Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1937 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA KOSILKA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO GOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA K...


По Договор
или предлог цена
25 авг 09:02Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
25 авг 09:02Промовирано

NEW HOLLAND

Se prodava traktor new holland vo odlicna sostojba bez nikakva mana ...


11.000 €
или предлог цена
Вчера 15:48Промовирано

traktor fiat

Fendt farmer 308 LSA Turbomatik uvezen od 🇩🇪🇩🇪 78 ks 1986 godina ...


12.345 €
или предлог цена
Вчера 20:44hurliman t-6200

Traktori uvezeni od🇨🇭 🇨🇭 info tel:075-831-502.


75.831.502 €
или предлог цена
Вчера 20:44Se prodavat DVI tesni gumi

Dve gumi tesni za zemjodelski potrebi


400 €
или предлог цена
Вчера 20:39IMT 549

Registriran, 1990 godina, vo odlicna sostojba, spremen za rabota, red...


3.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 20:06Ford 4100 4x4

FORD 4100 4x4 Donesen od CH extra dobra sostoyba za povek info 07756...


6.300 €
или предлог цена
Вчера 18:33McCormick Internacional

Bezprekorna sostojba, novi zadni gumi i nov akumulator. Poveke info n...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 18:00Motokultivator MITSUBISHI MM501 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MM501 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
Вчера 17:24Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
Вчера 17:24Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
Вчера 17:24Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
Вчера 17:22Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
Вчера 17:22Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 17:21Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 17:21FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Вчера 17:21YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 17:21Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Вчера 17:21Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Вчера 17:20Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Вчера 17:20Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 17:20Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
Вчера 17:20СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
Вчера 17:20Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
Вчера 17:20Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 17:19Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
Вчера 17:19Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 17:19Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 17:19Fiat 850

Fiat 85ks Godina 1970 Registriran Plug Huard i dve brani chetvoro...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:11Ferguson IMT 533 539

Delovi od menjach za imt 533 i 539 ss ednu lamelu, nekoj zupchanik, s...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:11TRAKTOR IMT 539 REGISTRIRAN

Traktor imt 539 89god so kompresor 4gumi novi Traktorceto e vo fabri...


3.400 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 16:33  НОВ ОГЛАС

TRAKTOR IMT 539 88G REGISTRIRAN

Traktor imt 539 88godina so Kompresor Liniska bosh pumpa gumi Dobri ...


3.000 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 16:20  НОВ ОГЛАС

TRAKTOR IMT 539 SO KABINA

Traktor imt 539 89godina so kompresor so kabina Liniska bosh pumpa m...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 16:02  НОВ ОГЛАС

NEW HOLLAND

Se prodava traktor new holland vo odlicna sostojba bez nikakva mana ...


11.000 €
или предлог цена
Вчера 15:48IMT 5106

IMT 5106 Vo odlicna sostojba so novi gumi TELL : 078 281 422


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:28Toma Vinkovic

Traktorot e vo ekstra sostojba


1 €
или предлог цена
Вчера 10:59Se prodava IMT 533 so kompresor

Se prodava IMT 533 so kompresor 79 godina fabricna sostojba so 2 lame...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:47  НОВ ОГЛАС

Ferguson 65

Se prodava traktor vo ispravna sostojba Ferguson 555 65 ks Ima doku...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 10:39LANDINI POWERFARM

LANDINI POWERFARM-80 2011 GOD. KLIMA LANDINI POWERFARM-80 2011 GOD. ...


15 €
или предлог цена
Вчера 10:27Balirana slama - Балирана слама

Balirana slama 075 523 724


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:37Gumi 650 60 38 - Vulkanizer JOCO

Se prodavaat dve gumi traktorski 650 60 38 Michelin .. Super gumi C...


500 €
или предлог цена
Вчера 08:27Имт 507

Софреза и плуг обртач бензин исправен


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Земјоделски возила / Трактори

27 јан 19:59Страна 1 од 49

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам