Цела Македонија
                   
136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detski cizmi

Detski cizmi broj 33, noseni se samo 7 dena na planina. Детски чиз...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

13 апр 22:43Патики детски

Се продаваат добро сочувани неколку пати облечени патики за фудбал Ум...


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

13 апр 21:58Converse eftino

Original patiki converse kupeni po greska ne noseni


2.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Обувки за момчиња

10 апр 18:55Адидас патики

Адидас патики бр.38 добро сочувани


700 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

03 апр 18:32Reebok патики

Продавам Reebok патики број 28. Добивате и пластични папучи. Ри...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

01 апр 00:34Kopacki - Patiki Adidas

Se prodavaat dva para detski kopacki adidas skoro novi br 31 i 23 cen...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Обувки за момчиња

20 мар 20:02Originalni detski patiki 25br ADIDAS HOOPS MID unisex model

Детски високи патики со минимални знаци на носење, како нови. Закопчу...


790 МКД
или предлог цена
16 мар 23:25Kopacki-Patiki Novi od SWEDEN

Patiki novi doneseni od svedska broj 40. Moze i po kargo,ama na vasha...


2.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

06 мар 23:07Vodootporni Deltex Cizmi

Prodavam Deltex Highland Creek novi Cizmi na slikite e vidlivo, Germa...


1.800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

06 мар 19:15Обувки за момчина

Се продаваат обувки за момчина и тоа 1. Reebook cena 1000 den. 2,K...


1 €
или предлог цена
06 мар 11:32Patiki

Novi patiki doneseni od italija patiki umbro br 40 kopacki diadora br...


2.000 МКД
или предлог цена
19 фев 19:26Prodavam Patiki Puma original

Patikite se od Avstrija kupeni i dva pati na fizicko noseni, linkot s...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

13 фев 13:39NOVI ADIDAS br. 36

Novi patiki Adidas, kupeni od stranstvo, pogresen brojot. Ekstra cena...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

13 фев 13:38Детски чизми бр 28

Продавам машки детски чизми број 28 непропустливи, од фирмата Dunlop....


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

05 фев 21:12Americki cizmi

Se prodavaat Americki vojnicki cizmi marka Rocky broj 44,45 vo dobra...


1.500 МКД
или предлог цена
05 фев 08:49Patiki novi

Se prodavat patiki novi br 36 se prodavat poradi pogresen broj kontak...


600 МКД
или предлог цена
01 фев 08:50Patiki Nike novi

Patiki Nike novi se prodavat poradi pogresen broj kupeni od Grcija 35...


1.100 МКД
или предлог цена
01 фев 08:50Detski cizmi novi konduri cizmicki

Detski cizmi so krzno vnatre br 34 kako novi noseni malku, pola sezon...


650 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

31 јан 22:17Detski Cizmi,,GEOX,,35 broj

Se prodavaat detski cizmi ,,GEOX,,Respira,Koristeni edna sezona ,dobr...


1.200 МКД
или предлог цена
30 јан 14:00Novi kozni zimski cizmi so krzno br.25

Novi kozni cizmi br.25 Topli vnatresno so krzno Kupeni od kegi shoe...


1.200 МКД
или предлог цена
15 јан 15:23REEBOK cizmi kako novi br. 23.5

Reebok detski cizmi kako novi br.23.5 postaveni so krzno vodootporn...


800 МКД
или предлог цена
15 јан 15:22Prodava orginal patiki

Prodavam orginal patiki nike, cena po dogovor


3.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

07 јан 20:10Detski cizmi cizmicki za sneg Ben ten

Socuvani cizmi detski br 7 i 8 ,zimski za sneg. Udobni i topli donese...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

07 јан 15:44ЕКСТРА ЧЕВЛИ ЗА СНЕГ

Се продаваат малку користени чевли за на снег, водонепропусни, марка ...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

28 дек 19:31Obleka za masko dete 5 do 7 god

Oblekata e vo odlicna sostojba,mnogu malku koristeni i se bezprekorno...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

27 дек 21:55Продавам детски зимски чизми за на снег и дожд

Детски чизми за на снег и дожд марка Karrimor бр.33 и детски чизми за...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

08 дек 17:04Nike patiki

Nike Air VaproMax br.41 i 43ka.Orginal Made in Vietnam so Barkod za p...


6.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

05 дек 01:23GEZER

Многу удобни и топли во многу добра состојба,може испорака по брза по...


По Договор
или предлог цена
04 дек 10:43The North face detski obuvki cizmi

Se prodavaat novi-nenoseni detski cizmi **Broj 33 **North Face **v...


2.900 €
или предлог цена
29 ное 00:18chizmi

prodavam chizmi KOFLACH br 42/3 cena 50€


3.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Обувки за момчиња

13 ное 10:55patiki 40-41

patiki philipp plein posleden broj 40-41


По Договор
или предлог цена
04 ное 12:05Детски чизми

Водотпорни детски машки чизми Тушевски


1.500 МКД
или предлог цена
17 окт 19:26Patiki za deca / Detski patiki

Cenata e za na golemo. Vkupno 18 para. Poradi zatvaranje na prodavni...


350 МКД
или предлог цена
14 окт 14:33Nike Mercurial CR 7

Br 38.5 Vo top sostojba Mesec ipol noseni 076 241 299


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

09 окт 23:52TIMBERLAND detski cizmicki 37.5

Solidno zacuvani 076 24 12 99


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

09 окт 23:52Cizmi vodootporni чизми поволно скоро нови

Prodavam Cizmi za deca vodootpirni skoro novi mnogu malku noseni. C...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

20 сеп 17:07Патики адидас детски

Се продаваат детски патики адидас бр 38


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

03 сеп 21:21Se prodavat patiki Jordan 4 retro SE

Patikite se kupeni pred 2 meseci obleceni se nekolku pati radi proba ...


50 €
или предлог цена
20 авг 14:20Kako NOVI detski patiki/kopacki br.33 org.ADIDAS

Kako NOVI germanski patiki /Kopacki org.Adidas br.33 Preubavi kozni...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

17 авг 21:25Se prodavaat Nike Air max plus blue void University Gold br

Se prodavaat Nike Air max plus blue void University Gold br 39. Patik...


60 €
или предлог цена
21 јул 12:01Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам