Подкатегорија:
                   
536 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Lift za mebel KRAN nosivost 400 kg

Поедноставување е важно. Со лифтот за мебел гломазниот и тешкиот инве...


Вчера 13:00Промовирано

Cat D5 buldozer

Vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Bušalica Atlas copco

busalicata e vo odlicna sostojba godina:2014


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Prodavam nov Електричен виљушкар - elektricen viluskar

Електричен виљушкар Носивост: 1,5 тон Максимален лифт: 3м Батериј...


Денес 00:07Viljuskar

Viljuskr dizel ispraven mnogu dobar za sekakov teren sacuvan pali voz...


Вчера 23:16СЕ ПРОДАВА LINDE

Подига товар од 4,5t Висина од 5m Сервисиран променети се сите фил...


Вчера 18:13Polovni gumi za veluskar

Se prodavat gumi za veluskar 680x180x15,23x9-10 po edna guma


Вчера 11:54Viluskar Paletar Elektricen

Proizvoditel: EP Equipment Model: F4 100% elektricen paletar⚡ Sost...


Вчера 10:48Viluskar - Stacker - Elektrichen

Brand: EP Equipment Model: EST122 ili EST152 Sostojba: Nov Visina...


Вчера 10:48Viluskar HELI 1.8 tona elektricen 4.8m

Brend: HELI Model: H4 Pogon: Elektricen⚡ Sostojba: nov🆕 Baterija...


Вчера 10:48Viluskar 1.8 tona elektricen 3m

Brend: HELI Model: H4 Pogon: Elektricen⚡ Sostojba: nov🆕 Baterija...


Вчера 10:48Viluskar HELI 3.5tona Dizel

Brend: HELI Sostojba: nov Motor: Mitsubishi ⛽ Nosivost: 3500kg Vi...


Вчера 10:48Viluskar HELI 2.5t nov

Brend: HELI Model: H3 Sostojba: nov Motor: Nissan GCT K25 plin/ben...


Вчера 10:47Program za servis VIljuskari,Cat,Linde,Still,Om,Jungheinrich

NAPOMENA:NE PRODAVAME VILJUSKARI I REZERVNI DELOVI ZA NIV I NE GI SE...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 08:23Digalka so korpa 21m

Se iznajmuva specijalno vozilo - digalka so korpa za visinsko raboten...


Вчера 08:09Kran,digalka,grajfer

Kran fasi HEILA 4000 1S 1991g. Shumski ili za zelezo so eden teles...


28 мај 19:34Viluskar Linde dizel - 2000godina.

Se prodava Viluskar Linde , dizel , 2000godina , visina 4 metra , Kon...


28 мај 16:40TCM 1.5ton benzin plin

SE prodava viluskar benzin plin nosivost 1500kg vobodlicna sostojba


3.600 €
или предлог цена
28 мај 15:42VILUSHKAR LITOSRTOJ

SE PRODAVA VILUSHKAR LITOSTROJ VO EXTRA SOSTOJBA.KONTAKT INFO GORAN T...


4.300 €
или предлог цена
28 мај 15:36Elektricen Paletar Jungheinrich ECE 220

Viluskarite se vo odlicna sostojba Godina 2014 dolzina na viluski 1...


2.999 €
или предлог цена
28 мај 15:10USLUGA SO VILUSKAR

VRSIME USLUGA SO VILUSKAR VO OHRID I POSIROKO TEZINA DO 2000 KG. ...


28 мај 14:20Clark 25 tona vo top sostojba eden od najdobrite brndovi

Komplet spremen za rabota so viluski od 2 metra ekstraaa javi se pove...


28 мај 14:05Balkan Car 3 T

Viljuskaro vo perfektna sostojba , servisiran 3 Tonska , Novi gumi ...


28 мај 14:04Guma za viljuskar Pobeda 560 x 165 - 11

Guma so bandas za viljuskar


28 мај 13:02Viluskar Stocka - stil stoka 2007godina

Se prodava Viluskar Stocka-stil stoka , 2007godina , 3500 kg , kreva ...


28 мај 10:55TOYOTA 25 DIZEL EKSTRA

Ekstra


28 мај 10:21TOVARNA UTOVARNA VILJUSKAR

2 utivarni jcb sega uvezeni


28 мај 10:20Ram za viluskar

Vo ispravna sostojba mozna zamena


28 мај 09:06Viljuskar jumba *komatsu

Se prodava dizel viluskar komatsu fd 25 Proizveden 2003g Ispraven ...


28 мај 06:59Digalka platforma zglobna

Se prodava zglobna digalka za rabota na visina Haulotta xd15 Rab.vis...


28 мај 06:59SE PRODAVA VILJUSKAR HALLA DIZEL

Se prodava viljuskar Halla 2.5t dizel Polni gaming novi SO LEVO-D...


27 мај 21:26Viluskar 5t 2.5t

Se prodava viluskari 5tona i 2.5 tona


27 мај 13:41Самоутоварачки Виљушкар - Elektricen Viljuskar

Единствен самоутоварачки виљушкар кој освен товарот се подига и товар...


27 мај 11:59VILUSKAR ISUZU 3 TONA DIZEL

VILUSKAR ISUZU DIZEL 3 TONA 2018 GOD PRIZVEDEN 1700 SAATII LEVO D...


27 мај 10:44Вилушкар Viluskar Mitsubichi 4 т

Мицубиши 4 т baram havarisan 1.5 t


27 мај 10:16Se prodava VILUSKAR... POGODEN ZA TRUPCI

СЕ ПРОДАВА ВИЛУШКАР🔝🔝🔝🔝 📍Бренд: Бауман 📍Тип: AS 40/12/50 NP ...


26 мај 17:15Litostroj 5.5 тона одличен

Вилушкар Литострој 5,5 тона, дизел со ТАМ мотор, прв сопственик. Вил...


10.500 €
или предлог цена
26 мај 12:19POPRAVKI SERVIS NA ELEKTRICEN VILJUSKAR VILUSKAR

POPRAVKI SERVIS ZA VILJUSKAR VILUSKAR TELEFON 070-99-7171 Serv...


26 мај 12:15Viluskar Indos

Viluskar


25 мај 20:32VILUSKARI INDOS 2BROJA DIZEL SE PRODAVAAT

SE PRODAVAAT 2 VILUSKARI INDOS 1.VILUSKAR INDOS 3tona 2.VILUSKAR I...


25 мај 19:42Novi Lanci za viluskari ланци синџири

Нови и квалитетни


25 мај 18:14Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

PREVOZ. PREVOS.TRASPORT NA - bekaton -cigli -pesok -tampon -zemn...


По Договор
или предлог цена
25 мај 17:19Kolest dizalka

Kolest dizalka 22 tona 1974godina Visina 22metra + 6metra strela


25 мај 17:09Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам