Гевгелија
                   
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Poluprikolica

Poluprikolica Samro 2007g. Za poveke informacii javete se na tel: 078...


3.800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

30 јун 14:45LADILNIK SCHMITZ

Ladilnik SCHMITZ 2007 GOD TERMOKING SL300 VO EXTRA SOSTOJBA


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

27 јун 20:03Ladilnik

Ladilnik schmitz 2002 god.


8.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

21 јун 18:02Poluprikolka platforma

Poluprikolka trailor platforma, vo super sostojba, registrirana do ok...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Приколки

11 јун 17:03SAF OSOVINI KOMPLETNI i MODULATOR

Se prodavaat saf osovini Kompletni so lageri Jastuci skoro novi D...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

08 јун 13:10OSOVINI SAF I SASIJA

3 osovini na gurtna 2 osovini na disk


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

14 мар 21:52Poluprikolka Samro 2007

Registrirana poveke info na Telefon: 078-349-888 Telefon: 078-349-8...


3.800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

20 фев 14:23Pet tonska/5tonska prikolka

So dokumemti i kipa, moze zamena za zastava Om ili kombe ili pomala ...


1.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

21 јан 19:43PRODAVAM BURE OD CISTERNA 30.000 LITRI

PRODAVAM CISTERNA ZA GORIVO NEREGISTRIRANA VO NEISPRAVNA SOSTOJBA POG...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

17 јан 19:22Куфер од Когел 2008 произведен

Продвам контењер (куфер) од ладилник KOGEL, тип: SVKT24, кој е во одл...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

23 дек 05:14Се продаваат 2 приколки за камион

Се продава приколка Krone во исправна состојба, 150.000 денари. Прико...


240.000 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

27 ное 14:23ADR daski kako novi!!!!

Se prodavat ADR daski 3 parcinja


1.500 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

03 ное 12:21Kontenerka

Poluprikolka kontenjerka lecitrajler 2006 god Tel 071 757 275


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

06 сеп 11:43se prodava prikolka Mildner

vo odlicna sostojba proizvedena 2002 godina. Za poveke informacii ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

02 јул 15:22KUFER OD LADILNIK

Kufer od ladilnik kogel


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

09 јун 21:26Se prodava ladilnik smitz

Se prodava poluprikolka ladilnik smitz vo odlicna sostojba 2008 god.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

07 јун 09:01PRIKOLKA NOSIVOST15.5T

KOMPLETNO ISPRAVNA, ISTECENA REGISTRACIJA


2.350 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

11 мар 07:42konstrukcija za schmitz

komplet nadgradba (konstrukcija) za schmitz 2000 godina cerada gore ...


123 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

06 мар 07:57Shlep prikolka

Shlep prikolka 2015 god. So elektricno vitlo 12000 lb. Novi gumi vo e...


2.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

10 јан 10:27Se prodava prikolka Koegel

proizvedena 2003god. Za poveke informacii na 078 229 255 Trajko/ 0...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

16 ное 14:16se prodava prikolica platforma

za poveke informacii 078 229 255 TRajko/ 070 238 114 Angel


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

16 ное 14:12Poluladilnik smitz cargobull

Poluladilnikot e vo super sostojba dimenzii 13.60 cm visina i 2.65 go...


2.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

10 ное 13:20SCHMITZ

Мотор Carier Maxima 1300, 12320ч, во топ состојба. Приколката е регис...


7.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Приколки

15 окт 19:08Schmitz SKO 24

Redovno servisirana, vo odlicna sostojba, za poveke informacii ob...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

22 сеп 14:28SCHMITZ SKO 24

Redovno servisirana, vo odlicna sostojba, za poveke informacii obra...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

22 сеп 14:25Kaisi novi

Novi me odpakuvani, imam I upotrebani.


400 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

10 мар 10:47Schmitz poluprikolki MEGA od 3500-5500 evra

Se prodavaat poluprikolki Schmitz MEGA Trailer: 2005 god - 3500 evra...


3.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

13 јун 13:00Poluprikolka

Se prodava poluprikolka vanhol platforma so klucevi registrirana so z...


1.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Приколки

25 мај 13:20Se prodava prikolka

Prikolkatya e vo odlicna vozna sostojba za site informacii na 070 238...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

15 мај 09:18Se prodava prikolka

Prikolkata e vo dobra vozna sostojba za site podetalni informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

15 мај 09:16SAMRO poluprikolka 13.60m

Se prodava SAMRO poluprikolka 13.60m 2008g vo ekstra sostojba so s...


5.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Приколки

10 мај 20:14poluprikolka SHMITZ platforma

sasija neostetena,potrebni sitni popravki, proizvodstvo 1996 g. dolga...


1.800 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Приколки

05 апр 14:46Prikolka germanska

Germanska prikolka vo odlična sostojba so ispravna dokumentacija nosi...


900 €
или предлог цена
Гевгелија

Приколки

17 јан 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам