Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Полирање на возилa/Poliranje na koli

Poliranje na sekakov vid vozila so kvalitetni pasti i kvalitet(Sonax,...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:30Промовирано

Gumi M+S i Letni

Prodavam Razni Gumi donesini od Svajcarija🇨🇭🇨🇭 Zimski I Letni so ...


1 €
или предлог цена
16 авг 18:19Промовирано

AVTO DELOVI KUMPLUG AMORTIZERI LAMELA REBRASTI

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


222 МКД
или предлог цена
07 авг 18:22Промовирано

Piksni za bandazi prsteni

Prsteni piksni novi za bandasi od 66.6 na 57.1 ili potocno za bandazi...


14 авг 18:11NOVI DISTANCERI ZA MERCEDES BENZ 15mm

Sirina 15mm 5x112 Centralen otvor 66.6


По Договор
или предлог цена
12 авг 18:194 DISTANCERI 5X112X57.1 2X5mm 2X2sm EIBACH

DISTANCERI EIBACH 5X112mm GRLO (OTVOR) 57,1mm IMA SAMO DVA DISTAN...


2.500 МКД
или предлог цена
12 авг 05:38Adapteri distanceri od 5x100 na 5x112 дистанцери, адаптери

Продавам адаптери - дистанцери за кола која вози 5х100 да може да се ...


110 €
или предлог цена
06 авг 23:14Distanceri 15mm

Distanceri 55-112; 66,45-15mm Distancerite se kako novi i se vozeni ...


06 авг 11:39prsteni za felgi felni bandazi bandasi

Prodavame novi prsteni za felgi od sekoja dimenzija. AUDI, BMW, VW...


05 авг 12:314 Distenceri 2cm 5x108

5 x108 2cm


05 авг 10:54DISTANCERI 63.3/60.1

Ekstra ZA ALUMINSKI FELNI ZA RENO KLIO MOZE I ZA DRUGI


05 авг 01:09Distanceri 5x112

Distanceri komplet so strafovi Orginal germanski


04 авг 17:05Prsteni za bandasi 73.1-57.1

Prstenite se so dimenzii 73.1-57.1


1.000 МКД
или предлог цена
04 авг 07:41novi distanceri so strafovi od 5 x 100 na 5x 112

novi distanceri so strafovi od 5 x 100 na 5x 112 centar 57.1


150 €
или предлог цена
31 јул 11:40Diztanzeri za Mercedes Audi aluminiumski

Se prodavaat dva aluminiumski distanzeri za Mercedes Audi


21 јул 10:05prsteni za bandazi golf

se prodavaat prsteni za aluminiumski bandazi so dijametar 66.6 na 57....


20 јул 08:35Distanceri adapteri prsteni za fiksiranje

72.6-58.1 germanski Prakam po kargo


29 јун 22:14Predni diskovi i plocki za Audi a4 2011

-zadni diskovi ramneti -komplet predni plocki ATE i zadni TRW vozeni ...


07 јун 03:21novi distanceri 5×130 20 mm I 30 mm

distanceri 5x130 20 mm 4 broja I 5x130 30 mm 4 broja


17 мај 15:17Distanceri 15mm 5x120 za BMW bez strafovi

Se prodavaat distanceri (distancijali) za BMW 5x120 15mm bez strafovi


По Договор
или предлог цена
14 мај 13:52Distanceri

Se prodavaat distanceri


14 мар 13:04Prsteni piksni za bandasi od 66.6mm na 57.1mm

Prsteni piksni novi za bandasi od 66.6 na 57.1 za bandasi od mercedes...


27 фев 21:28Senzori za pritisok na gumi Pezo i CITROEN

Siemens senzori za pritisok na gumi za Pezo i Citroen


50 €
или предлог цена
01 фев 20:12potpunki za bandazi

se prodavaat potpunki plasticni za aluminiuski bandazi 66.6 na 57.1 o...


18 јан 15:49novi distanceri so strafovi od 4 x 100 na 5x 112

novi distanceri so strafovi od 4 x 100 na 5x 112


150 €
или предлог цена
12 дек 19:56DISTANCERI 5X112 57.1MM ZA SEAT LEON - VOLKSWAGEN GOLF 20MM

ALUMINSKI DISTANCERI 20MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


11 дек 20:37DISTANCERI 5X100 57.1 16MM LAMPA-ITALY

ALUMINSKI DISTANCERI 16MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


11 дек 20:37DISTANCERI 5X127 71.2 30MM LAMPA-ITALY ZA GRAND CHEROKEE IDR

ALUMINSKI DISTANCERI 30MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


11 дек 20:37DISTANCERI 5X112 66.6 20MM LAMPA-ITALY

ALUMINSKI DISTANCERI 20MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


14 ное 12:12DISTANCERI 5X120 74.1 16MM LAMPA-ITALY

ALUMINSKI DISTANCERI 16MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


11 ное 11:27Distanceri 4 x 100 - 10mm / 1cm

Prodavam dva aluminiumski distanceri so shirina 10mm / 1cm. Shirina ...


2.000 МКД
или предлог цена
21 окт 15:05DISTANCIERI 5x112 3mm

DISTANCIERI 5x112 3mm KOMPLET SO PRSTENI ZELEZNI


1.700 МКД
или предлог цена
18 авг 13:33DISTANCERI 5X120 74.1 20MM LAMPA-ITALY

ALUMINSKI DISTANCERI 20MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


06 јул 16:33DISTANCERI 5X112 66.6 16MM LAMPA-ITALY

ALUMINSKI DISTANCERI 16MM Cenata e za set 2 distanceri Za drugi d...


14 мај 19:16Distanceri 6x139.7 Frontera Terrano Pajero Patrol

Продавам 2 нови дистанцери за теренски возила со дебелина од 35мм за ...


28 јан 13:46Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам