај 12:47Iveko euro kargo 2002 god so rampa

se prodava kamion iveko euro kargo 2002 god tovarno furgon kamionot e...


По Договор
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Камиони

02 мај 21:47Rezervar 600 Litri Aluminium za kamion

Rezervar 600 Litri Aluminium za kamion Dimenzi 43cm / 65cm / 195cm Me...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

01 мај 12:13MAN TGX 18.440 EEV XXL(2012)

875.000km (29.04.2022) 1200lit Dizel, Automatk Klima, webasto, Cool...


19 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

29 апр 16:36Furgon

Rampa


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
Желино / Тетово

Камиони

12 апр 21:34Putzmeister BSF 24m.110m3 - 125DN

Mercedes Benz Atego 18.28 Putzmeister BSF 24m.110m3 - 125DN Year 1...


723 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

10 апр 12:19Mercedes-Benz Actros MP2 -LIEBHERR

Mercedes-Benz Actros 3236 MP2 Year:2003 Eps gear box-3 pedal Tyr...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

07 апр 21:06MAN tga

MANtga 18.430


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

30 мар 22:29Se prodava kamion Actros 28-46

Se prodava kamion Actros 28-46,godina na proizvodstvo 2002,registrira...


1 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

17 мар 19:44Shlep Service Bosch Tetovo 24/7 Prevoz Niz Cela Mk

Prevoz Za Vozila Niz Cela Makedonia 24/7 Kosovo Serbia Albania 🚨


По Договор
или предлог цена
Тетово

Камиони

28 фев 22:00PRODAVAM KAMIJONI

TGL MAN 12/240 i 12/212 KAMIONITE SE DONESENI OD GERMANIJA PLATENI SE...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

12 фев 12:11Kiper sistemi

Hidraulicni pumpi Reduktori Racka za kiper sistemi 0038971-787-1...


123 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Камиони

01 фев 11:46man 32 343

man 32 343 1996 TEL::::075 209 672


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

14 јан 23:17Man Tga 35 410🇩🇪

Man tga 35 410 --2005 --🇩🇪🇩🇪 mnogu dobar TEL:: 075 209 672 :::::


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

14 јан 23:17man 26 463 mercedes 1932

man 26463 prateca 2003 godina registriran so novi gumi mercedes 1932...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

13 јан 13:37man 26 463 mercedes 1923

man 26463 prateca 2003 godina registriran so novi gumi mercedes 1932...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

13 јан 13:35Mercede kiper 1936 1988g

Mercedes kiper 1936 1988g novi 6 gumi registriran do 6 mesec


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

30 ное 07:47IVECO STRALIS DELOVI

mnogu delovi za iveco


100 МКД
или предлог цена
Тетово

Камиони

07 окт 19:42mercedes 1932

mercedes benz 19 32 orginall kiper


По Договор
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

11 јул 13:44Mercedes Atego 816

Se prodava Mercedes Atego 816 2007 god. so rampa. Reg. do 02.2022


8.800 €
или предлог цена
Тетово

Камиони

25 јун 18:10Mercedes

Mercedes 1213 pali vozi nema registracija Cena po dogovor 075 200...


999 €
или предлог цена
Јегуновце / Тетово

Камиони

11 јун 16:52Man Tgx 26 440 so kranot

Man tgx26 440 prefect kamion uvoz na Austria broj na tel ::::: 075 2...


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

19 фев 14:53Mercedes actros 2543

Mercedes actros 2543 so kran broj na tel:075209672


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

19 фев 14:53Man 35 430

Man 35 430 broj na tel 075 209 672


1 €
или предлог цена
Желино / Тетово

Камиони

19 фев 14:53Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам