Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat marami i nakit od poznati brendovi

Se prodavaat marami , nakit , novcanici , racen casovnik i dr.povolno...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

18 сеп 10:54Женски часовник DKNY

Продавам женски часовник DKNY во одлична состојба.


1.600 МКД
или предлог цена
17 сеп 17:21Bride to be ,nevestinska kruna ,slikite se od krunata

Isporaka po kargo vo site gradovi vo Mk.


2.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 20:48Pandora privezok srebren 1000den

Se prodava nov privezok od Pandora 1000den fiksno. Lok .Skopje


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

09 сеп 12:48DOCA krug krzno

Preubavo novo nitu ednas ne e noseno Moderno elegantno toplo Za d...


1.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 22:46Keramička cetka fen

Nova nekoristena keramicka cetka fen za kosa prakticno i povolno


700 МКД
или предлог цена
07 сеп 15:21Лисица

Во добра состојба лисица крзно за околу врат


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

06 сеп 21:19Aseseri za obleka

Telefon za kontakt: 075349089


1 €
или предлог цена
05 сеп 15:04Original Swatch casovnik

Original Swatch casovnik od Germanija Nosen no vo dobra sostojba Od...


2.000 МКД
или предлог цена
01 сеп 18:43Накит (рачна изработка)

Се продава огрлица, обетки и белегзија изработени рачно. 2.000 денар...


2.000 МКД
или предлог цена
31 авг 10:02Se prodavaat novi periki i dodatok na kosa

Se prodavaat periki novi i dodatok za kosa Prakame po kargo Tel za k...


1 МКД
или предлог цена
28 авг 12:32Krzno -Lisici

Lisicite se novi i obraboteni vo krznara Dimko Mitrev-Veles Dolgi se...


1.789 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

07 авг 19:00Prirodno krzno novo

Природно крзно за капут за било што , ново не користено 90 см долго, ...


1.490 МКД
или предлог цена
07 авг 08:20Часовник

Quartz casovnik Nov so Kristalcinja I remce vo Zlatna boja,Steinles...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

04 авг 16:03Накит (рачна изработка)

Се продава огрлица, обетки и белегзија изработени рачно.


2.000 МКД
или предлог цена
26 јул 16:51Прстен филигран

Прстен филигран. Носен е еден период. Со тек на време потемнува и се...


350 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

06 мај 18:21Kapa perika so kosa crna / Kapa перика коса црна женска

Се продава нова не користена капа перика со женска долга црна коса


1.000 МКД
или предлог цена
06 апр 11:09iGlove tach rakavici najdobar spoj na tach uredite i zimata

iGlove магични ракавици кои со својата еластичност одговараат на пове...


260 МКД
или предлог цена
02 мар 23:31PLETENI RAKAVICI SO VESHTACHKO ZAJACHKO KRZNO BEZ PRSTI

Плетени ракавици без прсти со вештачко зајачко крзно, боја црна и све...


250 МКД
или предлог цена
13 фев 18:24Преса за коса за локни

Нова преса за локни. Curling Iron with spiral modeling casin Mesk...


690 МКД
или предлог цена
26 ное 02:46Depilator za nadusnici

prodavam nov nekoristen depilator za nadusnici( dobien na podarok) ra...


250 МКД
или предлог цена
10 сеп 14:59Bershka прстени

Сосема нови и не носени Bershka прстени (9)


550 МКД
или предлог цена
13 јул 14:56Figaro za kosa

Figaro za kosa malce koristen


900 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

23 јун 17:50Кутии за накит

Луксузни кутии за накит. Нови, некористени. Цена за една 350 денари.


350 МКД
или предлог цена
16 мај 17:00Estetski periki

Golem izbor na estetski periki po primamlivi ceni,poluprirodni se vit...


3.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

21 мар 13:58Zenska Torba od Germanija

KONTAKT 078844735 Se prodava zenska torba od Germanija


2.000 МКД
или предлог цена
24 јан 15:36Simply straight (четка за исправување на коса)

Четката е нова воопшто не е користена Барајте на овој број 075/612/...


450 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

09 сеп 19:02STALKI ZA KONDURI

SE PRODAVAT OKOLU 100 BROJA STALKI ZA KONDURI


50 МКД
или предлог цена
29 јул 13:24Продавам надградба за коса !

Надградбата на коса е нова, неупотребувана Боја: светло кафенаа Шиена...


По Договор
или предлог цена
29 јун 19:40Nevestinski vence

Nevestinsko vence, moze komplet so obetki.


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Асесери / прибор / Женски / Останато

09 мар 20:57венче за невеста / vence za nevesta

Венче за невеста, Колекција 2019/2020 Модел - Блис 3. Комплетно раче...


4.500 МКД
или предлог цена
23 авг 14:02Se prodava set za veridba

Se prodava setot za veridva


2.000 МКД
или предлог цена
29 апр 14:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам