125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone,redmi

Se prodava Redmi 8 vo odlična sostojba 6000 mkd celosno funkcionale...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 19:16Redmi Note 9 Pro 6/128 - Нов неупотребуван

Redmi Note 9 Pro - 6/128GB Forrest Green - Неповторлива цена од 11.49...


11.499 МКД
или предлог цена
Вчера 17:20iPhone X bez FACE ID

Продавам iPhone x bez FACE ID, во одлична состојба.


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Росоман / Кавадарци

Мобилни телефони

Вчера 13:00Blackview A60

SE prodava Telefon Blackview A60 vo odlicna sostojba.Cena 3000 den in...


3.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 19:57Iphone X 64GB

Telefonot e kompletno ispraven i socuvan kupen od Telekom, Battery ...


290 €
или предлог цена
27 сеп 15:24Iphone 13 pro max

Se prodava iphone 13 pro max . Maksimalno socuvan. Koristen samo 3 me...


1.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.050 €
26 сеп 14:14IPHONE 12PRO 128GB FABRIKA

Iphone 12 pro 128gb Користен 1 година Без физичко оштетување Battery ...


45.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 08:01LG K 30

Prodavam LG K30 so maska I zastitno staklo ,polnac


2.700 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:53ZTE Z982

Socuvan bez ogrebotini,so zastitno staklo I maska


4.200 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:53Prodavam nov Nord 2005G

https://www.walmart.com/ip/OnePlus-Nord-N200-5G-Blue-Quantum-Unlocked...


11.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 11:53Redmi 9c

Telefonot e vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
21 сеп 12:20SAMSUNG A52s 5G

Telefonot e kako nov ne e mnogu koristen i e so garancija 14meseci im...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
21 сеп 12:10Iphone 8

Poveke info na 076 280 068


150 €
или предлог цена
20 сеп 11:16Iphone 13 pro 128gb

📱 SE PRODAVA IPHONE 13PRO 128gb📱 TELEFONOT E VO TOP SOSTOJBA KUPEN ...


900 €
или предлог цена
18 сеп 23:26Iphone 6s 128 gb!

prodavam iphone 6s 128 gb memorija,odlicen!


9.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 22:54Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Full pakuvanje namenet za europski pazar kupen e od Svedska odlicno ...


620 €
или предлог цена
04 сеп 15:31IPhone 7,telefon,prodavam!

Staklo! Bez zabeleska!


8.000 МКД
или предлог цена
31 авг 16:41PRODAVAM ALCATEL 1S

PRODAVAM ALCATEL 1S VO ODLICNA SOSTOJBA


3.500 МКД
или предлог цена
25 авг 10:38PRODAVAM SAMSUNG A03S

PRODAVAM SAMSUNG A03S VO ODLICNA SOSTOJBA MALCE KORISTEN


6.000 МКД
или предлог цена
25 авг 10:30PRODAVAM SAMSUNG A51

PRODAVAM SAMSUNG A51 VO ODLICNA SOSTOJBA


8.000 МКД
или предлог цена
25 авг 10:21PRODAVAM HUAWEI Y6P

ODLICNO SOCUVAN BEZ BREBNATINKA


4.200 МКД
или предлог цена
25 авг 10:14Iphone 13 Pro Max

Se Prodava Kopija (Fejk) Iphone 13 pro max. Cena Po Dogovor.


По Договор
или предлог цена
07 авг 09:53Se prodava odlicno socuvan bez maani

Se prodava samsung galaxy j8 2018 vo odlicna sostojba socuvan maksima...


9.000 МКД
или предлог цена
04 авг 16:44ELARI CardPhone

ELARI CardPhone


20 €
или предлог цена
24 јул 12:15Se prodava za delovi

Se prodava za delovi. perfektno zacuvan so izgorena maticna ploca. K...


По Договор
или предлог цена
20 јул 14:44Samsung S9

Samsung Galaxy S9 funkcionira odlicno so skrsena maska.


7.000 МКД
или предлог цена
09 јул 19:34Iphone iphone 6

Se prodava iphone 6 odlicno zacuvan bez grepka 64 gb memorija Bela bo...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јун 18:05blackview mobilen vo odlicna sostojba

se prodava phonemax mobilen odlicno socuvan info na Viber 077921808


2.000 МКД
или предлог цена
14 јун 21:26Honor 20e

Drzi solidno baterija Doagja so negov polnac Dobro socuvan


5.000 МКД
или предлог цена
22 мај 17:39Prodavam Samsung Galaxy S20 5g

Prodavam SIV GALAXY S20 5g


21.500 МКД
или предлог цена
16 мај 18:50***Iphone X ***

Се продава Iphone X 64GB, прв сопственик. Телефонот e максимално зач...


16.500 МКД
или предлог цена
11 апр 13:00Nov Samsung A12

Nov


9.000 €
или предлог цена
04 апр 20:53Samsung A52

Se prodava samsung A52 so garancija uste 10 meseci so malo ostetuvanj...


10.000 МКД
или предлог цена
25 мар 08:52Nokia C 5

Prodavam Nokia C5 so predna i zadna kamena blutot MC so 2 sim kartick...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:22Xiaomi 9 note pro

Se prodava


8.500 МКД
или предлог цена
19 фев 12:25Redmi notw 9 pro

Se prodava redmi note 9 pro 070289025


8.000 €
или предлог цена
16 фев 19:10Iphone 7

Se prodava iphone 7 32gb neverlock Telefonot e vo odlicna sostojba ...


7.000 МКД
или предлог цена
09 фев 13:09Se prodava iphone 8 silver kako nov

Se prodava iphone 8 silver kako nov nema nitu edna linija na ekranot✔...


10.000 МКД
или предлог цена
07 фев 23:49Se prodava iphone 8 silver kako nov

Se prodava iphone 8 silver kako nov nema nitu edna linija na ekranot�...


11.000 МКД
или предлог цена
01 фев 23:58Xiaomi 11T NOV

Se prodava Xiaomi 11T nov, neotpakuvan so 2 godini garancija -108...


29.000 МКД
или предлог цена
24 јан 16:47Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам