Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
650 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA KOSILKA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO GOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA K...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili STRAUS Prakjam po kargo


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:08Промовирано

KABINA ZA TRAKTOR FIAT.

Kabina za Traktor fian. Mob za Kontakt 070/453-500.


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:07Plugovi

Mnogu malce e koristen..moze da se vidi vo sekoj vreme


499 €
или предлог цена
Вчера 18:02Cevki za navodnuvanje

Cevki za navodnuvanje aluminski F90 56 broja


1 €
или предлог цена
Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

Piper kapija

Se prodava piper kurtovska kapija


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:31PCENICA

Se prodava PCENICA okolu 2.5 tona cena po ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 12:39Perenje teski gradezni masini

Pereme gradezni masini doagjame na lice mesto so masini pod visok pri...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Вчера 12:36Priklucna oprema za motofrezi i motokultivatori

Само во Агриа Центар Штип - најголем избор на дополнителна опрема за ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:21НЕШТО НАЈДОБРО...

Овој модел е нешто најдобро ОД КАТЕГОРИЈАТА НА МОТОФРЕЗИ Поради след...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:18MOTOKULTIVATOR WM 500

Мотокултиваторот е со економичен бензински мотор од 7 кс. Има две бр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:18Bellini - 110 / 1G - 80

Ова е поголемиот брат на Bellini - 100 и 1G - 75. Успешно го продава...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:17Motokultivator Villager VTB 4811

Мотокултиватор Вилаџер ВТБ 4811 - Брзини: 2 напред + 1 назад - Шири...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:17Motokultivator HT 51

Мотокултиваторот е со 4-тактен, OHV, бензински мотор со јачина од 7 к...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:17Dizel motokultivator Weima 1100 BE-6, 9 ks. elektricen start

Мотокултиваторот WEIMA WM 1100 BE - 6 е со дизел мотор од 9 кс. Стар...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:17Motokultivator 1G-105/Bellini-130, 13 ks.

Мотокултиваторот 1Г - 105 е наменет за повеќе работни операции во сит...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:17Se prodavaat gajbinja vo ekstra sostojba

Se prodavaat gajbinja vo ekstra sostojba. Cena po dogovor. Kontakt 0...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:53Traktorski gumi

Se prodavaat traktorski gumi vo dobra sostojba se 9.5-20 komplet so s...


350 €
или предлог цена
Вчера 08:18Gumi traktorski 11 2 28 novi Trayal 8 platna

Se prodavaat gumi novi 11 2 28 Trayal srpski so 8 platna. imam i vnat...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:07se prodava zito i bali

se prodava: Slama - 80 den bala Jacmen - 18 den Trikatale - 20 den...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Вчера 07:13LUCERKA DETELINA

Vo rolni 071222007


7 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

Вчера 06:14IMT 506 so oprema zacuvan

Se pordava IMT 506 vo super sostojba. So kultivatorot sleduvaat trkal...


400 €
или предлог цена
Македонски Брод

Земјоделски возила / Останато

18 мај 19:18JACMEN

Jacmen 2 tona 18 Denara Skopje S. Brazda


17 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18 МКД
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Останато

18 мај 16:01235/75R17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI OD PRIKOLKI 235/75R17,5 245/70R19,5 ZA TRAKTO...


1 €
или предлог цена
18 мај 12:29Cevki za Navodnuvanje Aluminiumski

Cevki aluminiumski grcki 33broja se Fi 110 I 7 broja se Fi 120


1 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Останато

18 мај 11:00MOTOKULTIVATOR HORS YT-1000 DISEL

АГРОТЕХНИКА ИСТОК-ШТИП СПЕЦИЈАЛИЗИРАНА ПРОДАВНИЦА ЗА МОТОКУЛТИВАТОРИ...


36.500 МКД
или предлог цена
18 мај 06:45Мотофреза ZS500B-3 Motokultivator ZS500-B3

АГРОТЕХНИКА-ИСТОК ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ...АКЦИЈА ,АКЦИЈА, ПОЧИТУВАНИ НАШ...


22.000 МКД
или предлог цена
18 мај 06:45MOTOKULTIVATOR SO VLECNA FREZA 7 K.SILI

АГРОТЕХНИКА -ИСТОК ШТИП ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ... ПОЧИТУВАНИ НАШЕТО МОТО ...


1 МКД
или предлог цена
18 мај 06:45Motokultivator Mf 360 NAFTA

Agrotehnika istok stip 071 367 690 Motokultivator mf 360 e so DIZEL...


1 €
или предлог цена
18 мај 06:44Руски Багер BELARUS

Bager vo ispravna sostojba


2.700 €
или предлог цена
17 мај 22:40AGREGAT - PUMPA - MOTOR ZA VODA NA BENZIN I STRUJA

PRODAVAM FRANCUSKA GOLEMA PUMPA NA BENZIN OBICEN - CRVENATA. VLEZ FI ...


550 €
или предлог цена
17 мај 21:13PRIKOLKA - PLATFORMA SO DVE OSOVINI

PRODAVAM PRIKOLKA - PLATFORMA SO DVE OSOVINI. TAA STO E NA SLIKITE. C...


500 €
или предлог цена
17 мај 21:07Kartel masina za tutun nizejne so LANEC

Se prodava mashina kartel so lanec tobako i bidalka nova so 11 kaseti...


6 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

17 мај 19:04Prodavam pcenka

Prodavam pcenka uvrekena Cena po dogovor


18 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20 МКД
17 мај 13:04Imt 504 kultivator motokultivator

Imt 504 vo odlicna sostojba


465 €
или предлог цена
17 мај 12:29Веалка, Vealka

Веалка за зрнести производи


7.500 МКД
или предлог цена
17 мај 11:38MOTOKULTIVATOR 1G-80 070/368-728 skopje stip

ПОЧИТУВАНИ ! МИКРО КОМПАНИ ДООЕЛ - ШТИП ПОВЕЌЕ ОД 10 ГОДИНИ УСПЕШНО ...


1 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

17 мај 07:27PRIKLUCNI ELEMENTI ZA MOTOKULTIVATORI, FREZI PLUG...

Во специјализираната продавница за мотокултиватори "ГРАДИНА" во н. Ил...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

17 мај 07:26MOTOKULTIVATORI ZA MEGUREDNA OBRABOTKA

ПОЧИТУВАНИ, МИКРО КОМПАНИ ДООЕЛ - ШТИП ПОВЕЌЕ ОД 8 ГОДИНИ УСПЕШНО Е ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

17 мај 07:26Приколка Prikolka za motokultivator

Prikolkata e so dimenzii 130x90cm. Vkupen gabarit 280x100cm. Kocnic...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

17 мај 07:25MOTOKULTIVATOR SO VLECNA FREZA

ПОЧИТУВАНИ, МИКРО КОМПАНИ ДООЕЛ - ШТИП ПОВЕЌЕ ОД 8 ГОДИНИ УСПЕШНО Е ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

17 мај 07:25VISOKONAPORNA VODNA POMPA

ПОЧИТУВАНИ, МИКРО КОМПАНИ ДООЕЛ ПОВЕЌЕ ОД 8 ГОДИНИ УСПЕШНО Е ПРИСУТ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Земјоделски возила / Останато

17 мај 07:25Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам