Цела Македонија
                   
4563 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Man tga18.400 2007 Volvo 400 2008 Volvo 420 2010

Se prodavaat ili moze zamena za tandem moze i so pomala nosivost tand...


15.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Skania 360 - 124c MIKSER

- Камионот е во одлична работна состојба , моментално вози локал во С...


22.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

30 јан 01:55Промовирано

MAN TGA 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i ...


35 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 фев 13:53Промовирано

MERCEDES ATEGO 816 FURGON 2008 EURO 5

Mercedes Atego 816 furgon, 2008 god na proizvodstvo,euro 5,vo odlicna...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 12:23Gumi 315 70 r 22.5 kaminski

Parava Sara


2.000 МКД
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 12:21Man so. Rampa/Lift pozadi

kamjonot e vo odlicna sostojba pali vozi registriran do 24:12:2023


7.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.500 €
Струмица

Камиони

Денес 12:16Man

18.400ks Vo top sostojba 2014g euro6 Od oprema ima sve Retarder,Klim...


2 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 12:01Scania R420 I poluprikolka Schmitz

Scania R420 topline,reg. Cela godina so novi gumi,klima retarder friz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 11:59CISTAC ZA SNEG

3 TEL 071222007


1.500 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Камиони

Денес 11:49SPANERI NOVI I POLOVNI

Prodavam Novi 20 Komada I Polovni 10 Komada Spaneri Cena za novi 500 ...


499 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 11:32Man

Man078 399 979


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 11:16Man

TGA delovi 078 399 979 / 075 38 32 38


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 11:15Man

078 399979


1 МКД
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 11:15Man

Man tga E5 078 399 979


1 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Камиони

Денес 11:15MAN 430ks i poluprikolka

Se prodava prikolka minerva 2006 god prva osovina se kreva i se vrti ...


11.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Камиони

Денес 11:13Delovi za skanija

Delovi za skanija. Bregasta eko 2, 3 I 5. Vrati, spoljeri, rezervoar ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 11:12Mercedes 12/13

Se prodava mercedes 12/13 vo ispravna sostojba. Tel.kontakt 078/369-...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 11:09Miler kiper 12 m3

Miler kiper sandk 12m3 za 3 osovini komplet 078 253 400


3 €
или предлог цена
Струмица

Камиони

Денес 10:58Mercedes sprinter slep,shlep,vlecna sluzba 515 cdi

Tip top Info na ☎️☎️☎️ 078 227 727


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 10:52MERCEDES ATEGO 815 KIPER

Servisiran Miler kiper Registriran Nosivos 3t Kamionot e vo odlicna s...


15.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 €
Илинден / Скопје

Камиони

Денес 10:52Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


19.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 10:52MERCEDES 811D PATAR FABRICKI KIPER 071242257

Se prodava BEZ DOKUMENTI Mercedes 811D. PATAR SO FABRICKI KI...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 10:27LIFT ZA KAMION PALFINGER

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER **** ---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 10:02Atego 817 odlicen slep reg do 09.01.2024g

Se prodava Mercedes Atego 817 reg 09.01.2024g. Odlicen slep, Atestira...


13.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 09:55VOLVO FH13 440

Volvo fh13 440 manuelen menuvav nova lamela novi kaisi zategaci vodna...


14.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
14.300 €
Ресен

Камиони

Денес 09:54Mercedes Sprinter C65

Kamionot e vo super kondicija redovno my e praveno Servis I se ostana...


6.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

Денес 09:50MAN TGX

TGX 2013 GODINA 760.000 KM KOMPLET SERVIS NA MOTOR I NA MENUVAC -M...


29.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:46MENUVAC OD 508D

MENJACOT E SO 5 BRZINI KOMPLET SO LAMELA POTISNA DRUGLAGER I ZAMAEC ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 09:41DOBOSI OD KAMJON 35KA

Edniot e skoro nov a odgovara i na aftobusi Imam i raketa od kamjon...


1 €
или предлог цена
Охрид

Камиони

Денес 09:40Nissan Atleon kiper

Kamionot e vo top sostojba se vozi so C Tapagraf se ima za poveke n...


14.500 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Камиони

Денес 09:35Isfrlanje sut pesok tampon rizla zemja prevoz mebel kiper

🛻ВРШИМЕ ПРЕВОЗ СО КИПЕР🛻 🔴 Исфрлање шут, имаме и наши работници з...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Камиони

Денес 09:35Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:28Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:28MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:27PROIZVODSTVO I REPARIRANJE NA BALANSERI I BALANSSHTANGLI

Proizvodstvo i repariranje na sekakov vid na balanseri,balansstangli ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Денес 09:05Kabli za struja. Kabli za ABS za kamion

Prodavam kabli za kamion za prikolica novi I polovni. skania I vapco ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 08:28Kalnici za mercedes 813

Kalnici za kamion Mercedes 813 Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 08:27Stranica za prikolica za kamion

Stranica za prikolica za kamion 400 na 130 sm Imam I drugi dimenzi ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 08:27Man i pp kiper

Prodavam man tga 440 i pp kiper 24 m3


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 08:17Volvo FH 420 EEV 2011 god

Volvo 420 euro 5 EEV 2011 godina - mega so prateka osovina automatski...


17.000 €
или предлог цена
Велес

Камиони

Денес 07:57Kamjonski alumuniumski rezervari za nafta

Kamjonski alumuniumski rezervari za nafta, vo razlicni dimenzii i ban...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 07:26CISTERNA ZA VODA I KANALIZACIJA

POROBIVANJE NA KANALIZACIJA ODVOD CISTENJE SEPTKICKI JAMI NOSENJE TEH...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 07:25SCANIA EUR.6/2013 GOD TANDEM

SCANIA EUR 6 / 2013 GOD /TANDEM 120 kubika , VO ODLICNA SOSTOJBA ...


32.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Камиони

Денес 07:22Страна 1 од 115

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам