Цела Македонија
                   
591 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

продавам обувки само на големо од затворени дукани

Италијански обувки (кондури,сандали, чизми,летни сандали ) од познат ...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

25 јун 11:43Промовирано

Cista koza!!!Novi ,moderni

Kvalitetni kozni sandali Odlicna kombinacija na belo i krem Stabiln...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Денес 07:19  НОВ ОГЛАС

Prodavam zenski Konduri kozni od Bijana i Tusevski

Prodavam zenski Konduri od Bijana i Tusevski broj 38 Kozni kon na mob...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

Вчера 19:37Toptan 100 para maski i zenski cevli

Na golemo se prodavaat nad sto para zenski i maski cevli za 600 evra....


600 €
или предлог цена
Вчера 14:57Novi cizmicki

Novi cizmicki crni broj 40 za 500 denari


500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58Patiki zenski STEVE MADDEN novi original

1. Patikite se skroz novi neobleceni, broj 39.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 08:59Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ novi original

Patiki zenski NIKE CLASSIC CORTEZ br. 38.5 skroz novi neobleceni,ori...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

Вчера 08:59BALMAIN

Original 39 broj


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

04 јул 22:05Najk Novi br 41

Najnov model na Najk patiki Doneseni od Germanija Meki i lesni


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

04 јул 19:04Se prodavaat novi ORIGINAL PUMA Carina patiki

Patikite se originalen model, novi voopsto ne se koristeni samo proba...


2.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Женски обувки

04 јул 17:26Се продаваат Wans стартки

Стартките се нови, купени од Германија. 075 308 447


1.900 МКД
или предлог цена
04 јул 14:52Се продаваат Wans стартки

Стартките се необлечени, купени во Германија. 075 308 447


1.900 МКД
или предлог цена
04 јул 14:52НОВИ ЖЕНСКИ КЛОМПИ ЛЕОН МЕДИКАЛ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КОЖНИ КЛОМПИ -ЖЕНСКИ, БРОЈ 38-СТАНДАРД, БЕЛА БОЈА, ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јул 11:59Zenski sandali Massimo Dutti

Se prodavaat zenski elegantni sandali Massimo Dutti, novi nenoseni. B...


1.250 МКД
или предлог цена
04 јул 09:08Eftino se prodavaat malku noseni zenski obuvki

Malku koristeni zenski obuvki od poznati brendovi se prodavaat povoln...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

04 јул 07:34PATIKI NIKE I ADIDAS KOMPLET ZA 1000 DEN

BELI PATIKI NIKE BR 38 CRNI PATIKI ADIDAS BR 38 KOMPLET 2 PARA ZA...


1.000 МКД
или предлог цена
04 јул 07:01Sophia Webster Evangeline White and Rose Gold

prodavam ednas obleceni konduri doneseni od Anglija vo kutija 39 broj...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

03 јул 21:14Patiki racno crtani

Patikite se mnogu malce noseni ednas dvapati. Zacuvani se kako novi. ...


1.800 МКД
или предлог цена
03 јул 19:35Patiki jordan air br 39

Malce noseni zdravi orginal br 39


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Женски обувки

03 јул 17:22Zenski Sandali

Prodavam zenski sandali na golemo, serii od 36 do 40. Cena - 90 den ...


90 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

03 јул 13:51Nike Flex Contact Running

Patikite se zenski, novi, neobleceni broj 37,5 dolzina na stopalo 23,...


2.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

03 јул 12:36Patiki SKECHERS br.39

Patikite se vo extra sostojba platneni br.39


1.600 МКД
или предлог цена
03 јул 12:21Обувки

Обувките се нови еднаш облечени бр.40 Biana shoes . Даниела те...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Женски обувки

03 јул 10:27Novi cizmi na platforma kafeavi

Novi italijanski cizmi na platforma kafeavi br40 cena 2500 denari


2.500 МКД
или предлог цена
02 јул 20:01Se prodavaat

Se prodavaat poradi zgresen broj.


800 МКД
или предлог цена
02 јул 13:55Prodavam zenski patiki All Star kupeni od Arturs GTC

Prodavam zenski patiki All Star br.39.5 originalni kupeni od Arturs G...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

02 јул 12:36Champion 38

Patikite se obleceni nekolku pati, kako novi


800 МКД
или предлог цена
02 јул 08:38Reebok 38

Patikite se obleceni nekolku pati, odlicno socuvani


800 МКД
или предлог цена
02 јул 08:37Kronos 38

Obleceni nekolku pati, odlicno socuvani


800 €
или предлог цена
02 јул 08:35Germanski brend patiki org.ADIDAS br.37 Nov model

Germanski kako NOVI brend patiki org Adidas br.37 mnogu lesni anatoms...


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 јул 19:08Germanski brend kozni patiki org.NIKE br.38 popust

Kako NOVI germanski brend patiki kozni org NIKE br.38 moze i 37 zosto...


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 јул 19:08Germanski brend patiki br.37 org.ADIDAS Stan Smith

Preubavi germanski patiki org .Adidas Stan Smith br.37 Udobni lesni ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 јул 19:08Zenski kozni patiki org NIKE br.37,5 i Startki br.38

Kako NOVI kozni zenski patiki org NIKE br 37,5 Dolzina 23,5 cm preu...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 јул 19:07Germanski brend patiki br.40 org.MIZUNO Prophecy 4

Germanski brend patiki br 40 original Mizuno Prophecy 4 Mnogu kvali...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 јул 19:07Moderni zenski brend patiki br.39 TOMMY HILFIGER

Kako Novi moderni skap brend zenski kozni patiki Tommy Hilfiger dones...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 јул 19:07Germanski brend patiki org.NIKE br.38 Nov Model

Kako NOVI germanski brend unisex patiki Nov model mnogu udobni lesni ...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 јул 19:07Germanski patiki br.39.5 Converse Blondie Limited edition

Preubavi germanski brend patiki org.Converse All Star broj 39.5 Limi...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 јул 19:06Germanski NOVI brend patiki br.38 ,br.39 i br.40 se etiketa!

NoVI so etiketa germanski brend patiki Oveleto se za fudbal Razli...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 јул 19:06Zenski opinci br.40

Opincite se samo dva pati upotrebeni,skoro novi.


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 17:51PRODAVAM NOVI KOZNI ZIMSKI KONDURI

Kondurite se kozni i sosema novi. 36 broj, no kalapot e malku pogole...


1.200 МКД
или предлог цена
01 јул 05:20ZENSKI SANDALI 2 PARA ODLICNI

VO ODLICNA SOSTOJBA BROJ 37 PO 600 DENARI PAR 2 PARA 1000DENARI


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Женски обувки

30 јун 21:36Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам