Подкатегорија:
                   
1008 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

JCB 4CX 2005 година

Три корпи, брза спојка позади.


По Договор
или предлог цена
11 мај 13:17Промовирано

Zetelmeyer 2002 utovarna/utovarac

Cummins motor Zf prenos 3m3 korpa Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

IVECO Stralis 500

Kamionot e vo odlicna sostojba, nova turbina servisiran komplet, redo...


7.500 €
или предлог цена
25 мар 21:24Промовирано

Kupuvam skip jcb

Kupuvam skip jcb do 90 god 078312069


5.999 €
или предлог цена
Вчера 19:25  НОВ ОГЛАС

Zetelmeyer 2002 utovarna/utovarac

Cummins motor Zf prenos 3m3 korpa Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00CAT 330LN, CAT D5, AKERMAN 130, KOMATSU D65-6, KIPER

Се продава: Багер CAT 330LN Багер Volvo-Akerman EW 130 Булдожер CA...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00LIEBHERR 900

Bagerot e vo dobra sostojba ima 12.000 rabotni saati i se mu funkcion...


Вчера 11:03Motor PERKINS turbo za JCB 3cx odgovara

broj za kontakt 078727474 Motorot e vo odlicna sostojba moze da se i...


Вчера 10:56KALAPI ZA BEKATON IVICNJAK TEZGULLER 508 MASINA

KALAPI ZA MASINA ZA BETONSKI ELEMENTI TEZGULLER 508 - DUPLO T - NEPRA...


Вчера 10:54Masina za betonski bekaton elementi TEZGULLER 2098 2012

Masina za betonski bekaton elementi TEZGULLER 2098 2012 godina Za p...


Вчера 10:54Mikser, Masina za bekaton i betonski elementi, samoodni

Mikser, Samoodni Masini / Masina za bekaton i betonski elementi Offi...


Вчера 10:53Bobcat 553

Bobcat 553 Novi gumi Poveke info na 070214534 Boris


Вчера 10:53Korpa

Korpata e široka 90 cm 28 cm na rog


1.500 €
или предлог цена
Вчера 10:28DELOVI ZA BAGER FILTERI

Prodavame najnov model dijagnosticki ured za skoro site vidovi grad...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:11  НОВ ОГЛАС

Bager Liebherr 924

Bager Liebherr 924 2006 godina


По Договор
или предлог цена
Вчера 07:48Delovi za cumins

Delovi motor


1 €
или предлог цена
Вчера 00:41Komatsu PC 40

Se prodava bager gusenicar so 3 korpi uvoz CH.tel 070 373 887.


18 мај 23:14Se prodava Slep i Bagerce

Slepot e na 4t reg. Bagerceto e 3.100 t CASE vo odlicna sostojba i dv...


21.000 €
или предлог цена
18 мај 21:03NEPOVTORLIVA PONUDA BULDOZER TG220

Najniska cena Buldozer TG220 kompletno remontiran so novi delovi, nos...


9.000 €
или предлог цена
18 мај 18:52Pikamer cekic

Se prodava pikamer vo odlicna sostojba za skip Mozna zamena


18 мај 16:12KOMATSU PC210 BAGER

KOMATSU PC210 BAGER GOD.2008 22TONA 11.000SAATI


44.000 €
или предлог цена
18 мај 13:22KOMATSU PC240 BAGER

KOMATSU PC240 BAGER 25 TONA 15.000SAATI GOD.2008


46.000 €
или предлог цена
18 мај 13:22JCB BAGER

JCB BAGER 175 18.TONA 2003


42.000 €
или предлог цена
18 мај 13:22LIEBHERR BULDUZER 724XL

LIEBHERR BULDUZER 724XL 2009 8.000SAATI


65.000 €
или предлог цена
18 мај 13:22LIEBHERR 934

Liebherr 934 13.000 saati 2007 Vo top sostojba


1 €
или предлог цена
18 мај 12:01Skip FAI

Se prodava skip FAI vo odlicna sostojba novi gumi so 2 korpi


1 €
или предлог цена
18 мај 09:58JCB 3CX cel i na delovi

Se prodava JCB 3CX 1991 god Mozit cel i na delovi Teleskop ...


1 €
или предлог цена
18 мај 09:58Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


18 мај 08:20Caterpillar 318CL 23.000kg 2006god

Se prodava Caterpillar 318CL 23.000kg 2006godina vo dobra rabotna sos...


1 €
или предлог цена
18 мај 07:20SHAN DIN JDL 25-30 76 kw so teleskop

SHAN DIN JDL 25-30 76 kw 072444444


17 мај 21:49Cat 302.5 mini bager top sostojba 2.8ton

Bagerceto e 2003 god tri korpi gasenici super 6000casa odlicna sostoj...


15.500 €
или предлог цена
17 мај 18:31Skip CAT 428B

Se prodava vo super sostojba motor menjac hidraulika odlicni. Za pove...


12.900 €
или предлог цена
17 мај 17:45Mini bager JCB 8060

Masinata e vo perfektna sostojba! 6 ton 2002 god 2 korpi Na videoto m...


17 мај 16:18VRSIME RABOTA SO MINI BAGER 3.5Ton

Iskop so mini bager kopanje i ramnenje dvorovi. Iskop na temeli za z...


По Договор
или предлог цена
17 мај 16:15Makara

Prodavam Makara so dizel motor.


По Договор
или предлог цена
17 мај 15:44Elektricni komanda

Elektricni komanda 071-204-278 070-828-160


1 €
или предлог цена
17 мај 13:19Hidraulicni

Hidraulicni 071-204-278 070-828-160


1 €
или предлог цена
17 мај 13:19пумпи 12v/24v

070-828-160 071-204-278


1 €
или предлог цена
17 мај 13:18Manameter za hidrolocni

071-204-278 070-828-160


1 €
или предлог цена
17 мај 13:18Нови гуми 20.5-25 .

Tubeless 20.5-25 23.5-25 26.5-25


17 мај 13:10Temperatur JCB

070-828-160 071-204-278


1 €
или предлог цена
17 мај 12:06Pumpa

Caproni hema hyropack 071-204-278 070-828-160


1 €
или предлог цена
17 мај 12:06Ac Pumpa

Ac Pumpa 070-828-160 071-204-278


1 €
или предлог цена
17 мај 11:36Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам