Цела Македонија
                   
141 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nike патики

Nike патики 37,5 без никакви оштетувања.


1.000 €
или предлог цена
Вчера 18:01  НОВ ОГЛАС

Prodavam Patiki Air Jordan 38 broj

Prodavam Patiki skoro novi Air Jordan 38 broj. Noseni nekolku pati. P...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:14akcija adidas naik patiki golemi broevi 44 , 45 ,46, 47

adidas naik patiki golemi broevi od 40 do 47 broj ...


1.390 МКД
или предлог цена
Вчера 12:51Germanski patiki za fudbal br.38 NIKE MERCURIAL %%%

Prekrasni germanski brend patiki za fudbal Nike Mercurial broj 38,5 o...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

Вчера 10:05NIKE patiki

Se prodavaat NIKE patiki br. 38 vo odlicna sostojba. Tel.070402425


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

Вчера 08:46Ciciban-Детски сандали бр. 20

Сандалите се анатомски и се во прекрасна состојба, многу малку носени...


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 18:37NOVI AIR JORDAN PATIKI ZA DECA 36 ORGINAL

NOVI AIR JORDAN PATIKI ZA DECA BROJ 36 ORGINAL KUPENI 6500 DEN


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

30 сеп 10:45Detski Timberland cizmi br.26

Original detski Timberland cizmi broj 26, noseni mnogu malce i vo odl...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

30 сеп 10:36Detski cizmi cizmicki za sneg Ben ten

Socuvani cizmi detski br 7 i 8 ,zimski za sneg. Udobni i topli donese...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

30 сеп 09:16Adidas F10 patiki br.37

Прекрасни патики за спортски активности. Облечени едвај два,три пати...


40 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
50 €
30 сеп 00:41terex patiki/cizmi

Broj 36, malku noseni, dobro socuvani ORIGINAL ADIDAS TERREX Bez os...


1.800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

29 сеп 22:29Џорданки AIR JORDAN 11 CMFT LOW

Нови, оргинал Џорданки AIR JORDAN 11 CMFT LOW, купени во Америка....


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

29 сеп 11:55Visoki patiki adidas br34 skoro novi

Detski visoki patiki marka adidas vo top sostojba malku koristeni. Te...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

28 сеп 12:56Maski detski cizmi kozni br 33

Maski detski cizmi kozni kupeni od Mat star malku koristeni kako novi...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

28 сеп 12:56се продава Q&A here + there орггинал јакна

се продава нова јакна here + there не користена. цена:59 евра тел:0...


59 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

27 сеп 14:09Reebok патики

Продавам Reebok патики број 28. Добивате и пластични папучи. Ри...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

23 сеп 09:38Nike patike br 41 cista koza

Novi mnogu malku koristeni doneseni od Svajcarija.


2.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 07:56Patiki, kopacki...

1.Karrimor detski cizmi br. 36 cena 1200 den. 2. Walkmaxx sporty 2...


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

20 сеп 19:33Бебешки обувки - Лето бомбон (Колев и Колев)

Продавам бебешки обувки Модел Лето Бомбон од фирмаta К.K -=-=-=-=...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

20 сеп 17:34Patiki Reebok original

Se prodavaat original patiki reebok kako novi dva pati obleceni br. 39


1.100 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

19 сеп 19:26MERRELL

Kako novi , ama ne se novi broj 30


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

19 сеп 10:58Clarks 42.5 obuvki cevli 43 patiki kozni crni 42

Prodavam novi NESTAVENI cevli kozni CLARKS ORGINAL edna od najkomotna...


2.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 16:57Novi neupotrebeni !!!

Patikite se kvalitetni Novi nikogaš neupotrebeni !!!


1.200 МКД
или предлог цена
18 сеп 12:01DETSKI PATIKI KOPACKI ADIDAS

detski patiki ADIDAS br 36...900 den super socuvani i zdravi origin...


15 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

15 сеп 00:16KOPACKI NIKE MERCURIAL

Se prodavaat kopacki nike mercurial skoro novi samo ednas upotrebeni ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
14 сеп 17:09CICIBAN Br.35 KAKO NOVI

Ciciban detski cizmi br.35 kako novi kupeni od PEKO vo dekemvri


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Обувки за момчиња

14 сеп 09:30Konduri Heelys hilis so trkala patiki helis trkalca

Heelys original br. 37 so trkalca,a moze i da se izvadat,socuvani ne ...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

13 сеп 19:04Detski cizmi novi konduri cizmicki

Detski cizmi so krzno vnatre br 34 kako novi noseni malku, pola sezon...


650 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

13 сеп 19:04SANDALI DOCKERS SANDALKI BROJ 31

Se prodavat sandalki DOCKERS 31 broj , noseni samo eden mesec , kako ...


700 МКД
или предлог цена
12 сеп 20:54Patiki od Austrija

Se prodavaat maski patiki doneseni od Austri cena po dogovor broj za ...


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Обувки за момчиња

11 сеп 20:29Cooperminer 36

Se prodavaat detski cizmi vodootporni br 36 ekstra zacuvani.


1.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 09:41Sandali so remce kozni anatomski

Sandali ednas obleceni br 34 anatomska vloska meki udobni za sekojdne...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

09 сеп 09:55NIKE ZOOM POSLEDNI BROEVI 41 i 42 - CENA 900 DEN...

Ogromen popust! Totalna rasprodazba. NIKE ZOOM POSLEDNI BROEVI 41 i ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

08 сеп 23:04DVA PARA POSLEDNI BROEVI!!! 41 i 44 - CENA 900 DEN.

CTR KVALITETNI, MODERNI I ELEGANTNI CIZMI. DVA PARA POSLEDNI BROEV...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

08 сеп 23:04Адидас патики

Адидас патики бр.38 добро сочувани


700 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

08 сеп 20:39Патики детски

Се продаваат добро сочувани неколку пати облечени патики за фудбал Ум...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

08 сеп 20:39PLANIKA CIZMI POSLEDEN BROJ 39.5 - CENA 900 DEN.

TOTALNA RASPRODAZBA!!! PLANIKA CIZMI POSLEDEN BROJ 40 - CENA 900 ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

07 сеп 16:16Converse all star

Preubavi original all star converse patiki br.35.5


1.200 МКД
или предлог цена
04 сеп 23:34Detski kopacki broj 31 FILA

Se prodavat malku noseni detski kopacki FILA Broj 31


700 МКД
или предлог цена
04 сеп 22:29Detski patiki ADIDAS broj 31 nike fudbal paticina

Adidas cloudfoam 31 broj , kupeni 2500 den od sportvision, noseni edn...


400 МКД
или предлог цена
04 сеп 22:28Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам