13994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple iPhone XR 64GB & 128GB (SWITZERLAND)

iPhone Xr 64GB & 128GB & 256GB Neverlock (rabotat so site sim karti) ...


1 €
или предлог цена
31 мај 01:33Промовирано

Iphone 13 pro max

Telefonot e seuste ne aktiviran.. full pack


900 €
или предлог цена
Ново Село / Струмица

Мобилни телефони

05 јун 11:40Промовирано

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
31 мар 17:16Промовирано

Samsung S10 | GARANCIJA na nova baterija od ovlasten servis

Telefonot e maksimalno socuvan Smeneta baterija pred nedela dena v...


199 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
225 €
Денес 00:12Iphone 7

Se prodava iphone 7 32gb neverlock. Ima icloud. Doagja samo so kabel ...


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:01Samsung J5 Ekran so Touch komplet Nov

Nov ekran so touch komplet za Samsung J500 2016


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:52Garmin Instinct Solar

Se prodava Garmin instinct Solar Koristen 1god, vo odlicna sostoiba P...


150 €
или предлог цена
Вчера 23:29Samsung S20

Nov


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:29Huawei honor 50

Huawei honor 50 Kako Nov Bez grepka


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:29NAVLAKA ZA IPHON PRO 14

Nova donesena od USD


20 €
или предлог цена
Вчера 23:06Telefoni

Samsung Bel so polnac 500 den ,Doro zacuvan ,Kako Nov,CRN 1500 den, l...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 23:04SAMSUNG Z FLIP 4

SAMSUNG Z FLIP 4 8 GIGA RAM SO 256 MEMORIA TELEFONOT E KAKO NOV,BEZ ...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:49Bluetooth za BMW E46

Pasova samo na radio za bmw e 46 radio orginalno od kolata


650 МКД
или предлог цена
Вчера 22:44Samsung Galaxy A13 i dva Samsung Galaxy J4+

Prodavam : ---Samsung Galaxy A13 --- ROM 64 GB, RAM 4 GB. white, Ekr...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:27Se prodava huawei Y6 2019

Se prodava huawei y6 2019 mnogu malce koristen sleduva so kabelce


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 22:15Galaxy watch 4 44mm

Продавам Galaxy watch 4 44mm BT - црна боја. Купен од Телеком, без...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 22:05iPhone 14 256GB Telekom

Се продава Iphone 14 Blue, со 256GB внатрешна меморија. Купен од Теле...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:05Samsung S20 FE. 8GB 128GB

Se prodava Samsung S20FE 8gb ram 128 gb memorija.Telefonot e zacuvan ...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:57Prodavam 2 zastistni maski za samsung s10

Prodavam 2 zastistni maski za samsung s10


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:52ZTE ko nov

ZTE A1 telefon, ko nov. otklucen bez mana ., nema nikakvi grebanka...


160 €
или предлог цена
Вчера 21:41Se prodava ZTE BLADE

ZTE BLADE Telefon raboti see, i vo dobra sostojba. Proverka kade s...


60 €
или предлог цена
Вчера 21:41Iphone 12 white 128gb

Telefont e kako nov,89% baterija


25.900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:39Samsung A52s snapdragon

Телефонот е купен од А1 нема ниту една грепка како нов е.


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:39HONOR X8 Huawei- potpolno NOV

HONOR X8 Potpolno nov i neotpakuvan. Garancija 2 godini. RAM 6 G...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
Вчера 21:38SAMSUNG A41 DUALSIM (Iphone,Huawei,Xiaomi)

TELEFONOT E KUPEN VO VIP PRV SOPSTEVIK KORISTEN SO MASKA SVE E ISP...


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:38Xiaomi note 7 4/64

Se prodava xiaomi redmi note 7 so 4 gb ram i 64 gb vnatresna memorija...


4.700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:38samsung a40,SAMSUNG A40

se prodava samsung a40 tel 075 560 048


4.499 МКД
или предлог цена
Вчера 21:3712 Pro 128 GB socuvan kako od prodavnica

Iphone 12 Pro 128 GB kako nov Bez zameni Telefonot e kako od prodav...


520 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
540 €
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:34Apple watch stainless steel Band ****

Apple watch Milanese band 42mm 44mm 45mm 49mm 1.Vintage Gold stai...


649 МКД
или предлог цена
Вчера 21:26Iphone 12 pro max

Se prodava Iphone 12 pro Max Graphite 128gb Telefonot e kako nov b...


620 €
или предлог цена
Вчера 21:25OTKUP NA MOBILNI TELEFONI

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI SAMSUNG IPHONE MOZE I SO PUKNATI STAKLA OD ...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:17Samsung J3 2017

Samsung J3 2017 so dve maski i polnac


3.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:08Prodavam Novi Bubici (bubica, бубици, бубица)

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно криста...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 21:05PRODAZNA NA NOVI BUBICI (bubica , bubici )

- Бубиците се нови и со врвен квалитетни и даваат беспрекорно криста...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 21:05Otkup na iphone 13 14 site modeli ponudete

punudete so slika na viber 071563652


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:59Iphone XS 64gb

Odlicno socuvan bez nituedna grepka


240 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:47LENOVO K6

Prodavam koristen mobilen telefon Lenovo K6, 2gb ram, 16gb interna me...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:44ORGINAL POPNAC ZA SAMSUNG 45W

POLNACIT E ORGINAL SUPER FAST CHARGING SO 5A KABEL. ODGOVAR ZA SITE S...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43REDMI 5 PLUS FULL PACK

Telefonot e zacuvan maksimalno cena 3000fen fiksns


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:42IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 20:38IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 20:38IZNAJMUVANJE I PRODAZBA mikro magnetni bubici-bubica, бубица

**Novo, Apsolutno nevidliva slusalka so neprimetliv predavatel koj mo...


399 МКД
или предлог цена
Вчера 20:38GENERALEN ZASTAPNIK I UVOZNIK NA BUBICA

***********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino ...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 20:37Страна 1 од 350

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам