Подкатегорија:
                   
85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat 450 4x4

Dupli bandasi za Fiat 9.5-32


335 €
или предлог цена
Денес 13:20Fiat 450 4x4

Fiat 450 dt


65 €
или предлог цена
Денес 13:20MOTOKULTIVATOR LOMBARDIJA

UVEZEN OD ITALIA NOVI GUMI SO KARDAN NOSIVOST DO 2000 KG VO ODLI...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6 МКД
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Трактори

06 авг 08:38Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan #трактор #same #Traktor #traktor #Sa...


8.000 €
или предлог цена
05 авг 10:35Сe продава Same Corsaro 70

Се продава трактор Same Corsaro 70 со корпа и летна кабина увезен од ...


1 €
или предлог цена
05 авг 09:32Се продава Fiat 780

Се продава Fiat 780 dt тракорот е донесен од германија пред неколку м...


1 €
или предлог цена
05 авг 09:32Husqvarna

Husqvarna match 30 zaba Lanec 30 zaba Neupotrebuvani


4.000 МКД
или предлог цена
04 авг 14:02Fiat 80-90

Se prodava Fiat 80-90 vo odlicna sostojba 80ks ima dokumenti registra...


По Договор
или предлог цена
04 авг 12:16Plug edno brandendo za dlabocinsko riljanje

Edno brazden plug za riljanje za dlabocinsko oranje za traktor Diab...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:50Taniraci za traktor italianski i plug

Doneseni od italia taniraci podvizni na trkala za transport i plug ed...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:50Gumi za traktor ferguson massey ferguson

Izvadeni od traktor od italia Zadni bandasi 2 broja Prendi bandai ...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:49Melacka za grozje muljac na dve brzini motor

077 558 215 igor Prodavam mulcar melacka za grozje donesena od ital...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:49Prikolica za sekakva namena

Donesena od italia Platforma na prikolicata So edna osovina dupli g...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:49Frezi italianski meritano

Dve frezi meritano 210 cm Znoni na 077 558 215


33 €
или предлог цена
02 авг 21:49Cinkular za drva na kardan

Zvoni na 077 558 215 igor so jaka osovina so dovresti lager so dve ma...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:48Traktor CARRARO 100 KONJA 4X4

Zvoni na 077 558 215 igor Traktor CARRARO 4X4 100 konja Motor 4 kl...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:48Sita za mlinovi cekicari italianski

Italianski originalni sita sa mlinovi cercari kvalitetni zvoni na 077...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:46Ramnac noz za sneg za traktor napred

077 558 215 zvoni na toj broj Ramnac noz za sneg za cistenje za na...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:46Lozariski ovostarski plug pludove trojka

Lozarski ovostarski trojka plug plugove Italiani marka OLIVETO za t...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:45Kosacka italianska

Donesen od Italia motor benzin model motor INTERMOTOR 350 italiansk...


1 €
или предлог цена
02 авг 21:45KABINA ZA TRAKTOR FIAT.

Kabina za Traktor fian. Mob za Kontakt 070/453-500.


По Договор
или предлог цена
28 јул 13:38Se prodavam SAME-Minitaauro 50 DT

Se prodavam SAME-Minitaauro 50 DT VO ODLICNA SOSTOJBA SO KORPA I VITL...


1 €
или предлог цена
27 јул 17:31MERITANO freza

Se prodava freza MERITANO 125cm sirina so 24 novi nozevi Za podetal...


1 €
или предлог цена
22 јул 22:46Prodavam plug za 507

Prodavam plug za 507 broj za kontakt 076607574


1 €
или предлог цена
22 јул 02:03Kombajn

Novi gumu kaisi lanci laga sita motor I menjac odlicni ,moze zamena z...


1 €
или предлог цена
21 јул 11:56PRIKOLKA ZA DRVA.

Prikolka za drva. So kocenici Colovni bandasi i gumi. Mob za konta...


999 €
или предлог цена
16 јул 15:50Kabina za traktor

Kabina za traktor . Cena 7000 denari


7.000 €
или предлог цена
06 јул 13:09Atomizer 1000l

Се продава атомизер со грчко потекло. Атомизерот нема никаква маана ,...


1 €
или предлог цена
21 јун 23:23MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
31 мај 06:54Ford 3000

Traktorot 47 konji I e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja.. C...


2.700 €
или предлог цена
30 мај 21:09Kalnici

Se prodavat dva para kalnici


10.000 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Трактори

21 мај 18:30Traktorski gumi

Se prodavaat traktorski gumi vo dobra sostojba se 9.5-20 komplet so s...


350 €
или предлог цена
19 мај 08:18KOSACKA IMT DIZEL.

Imt kosacka Dizel nogu malku koristena. Mob za kontakt. 076/872-087


1.200 €
или предлог цена
09 мај 20:27ford 3000

ford 3000 078700835


3.000 €
или предлог цена
04 мај 21:37Ford 3000

Se prodava Ford 3000 vo odlicna sostojba pali vozi.


2.900 €
или предлог цена
28 мар 20:44Poteglici za IMT i Fiat

.


По Договор
или предлог цена
22 фев 08:38IMT 509.

Imt 509. Koplet mehanizacija. Tel za kontakt. 071/246-507


По Договор
или предлог цена
06 јан 10:23Sapa za drva nova ne koristena

11


11 МКД
или предлог цена
23 дек 19:16Кука за трактор со разбој

Продавам нова кука за трактор со разбој. Цена по договор


1 €
или предлог цена
12 ное 22:24IMT 509

ИМТ 509 - приколка - плуг - тегови - фреза - ралце (го нема н...


1.700 €
или предлог цена
01 ное 13:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам