Цела Македонија
                   
154 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Detski Cizmi

Prodavam razni detski cizmi na golemo, od 20 do 35 broj, po 300 den p...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

Вчера 13:21Detcki patiki SALOMON Gore tex

Vodootporni patiki


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24Nike patiki orginal ne noseni nikogas, ITNO!!!

Nike patiki kupeni od sport M , NIKOGAS ne se obleceni noseni, kako s...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

Вчера 09:03Cizmicki JACK WOLFSKIN br. 33

Cizmickite se vo extra sostojba br. 33


1.400 МКД
или предлог цена
27 јан 22:04Kopacki-Patiki Novi od SWEDEN

Patiki novi doneseni od svedska broj 40. Samo za skopje. Po normalna ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

27 јан 15:54Americki cizmi

Se prodavaat Americki vojnicki cizmi marka Rocky broj 44,45 vo dobra...


1.500 МКД
или предлог цена
26 јан 09:15Cooperminer 36

Se prodavaat detski cizmi vodootporni br 36 ekstra zacuvani.


1.500 МКД
или предлог цена
25 јан 10:19Adidas 8.1 kanadia tr

Doneseni po greška broj Od Italia 39 broj Orginal adidas Ne nos...


1.600 МКД
или предлог цена
25 јан 07:48Copperminer vodootporni konduri 35 novi

Prodavam Copperminer vodootporni konduri velicina 35, skoro novi, 3 p...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

24 јан 22:22Обувки за момчина

Се продаваат обувки за момчина и тоа 1. Reebook cena 1800 den. 2,K...


1 €
или предлог цена
24 јан 19:50Patiki, kopacki...

1.Karrimor detski cizmi br. 36 cena 1200 den. 2. Walkmaxx sporty 2...


10 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

23 јан 21:06Geox Novi 35

Novi, neobleceni nitu ednash. Vo original a kutija I nalapnica odozdo...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

23 јан 09:31Cizmi detski 29br

Cizmi detski 29 br kako novi ortopedski


600 МКД
или предлог цена
22 јан 17:18Zimski cizmi br 31

Zimski cizmi br 31


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
22 јан 17:18Detski cizmi 26br

Detski cizmi br 26


600 МКД
или предлог цена
22 јан 17:18Детски чизми бр 28

Продавам машки детски чизми број 28 непропустливи, од фирмата Dunlop....


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

22 јан 09:28DETSKI PAPUCI GRUBIN

Prodavam novi detski papuci GRUBIN anatomski ortopedski br.32


1.000 МКД
или предлог цена
22 јан 08:40Prodavam orginal Vans novi patiki

Se prodavaat novi original Vans patiki doneseni od Australija. Gi pro...


По Договор
или предлог цена
20 јан 23:11Maski detski cizmi kozni br 33

Maski detski cizmi kozni kupeni od Mat star malku koristeni kako novi...


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

20 јан 16:58Novi kozni zimski cizmi so krzno br.25

Novi kozni cizmi br.25 Topli vnatresno so krzno Kupeni od kegi shoe...


1.200 МКД
или предлог цена
15 јан 15:23REEBOK cizmi kako novi br. 23.5

Reebok detski cizmi kako novi br.23.5 postaveni so krzno vodootporn...


800 МКД
или предлог цена
15 јан 15:22Puma

Orginal patiki


1.000 МКД
или предлог цена
14 јан 16:34NOVI ADIDAS br. 36

Novi patiki Adidas, kupeni od stranstvo, pogresen brojot. Ekstra cena...


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Обувки за момчиња

14 јан 15:19Detski patiki Adidas, broj 32

Продавам Адидас патики број 32. Носени се 2 месеци. Добивате и пласт...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

13 јан 20:34Patiki adidas i kopacki od br 30

Adidas paticinja za momce so broj 30 Adidas kopacki od brojot 30 sve...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

10 јан 18:34ADIDAS-детски машки чизмички

ADIDAS детски чизмички бр.27, во топ состојба. Купени од Спорт-М и с...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

10 јан 14:58Prodavam vojnicki pustinski cizmi 44br.

Cizmite vo mnogu dobra sostojba . Zdravi se, celi kozeni, od prevrten...


1.600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

09 јан 12:51Kopacki Messi broj 38.5 1200 denari

kopackite se 7 pati obleceni novi se cena 1200 denari


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

07 јан 22:43Prodava orginal patiki

Prodavam orginal patiki nike, cena po dogovor


3.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Обувки за момчиња

07 јан 20:10Detski cizmi cizmicki za sneg Ben ten

Socuvani cizmi detski br 7 i 8 ,zimski za sneg. Udobni i topli donese...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

07 јан 15:44CICIBAN Br.35 KAKO NOVI

Ciciban detski cizmi br.35 kako novi kupeni od PEKO vo dekemvri


500 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Обувки за момчиња

07 јан 14:13Detski cizmi novi konduri cizmicki

Detski cizmi so krzno vnatre br 34 kako novi noseni malku, pola sezon...


650 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

07 јан 10:48Reebok патики

Продавам Reebok патики број 28. Добивате и пластични папучи. Ри...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Обувки за момчиња

05 јан 21:35Umbro kopacki

Umbro kopacki za futbal novi nekoristeni velicina 38,5


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

04 јан 12:20Patiki Nike novi

Patiki Nike novi se prodavat poradi pogresen broj kupeni od Grcija 35...


1.100 МКД
или предлог цена
04 јан 09:32Patiki novi

Se prodavat patiki novi br 36 se prodavat poradi pogresen broj kontak...


600 МКД
или предлог цена
04 јан 09:32Nike mercurial 600 den

Nike mercurial size 37.5 koristeni za samo 600 den!!


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

02 јан 00:56Germanski kozni visoki patiki br.36 org.ADIDAS %%%

Germanski kozni patiki org.ADIDAS broj 36 Visoki za kosarka model A...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Обувки за момчиња

01 јан 11:18Cevli od br.25 - 35 chevli чевли

Mashki chevli, zimski i letni od br. 25 - 35 koristeni, dobro sochuva...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Обувки за момчиња

31 дек 20:35Konduri Heelys hilis so trkala patiki helis trkalca

Heelys original br. 37 so trkalca,a moze i da se izvadat,socuvani ne ...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Обувки за момчиња

30 дек 21:49Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам