Подкатегорија:
                   
367 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bušalica Atlas copco

busalicata e vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Dizel Viluskar Toyota 2 tona 3 m

Brend: TOYOTA (4070) Model: 02-8FD20 Nosivost: 2000 kg Visina na d...


Денес 16:20Промовирано

Bušalica Tamrock-Pantera 1100

busalicata e vo oldicna sostojba godina na proizvodstvo :2001


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Mercedes Sprinter 316 2.2 cdi *klima* 2013 Godina

Uvezena od Germanija. Plateni site davachki do registracija. Proizv...


14.000 €
или предлог цена
Денес 15:02VW T5 TRANSPORTER PRITCHE DOKA 1.9 TDI

VW T5 PRITCHE DOKA 1.9 TDI 2006 GODINA REGISTRIRAN DO 11.2023 GODINA...


6.990 €
или предлог цена
Денес 14:07  НОВ ОГЛАС

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 2012 THERMOKING -18' TOVARNO LADILNIK

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 2011/2012 SO THERMOKING -18' LADILNIK PLUS DO...


6.900 €
или предлог цена
Денес 13:23RENAULT CLIO 1.5 DCI 2017 TOVARNO KAKO NOVO

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2017 TOVARNO VOZILO BUKVALNO KAKO NOVO ODLICNO Z...


5.900 €
или предлог цена
Денес 13:23Lift za mebel KRAN nosivost 400 kg

Поедноставување е важно. Со лифтот за мебел гломазниот и тешкиот инве...


Денес 13:00MAN TGX 18.440

MAN TGX 18.440 Euro 6 -MK Tablici -XXL kabina -2015 godina -70...


Денес 13:00KOMATSU BULDOZER MNOGU JAK SO 5000 casa turbo

se prodava sega uvozen buldozer mnogu jak so 2 kubik korpa turbo moto...


Денес 10:46Prodazba na servoupravljaci

Prodazba na servoupravljaci za viljuskari,traktori,i drugi gradezni m...


1 МКД
или предлог цена
Денес 10:15Utovarna tovarna fiat alis FR7

Fiat alis fr7 vo perfektno sostojba korpa se otvara 7 tona teska, fit...


Денес 09:52Sepa Knoor-Bremse

Sepata e vo ispravna sostojba ,imam poveke sepi .


Денес 07:44Daf XF 460 mega / 2017

Daf XF 460 mega God 2017 Automatik Socuvan Vo odlicna sostojb...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:28Man TGX 18-460 / standard - 2017

Tgx 18-460 euro6 standard God 2017 Retarder automatik Socuvan ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:26DAF CF 85 410

-VLEKAC MARKA DAF -GODINA PROIZVODSTVO 10 MESEC 2006 -EURO 5 -POMI...


Вчера 15:47MAN KIPER LE26-280

-GODINA PROIZVODSTVO 2006 -SILA NA MOTOR 280 KS -OSOVINI 3 -POMIN...


Вчера 15:46Kiper prikolka Meiller Mitteltal

Vo dobra sostojba


Вчера 13:19Volvo A30 Damper

damperot e vo odlicna sostojba godina :1991


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Man TGX 18-500 XLX / 2017

Tgx 18-500 euro6 standard God 2017 Retarder automatik Novi gumi ...


По Договор
или предлог цена
29 мај 13:00Orginal delovi za SCANIA

Se prodavaat Orginal SCANIA rezervoari za nafta (400L i 700L), kako...


По Договор
или предлог цена
29 мај 11:38MAN 11 TGA 18.360 4x4 BB

MAN 11 TGA 18.360 4x4 BB 2007 godina. 232.820 km. Reg. do 07.12.2023 ...


29 мај 10:51Man , prikolka KOGEL, gjubretarka

Se prodavaat : Man TGA 18.360 Prikolka KOGEL kiperka Gjubretarka isp...


29 мај 10:51Peugeot Boxer

Се продава комбе Пежо Боксер 2017 година. редовно одржувано


1 €
или предлог цена
29 мај 10:03Opel Movano

Се продава Опел Мовано 2018 година


1 €
или предлог цена
29 мај 10:03Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

vrsam prevoz-trasport na pesok sut i sekakov vid na matrijal so kam...


70.976.418 €
или предлог цена
29 мај 09:38VOLVO VOLVO Kamioni popravka na komanda za prozori

Volvo Kamioni Kompjuterska kompletna Dijagnostika, reparacij...


29 мај 07:04PREVOZ KRAN - KIPER

Prevoz na gradezni materiali,masini,nosenje pesok,zemja, cistenje i n...


28 мај 19:49Motor Caterpillar C10

Ispravna stostojba 365hp


28 мај 13:02TOVARNA JCB 407B

Vo odlicana sostojba


28 мај 10:20Gumi za site vidovi na kamioni i utovrivaci .

ПРОДАВАМЕ НОВИ КАМИОНСКИ,КИПЕРСКИ I ДАМПЕРСКИ КИНЕСКИ ГУМИ ОД БРЕНДОВ...


27 мај 12:15Mercedes atego 918 kiper

Mercedes atego 918 original kiper so klima retarder tempomat webas...


23.999 €
или предлог цена
27 мај 09:45Avtodigalka,kran,utovar,istovar i transport na sekakv

Avtodigalka,kran,utovar,istovar i transport na sekakva roba Tel 07...


По Договор
или предлог цена
26 мај 21:55Kamion reno,iveco,rampa cummins motor

Se prodava reno magnum na delovi ili cel Iveco euro cargo na delovi ...


25 мај 21:28Toyota Dizel 2 tona viljuskar

Brend: TOYOTA (4073) Model: 02-8FDL20 Nosivost: 2000 kg Visina na ...


25 мај 14:42Liu Gong 856h utovarna

utovarnata e vo top stostojba godina na proizvodstvo : 2012 rabotni c...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
44.000 €
25 мај 13:00MAN TGX 18.440

Man tgx 18.440 2014 godina 880000km Retarder Full oprema Registr...


24 мај 13:00Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

vrsam trasport prevoz so prilicno novi kamioni kamioni so avtodigalka...


70.976.418 €
или предлог цена
23 мај 21:55Mikser Mercedes 35/41

Se prodava Mikser Mercedes 35/41 2009godina, so 200.000km pominati ku...


1 €
или предлог цена
23 мај 18:42VOLVO FM 12 4X2 TB

Се продава VOLVO FM 12 4X2 TB Година на производство:2005 Возилото ...


23 мај 10:47HYVA hidraulicni komponenti i sistemi VELKOM TREJD

Велком Трејд Кавадарци нуди сервис и резервни делови за вашата флота ...


22 мај 08:58Man TGL 12-250 euro6 + prikolka humbaur

Man TGL 12-250 euro6 God 2014 Manual / klima frizider vebasto T...


По Договор
или предлог цена
21 мај 22:51Volvo terberg 420 10x4 25m

Se prodava volvo terberg 420 10x4 25m vo dobra sostojba za poveke inf...


1 €
или предлог цена
21 мај 16:37Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам