Подкатегорија:
                   
200 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA MOTOR ZA CAMEC TOMOS PENTA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI ZA TOMOS PENTA MOTOR ZA CAMEC ...


По Договор
или предлог цена
25 авг 09:02Промовирано

Gliser Celebrity 180

Gliser donesen od USA so pominati 400 sati, registriran za 8 lugje, i...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:06Sea Ray 190 Sport - 2016

Se prodava skoro nov gliser Sea Ray 190 Sport,kupen 2016 godina od Sk...


31.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Chris Craft 2007 god.

Chris Craft 2007 god. Motor OMC 5.0 200 ks Registriran i servisira...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:46Gliser RENKEN 19"

Prodavam gliser vo odlicna sostojba mtor v6 3.8l 185ks so prikolka


8.000 €
или предлог цена
27 јан 19:51RYDS 511gts

Ryds 511 gts Dolzina 5.10m Sirina 2.10m Pogodno za 6 patnici Cam...


4.500 €
или предлог цена
27 јан 13:00Honda bf40 4 stroke

Vo odlicna sostojba, momentalno na camec i moze da se proba vo sekoe ...


3.300 €
или предлог цена
27 јан 12:52Riverday (Kolibri) RKM 350

RIVERDAY (Kolibri) 350 е полиетиленски чамец со должина од 3.5m носив...


74.000 МКД
или предлог цена
27 јан 11:54Se prodava prikolka za camec

Nova prikolka za camec dolzina 4.50 Podesuvanje na stranicnite role...


По Договор
или предлог цена
27 јан 07:27Yamaha 130hp V4 2005

Prodavam yamaha outboard 130hp v4 2005 godina dvotakten odlicno socuv...


2.500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 €
26 јан 22:14Mercury 115 Four Stroke 2013

Se prodava vonbrotski motor Mercury 115 cetvorotakten so novi dizni ,...


5.300 €
или предлог цена
26 јан 12:57Kupuvam penta tomos 3.5 ili 4 so vgraden rezervoar

Kupuvam socuvana penta tomos 3.5 ili 4 ks so vgraden rezervoar vo pen...


1 €
или предлог цена
25 јан 17:32Gliser LARSON ESCAPE 234

Gliser od vrven kvalitet i izrabotka, model Larson 234 Escape, 24 ft,...


42.900 €
или предлог цена
25 јан 09:29Brod Dalmatinka NOV

Dlmatinka brodce novo, proizvedeno 2021god so vonbrodski motor mercur...


16.000 €
или предлог цена
25 јан 09:23Selva 8 fourstroke

Penta Selva 8 cetiritaktna vo odlicna sostojba na pomalku od 100 sati...


1.700 €
или предлог цена
25 јан 09:23Gliser ELAN so motor TOMOS 15

Se prodava gliser ELAN so motor Tomos 15 komplet so prikolka Glisero...


2.500 €
или предлог цена
24 јан 18:22Metalno kajce

Se prodava metalen camec pasara so dolzina 4,85 m i sirina 1,85m, kom...


24 јан 15:54GLASTRON + YAMAHA 90

Gliser GLASTRON MK DOKUMENTI motor YAMAHA 90 Prikolka MK DOKUMENTI...


5.800 €
или предлог цена
23 јан 18:33Penta Tomos 4 top servisirana 1god.garancija

Kako nova


300 €
или предлог цена
23 јан 09:01Zamena za Katamaran / Ponton

Moze zamena za Katamaran / Ponton so moja doplata. Model Fjord 21 HT...


1 €
или предлог цена
23 јан 00:27Se prodava cetiritakten Yamaha 8hp

Se prodava cetiritakten vanbrodski motor yamaha,so soobrakjajna,motor...


2.000 €
или предлог цена
23 јан 00:27Se prodava camec Zeus Marine Windsor

Se prodava camec Zeus Marine Windsor, dolg 4.5m sirok 1.8m. Cenata 4...


4.000 €
или предлог цена
23 јан 00:27Gliser so motor Mercury

Gliser so motor Mercury 35 carinet.


1.900 €
или предлог цена
22 јан 19:46Gliser GLASTRON 2007

Se prodava gliser GLASTRON, 2007, so rasipan motor, registriran do 06...


2.900 €
или предлог цена
22 јан 19:46Bombardier

се продава скутер за на вода Bombardier GTX тросед 900 55 kw во супер...


2.000 €
или предлог цена
22 јан 19:04Camec 5.20 so motor 65 ks i prikolica

Prodavam camec dolzina 5.20m, so 4 nezavisni + 1 centralna vakumirana...


5.300 €
или предлог цена
21 јан 21:30Prodavam gliser vo top sostojba !!!

Gliser RANGER vo super sostojba , so vonbrodski vgraden motor Jonson ...


6.000 €
или предлог цена
21 јан 16:08Quicksilver 505 Open - nov !

Camecot e 2018 god, motor Mercury FourStroke 100. Ima 120 saati (...


25.000 €
или предлог цена
21 јан 09:26Бродски мотори Andoria 117 KW со копчи 3:1

Продавам 2 комплет бродски мотори Андориа 117 KW - маринизирани - со...


20 јан 21:33Prodavam dva motori Evenrude i Suzuki

poveke informacii na tel.078390811


700 €
или предлог цена
20 јан 20:12Aquatone Wave 10’0” SUP off-season price

Cenata vazi za kolicinite na lager! SUP _ Stand up paddle surfing an...


320 €
или предлог цена
19 јан 23:00Gliser

Elan gliser 4.45 Penta jonson 50 Mozi zamena za kola


4.500 €
или предлог цена
19 јан 14:38Se prodava gliser Shetland 570

Se prodava gliser camec Shetland 570, gliserot ima vanbrodski motor M...


4.500 €
или предлог цена
19 јан 11:37Gliser Reinel V1901

Gliserot e vo ispravna sostojba proba kade sakate,motor mercedes dize...


4.498 €
или предлог цена
18 јан 23:382018 Chaparral Vortex 243 VRX

Se prodava Chaparral gliser 2018 godina 24 fit ili 7.50 metri dolzina...


По Договор
или предлог цена
18 јан 18:36PRODAVAM GLISER SEA RAY 175 SO 3.0 MOTOR MERCRUISER

Sea ray 175 3.0 135ks Gliserot e vo perfektna sostojba napraven mu e ...


18 јан 09:53Продавам мотор за чамец со резервоар, марка EVINRUDE

Моторот е со јачина од 18KS, во пловна состојба и се продава со се ре...


400 €
или предлог цена
17 јан 17:32Motor za camec 52 cc 2.5 hp NOV

Motorot e nov ne zapalen so 2 god garancija 52 cc 2.5 hp 2 takten m...


200 €
или предлог цена
16 јан 23:59Gliser Sea Ray 176

Gliser Sea Ray 176 -Brotski motor mercury 3.0, -Registriran vo Oh...


16.500 €
или предлог цена
16 јан 10:31Johnson 50HP

Motor vo odlicna sostojba so dolga osovina,so trim,orginalni komandi.


1 €
или предлог цена
14 јан 20:00MARINER 60HP

Mariner 60 hp so komandi, so trim,so dokumenti,dolga osovina, odlicen.


2.200 €
или предлог цена
14 јан 20:00Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам