Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SANTORO canticka

Prodavam nova canticka Santoro tel 070733773


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

28 сеп 10:38Povolno se prodavaat neseseri, casovnik nakit i dr.

Se prodavaat patna torba SAMSONITE, kufer DELSEY, torbice za Cena pov...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

26 сеп 19:44CANTI I NOVCANICI

PRODAVAM CANTI I NOVCANICI I TOA: 1.CANTA SO CRNA BOJA ZA 400 DEN NO...


400 МКД
или предлог цена
26 сеп 10:49Louis Vuitton

Нова кожна женска ташна Луј Витон


3.800 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
4.500 МКД
23 сеп 19:58AXEL NOVA ČANTA

Nova moderna unikatna canta od renomirani brend Axel. Boja nežno tirk...


2.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 15:29ZENSKA TASNA NOVA !

Prodavam zenska tasna nova voopsto ne nosena. Golemina 27 x 23cm.


600 МКД
или предлог цена
22 сеп 23:13Nova siva tasna-Pogolema, etiketa

Preubava tasna kupena od renomiran butik,eko koza. Ne e moj stil Tr...


1.200 МКД
или предлог цена
22 сеп 14:11PRODAVAM AKTEN TASNA ZENSKA SAMSONITE

Prodavam akten tasna zenska SAMSONITE odlicen model i socuvana cena...


1.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 14:14Orginal brendirani tasni!

Brendirana zenska tasna orginal, - FURLA 110 evra, dimenzii 50*30*20...


140 €
или предлог цена
17 сеп 13:58zenski tashni, novi

se prodavai tashna victoria's secret cena 4000den


4.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 11:48NOVA tasna VICTORIA'S SECRET

Nova crossbody tasna od VICTORIA'S SECRET. Donesena od SAD. Kupena $5...


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 11:05RANEC

Kvaliteten ranec, prakticno i ubavo organiziran, so podrska za grb. K...


700 МКД
или предлог цена
15 сеп 11:23Ranec+čador+kačket

Ubaav kvaliteten ranec so anatomic podrska za grb. Kupen vo Germani...


800 МКД
или предлог цена
15 сеп 11:21Плик Ташни

Мали практични модерни плик ташни 500, 700 , 900 денари


800 МКД
или предлог цена
13 сеп 09:59Кожни Чанти

3 кожни чанти секоја по 15 еур


900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 МКД
13 сеп 09:56Кожна Чанта Mango

Квалитетна нова кожна чанта Манго


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
13 сеп 09:51Кожна Чанта

Оригинална кожна нова чанта


2.400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
3.000 МКД
13 сеп 09:46Nova tasna od STEVE MADDEN

Nova tasna od STEVE MADDEN donesena od SAD, samo etiketata e izvadena...


2.700 МКД
или предлог цена
11 сеп 18:26Ženska čanta bag

Crna čanta bag, ubava, prostrana i orgabizirana. P.s. KLIKNETE NA...


700 МКД
или предлог цена
07 сеп 20:06Ženska čanta

Nova ženska čanta Sredna golemina, sivo belocrna kombinacija Prak...


1.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 20:03Nova Zenska Tasna

Nova zenska tasna Louis Vuitton. Od ednata strana e svetlo kafena, od...


2.200 МКД
или предлог цена
07 сеп 00:59Torba za laptop

Ubava kvalitetna brendirana, zelena torba za laptop 38*30*5cm dime...


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 23:23Плик ташна

Продавам МОНА плик ташниче , бе знаци на носење


1.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 11:29Nova canta

Nova moderna canta...svetlo sina...so tri pregradi. Dosta sobira. 25...


1.500 МКД
или предлог цена
05 сеп 21:01Tashnicka

Nova Guess tashnicka


1.000 МКД
или предлог цена
05 сеп 11:12Kozni novi tashni/ кожни женски ташни

Продавам разни модели и големини кожни ташни, некористени, повеќето с...


1 €
или предлог цена
05 сеп 02:32Ранец женски

Продавам женски ранчиња.


250 МКД
или предлог цена
04 сеп 20:26MONA kožna čanta

Tasna e nova, crna, original kozna, brend Mona. Elegantna, delovna ...


4.000 МКД
или предлог цена
02 сеп 19:25Nova italijanska čanta

Nova canta...račna no moze da se nosi i na ramo. Kombinacija na ubav...


1.800 МКД
или предлог цена
02 сеп 19:21KOZNA TASHNA - ROBERTA BIAGI

Se prodava kozna tashna MADE IN ITALY- marka ROBERTA BIAGI -(VERA PEL...


500 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:48Продавам кожна ташна

Ташната е речиси нова. - боја: окер - број на прегради: една прегра...


990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

23 авг 13:49Quess tasna

Original quess


1.800 МКД
или предлог цена
21 авг 12:57Se prodava zenska tasna nova Caprisa

Se prodava nova zenska tasna Caprisa.Lice za kontakt Ana 078 300-863


600 МКД
или предлог цена
20 авг 12:10Zemska tasna Springfild

Se prodava nova zenska tasna Springfild.Lice za kontakt Ana 078 300-8...


700 МКД
или предлог цена
20 авг 12:07Zenska tasna Parfoa

Se prodava nova zenska tasna Parfoa.Lice za kontakt Ana 078 300-863


800 МКД
или предлог цена
20 авг 12:05Kozna tasna COACH

Kozna tasna od brendot COACH, nosena edna sezona, odlicno socuvana, f...


2.000 МКД
или предлог цена
06 авг 22:58Tašni kožni

Kožna kafena interesen model kako pletena deluva. Cena 1000 den TE...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

20 јул 14:43Tasna od ZARA

Se prodava tasna od ZARA golem model.. Tel 076460360 vo Centar


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Чанти & Раници

20 јул 12:00TOMMY HILFINGER ORIGINALT MIKAEL KORS

Originali 2000 gratis naocaRI original


2.000 МКД
или предлог цена
24 јун 09:30Nova tasna

Mnogu elegantni Nova rasna so zmiski-piton print. Dve racki so sindzi...


350 МКД
или предлог цена
17 јун 06:32Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам