Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA VODNA PUMPA TOMOS I ZA...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:27Промовирано

NAJGOLEM IZBOR Z REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA PILI

KEKO MOTORS NAJGOKEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA MOTORNI PIL...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

Kombajna Deutz Fahr 1300 M Hydromat

Kombajnata e uvezena od Svajcaria Mnogu e socuvana i mnogu dobar mot...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

Денес 15:57kombajn new holland

New holland 8050 heder 3.5m so secka New holland 8050 heder 4m so se...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Kombajn Zmaj 142 (univerzal)

Ivica 071 714-893 Vo ispravna sostojba, moze da se vidi na lice mesto...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:56SAMPO 2045 2050

DELOVI ZA KOMBAJN SAMPO 2045 2050 INFO:070-214-922


10 €
или предлог цена
Денес 08:52Zmaj 133 vo delovi

Zmaj 133 vo delovi motor kompleten odlicen.


5 МКД
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Земјоделски возила / Комбајни

Вчера 23:47New Holland

Se prodava new holland 1520 vo odlicna sosotojba. Cena po dogovor Tra...


1 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Земјоделски возила / Комбајни

Вчера 21:28zmaj 142

Se prodava Zmaj 142 so vgraden mercedes motor. Cena po.dogovor. Trajc...


1 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Земјоделски возила / Комбајни

Вчера 21:28Baraban i korpi za oriz za Zamj 133 135

Prodavam dva barabana za oriz,dvata se so osovini i lezista Cena 200...


300 €
или предлог цена
Вчера 18:40John deere

Se prodavat dva kombajni john deere 952 i 630 vo ispravna sostojba sp...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:04ZMAJ 135

ZMAJ 135 i ZMAJ 133 Vrtete na 075211454


1 €
или предлог цена
Вчера 09:12Berac za pcenka SIP TORNADO 35

Beracot e vo extra sostojba servisiran redovno pred dve sezoni e komp...


4.200 €
или предлог цена
Вчера 01:17Secka za kombajn sampo 2045

Poveke informacii na 078365750


По Договор
или предлог цена
17 мај 21:35Kombajn Forshit e 514

Kombajnot e vo dobra sostojba. Nosi masina S-46 od kombajna 142. Re...


4.800 €
или предлог цена
17 мај 16:01New Holland Tx 36

New holland tx 36 heder 5.20 spremen za sezona so proba nalice mesto...


1 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Комбајни

17 мај 13:03Newhooland 1520

Newhooland 1520 3 metra heder fordson motor 90 ks spremen za zetva


6.500 €
или предлог цена
17 мај 09:28John Deere 965H HEDER 4.3m

Kombajnata e vo ispravna sostojba GOLEMINA NA HEDER 4.3 M mozna zamen...


По Договор
или предлог цена
17 мај 07:49HEDER PIKAP

Se prodava heder za senaza za Claas kombajn hederot e kako nof bez n...


3.000 €
или предлог цена
16 мај 19:44MASSEY FERGUSNO 520

Za poveke info na brojot 071 606 616 GORAN


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Земјоделски возила / Комбајни

16 мај 12:33NEW HOLAND I ZMAJ

Vo dobra sostojba


6.000 €
или предлог цена
16 мај 12:25Bourgoin md8 berac

Vo ispravna sostojba vo mk koristena tri sezoni so NEGO seuste se Ber...


5.999 €
или предлог цена
16 мај 08:53New Holland 8050

Kombajnot e vo odlicna sostojba so mercedes motor 6 klipa


9.000 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Земјоделски возила / Комбајни

15 мај 12:02New Holland 8060

Kombajo e vo ekstra sostojba moze da se vide vo sekoe vreme mercedes ...


20.000 €
или предлог цена
Чешиново / Кочани

Земјоделски возила / Комбајни

15 мај 12:02CLAAS DOMINATOR 68S 2005GOD---PERFEKTEN!! ADAPTER ZA PCENKA

🇩🇪🇩🇪🇩🇪SE PRODAVA KOMBAJN--- CLAAS DOMINATOR 68 S HEDER 4.2m// ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 21:08Raskodirani kombajni

Eden vo top sostojba i Dva za raskod 133 ki ima delovi se sto vi treb...


По Договор
или предлог цена
14 мај 21:08Zmaj 131

Se prodava Kombajn Zmaj 133 vo odlicna sostojba, solidni gumi motorot...


1 €
или предлог цена
13 мај 11:18LAVERDA 3600

Laverda 3600 1986 Godina 100 kw - 136 Ks


По Договор
или предлог цена
12 мај 13:41NEW HOLLAND 80/50 PERFEKTEN !!!

NOVI GUMI PERFEKNA SOSTOJBA BEZ ZABELESKI ! TEL:070272066 075272066...


По Договор
или предлог цена
12 мај 13:41Zmaj 133 moze i na delovi

Bez gumi motor vo dobra sostojba moze na delovi ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

12 мај 08:47KOMBAJNA ZMAJ 133

Prodavam kombajna Zmaj 133, otvorena so vreki, prv gazda, rabotena mn...


4.200 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
4.900 €
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Комбајни

10 мај 23:02delovi od kombajn zmaj 133

delovi od kombajn zmaj 133 (momentalno ima delovi od dva kombajni bun...


1 €
или предлог цена
10 мај 20:36Se prodava claas jaguar 690

Se prodava claas jaguar 690 vo mnogu dobra sostojba mozi i zamena za ...


15 €
или предлог цена
10 мај 10:10CLAAS 88sl

kombanj klas 88sl hidro maksi so heder za zito 4.5 metri na preklop i...


45.000 €
или предлог цена
10 мај 08:19Се продава комбајн New holland 8030

Се продава New holland 8030 со сецкалка кабина нож 3 30 мотор фиат 6ц...


1 €
или предлог цена
09 мај 22:45masey ferguson 520 i mlin na kamen

se prodava kombajn masey ferguson spremen za zetva i mlin cekicar na ...


1 €
или предлог цена
09 мај 20:14Zmaj 141

Solidni gumi nova lagja novi sini na baraban i zici na korpa nov...


1 €
или предлог цена
09 мај 20:05Zmaj 135

Se prodava kombaj zmaj 135 1999 Telefon 078365750


По Договор
или предлог цена
08 мај 23:42ZMAJ 142

Se prodava kombajn Zmaj 142 so skraten heder 3,60 odkos, spremen e za...


5.500 €
или предлог цена
08 мај 13:22KOMBAJN JOHN DEREE 730

Novi gumi, ispraven, vo odlicna sostojba spremen za zneenje


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

07 мај 14:13Adapter za pcenka na preklop za klas

petoreden adapter za pcenka na preklop za klas so nozevi na molzacite...


1 €
или предлог цена
04 мај 07:11Kombajn zmaj 133RM

Se prodaza zmaj 133RM Godina na proizvodstvo 1990 Prv sopstvenik K...


3.900 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Комбајни

03 мај 21:34Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам