Цела Македонија
                   
683 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Puma patiki zenski novi novi ITNO !!!

Puma patiki zenski, NIKOGAS NE SE NOSENI, kupeni od Germanija od orgi...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Денес 08:01  НОВ ОГЛАС

Reebok

Reebok patiki 38,5 broj(25 sm) . Cisto novi kupeni pogresen broj. Kup...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:52ZENSKI PATIKI

Se prodavaat poradi pogresen broj, neobleceni, SKROZ NOVI, vo preubav...


800 МКД
или предлог цена
Гостивар

Женски обувки

Вчера 18:50  НОВ ОГЛАС

Zenski patiki NIKE -Flex TR 6

Se prodavaat originalni zenski patiki : NIKE -Flex TR 6 vo odlichna...


1.600 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
1.900 МКД
Бутел / Скопје

Женски обувки

Вчера 14:56  НОВ ОГЛАС

Novi prirodno krzno

Novi 36/37 1190 den, 071332039


1.190 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 10:39Skecers orginal patiki

Skecers kozni orginal patiki kupeni 4200


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

Вчера 08:32ZENSKI ANTILOP SALONKI

Se prodavaat klasicni zenski, lesni, udobni, elegantni i mnogu malku...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Гостивар

Женски обувки

Вчера 00:12ZENSKI STOPERKI

Se prodavaat zenski, mnogu malku noseni vo odlicna sostojba, kafeni a...


400 МКД
или предлог цена
Гостивар

Женски обувки

Вчера 00:12ZENSKI PATIKI...

Se prodavaat poradi pogresen broj, neobleceni, SKROZ NOVI, preubavi z...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Гостивар

Женски обувки

Вчера 00:11Primark женски патики

Primark женски патики, нови не користени. Бела боја, број 41. Бара...


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

01 јун 18:49Zenski opinci br.40

Opincite se samo dva pati upotrebeni,skoro novi.


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 16:46Zenski cizmi nekolku para

Se prodavaat novi pet para kožni ženski čizmi, brendovi: Biana 2000...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

01 јун 10:17NICKELS NOWW (makedonsko proizvodstvo)

NICKELS NOWW (makedonsko proizvodstvo) Br.41 vo sostojba bukvalno ka...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:50Nov Patiki se adidas /075 885 548 075 813 672

Nov cena 60e ili 50e


1 €
или предлог цена
01 јун 09:37Bledo rozevi so srebren vrv salonki

Prodavam salonki bledo rozevi so srebren vrv, noseni se cetiri pati. ...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

01 јун 09:33Umbro br.39 - novi

Novi 39 broj


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 22:56orginal jack&jones patiki 45 broj

orginal jack&jones patiki 45 broj doneseni od germanija


50 €
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

31 мај 19:16Patiki, Nike Flex Contact

Patikite se novi, ne se noseni Broj: 37.5


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

31 мај 18:16zenski cevli 37 i 38 broj

zenski cevli i detski cevli ,,10 rala 37,, i ,,6 rala 38,, detski ima...


По Договор
или предлог цена
31 мај 13:19Cizmi Zenski Leone

NOVI SE PRODAVAAT PORADI ZGRESEN BROJ Kupeni se 70 evra od Grcija o...


40 €
или предлог цена
31 мај 12:06Комплет жолт

Ородавам комплет сандали, ташниче, марама и каиш, само неколку пати н...


500 МКД
или предлог цена
31 мај 10:23Novi patiki Skechers

Novi preubavi patiki Skechers, naracani od internet gi prodavam porad...


1.700 МКД
или предлог цена
31 мај 10:13Prodavam žens polovni brendirani čevli, čizmi, br.39,40,41

Prodavam ženski čevli i čizmi od poznati proizvoditeli. Cena od 1000 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

31 мај 08:56prodavam patiki naiki air

patikite se novi . gi prodavam zosto mi se malecki. najki air tie st...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Женски обувки

31 мај 08:07MNOGU DOBRO SOCUVANU ZENSKI OBUVKI

Poveke para na obuvki od br 35 do br 37 cena do 700 denari za par ob...


700 МКД
или предлог цена
31 мај 08:04PRODAVAM NOVI PATIKI

Patikite se novi, nenoseni.Kupeni se od Aliexpres,no mi pratija sosem...


1.100 МКД
или предлог цена
31 мај 01:44Женски чевли

Се продаваат кожни (природна кожа) чевли. Одлична состојба, не пропуш...


500 МКД
или предлог цена
30 мај 21:10Женски чевли

Се продаваат кожни (природна кожа) чевли. Одлична состојба не пропуш...


500 МКД
или предлог цена
30 мај 21:10ORTOPEDSKI LAK---PODDRSKA za gluzd na stapalo

Podmetaci,vloski za vo cevel,konduri,obuvki ...Odlicno resenie za udo...


100 МКД
или предлог цена
30 мај 21:00Salonki novi

Salonki novi br 36


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Женски обувки

30 мај 19:11Zenski kozni cizmi-ALPINA

Se prodavaat kafeni kozni cizmi na ALPINA,poradi pogresen broj. Vo ...


По Договор
или предлог цена
30 мај 14:16Kozni sandali TULIPANO

Kozni sandali broj 36.


1.300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

30 мај 13:37Toptan 100 para maski i zenski cevli

Na golemo se prodavaat nad sto para zenski i maski cevli za 600 evra....


600 €
или предлог цена
30 мај 09:21ZENSKI SANDALI 2 PARA ODLICNI

VO ODLICNA SOSTOJBA BROJ 37 PO 600 DENARI PAR 2 PARA 1000DENARI


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Женски обувки

29 мај 23:56Eastbound waterproof cizmi broj 42

Se prodavaat skoro novi cizmi waterproof. Cizmite se samo ednas nose...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

29 мај 21:08Novi kappa zenski patiki br.39

Obleseni samo dva pati 076530095


1.100 МКД
или предлог цена
29 мај 19:25Се продаваат нови патики ,,Vans kyle walker pro 2

Се продаваат нови патики ,,Vans kyle walker pro 2, Број: 38,5 Цена 3...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

29 мај 17:06LA SPORTIVA patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki LA SPORTIVA , so golemina br. 40,5 Pat...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 мај 15:00VENICE Patiki - Original !!!

Se prodavaat original patiki VENICE , so golemina br. 41 Patikite s...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

29 мај 14:55BALLY; FIRST - LADY

Se prodavat konduri od poznatata firma Bally, 15 er, ednas obleceni; ...


10 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

29 мај 09:55Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам