132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava mobilen telefon

Se prodava


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:27  НОВ ОГЛАС

Samsung galaxy j5

Se prodava


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:20  НОВ ОГЛАС

Iphone11pro256gb

Telefonot e vo odlicna sostojba. Za kes extra cena.


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
540 €
Вчера 12:31Samsung Galaxy J 5

Super telefon rabote besprekorno


3.200 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 МКД
Вчера 11:04Prodavam Iphone SE 1 generacija

Se prodava iphone SE , telefonot e kupen od A1 baterijata e na 86% , ...


100 €
или предлог цена
Вчера 10:34Redmi Note 9 Pro 6/128 - Нов неупотребуван

Redmi Note 9 Pro - 6/128GB Forrest Green - Неповторлива цена од 11.49...


11.299 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.499 МКД
Вчера 09:21Iphone 13 Pro Max gold 256gb

Ne nudete zameni,Kupen vo februari ima garancija pismena do 2023 febr...


999 €
или предлог цена
Вчера 09:11***Huawei Honor 9X***

Telefonot e kratko koristen. Socuvan e kako nov. Od prv den koristen ...


100 €
или предлог цена
Вчера 07:03Samsung Galaxy S21

Se prodava Samsung Galaxy S21 vo super sostojba.Kontakt:077-430-001;


По Договор
или предлог цена
01 јул 16:22SAMSUNG S10

Samsungot s10plus e star 2 godini nema nikakva maana se si raboti na ...


15.000 МКД
или предлог цена
29 јун 20:04Iphone iphone 6

Se prodava iphone 6 odlicno zacuvan bez grepka 64 gb memorija Bela bo...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јун 18:05Iphone X 64GB

Telefonot e kompletno ispraven i socuvan kupen od Telekom, Battery ...


290 €
или предлог цена
27 јун 09:53Продавам SAMSUNG Galaxy A52s 5G (неотпакуван)

Продавам нов SAMSUNG Galaxy A52s 5G (6/128) црна боја, купен од теле...


16.000 МКД
или предлог цена
25 јун 15:36iPhone 11 128gb

Iphone 11 128gb!! Kako nov bez grepka!! Funkcionira perfekt, maksimal...


420 €
или предлог цена
21 јун 23:26Se prodava za delovi

Se prodava za delovi. perfektno zacuvan so izgorena maticna ploca. K...


По Договор
или предлог цена
21 јун 14:24Oneplus Nord N100 4/64GB

Телефонот многу малку работен, гратис стаклена фолија. Snapdragon чип...


5.700 МКД
или предлог цена
18 јун 18:48Prodavam nov Nord 2005G

https://www.walmart.com/ip/OnePlus-Nord-N200-5G-Blue-Quantum-Unlock...


8.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
9.999 МКД
15 јун 22:23blackview mobilen vo odlicna sostojba

se prodava phonemax mobilen odlicno socuvan info na viber mail ili vo...


2.000 МКД
или предлог цена
14 јун 21:26vo odlicna sostojba iphone ajfon 7ca sedmica odlicno socuvan

iphone ajfon sedmica 7ca vo odlicna sostojba socuvan ekstra info v...


5.000 МКД
или предлог цена
14 јун 21:26Redmi Note8T Xiaomi 64GB/4GB RAM/48mp

Se prodava Redmi Note 8T Xiaomi 64GB/4GB RAM/48mp. Vo odlicna sosto...


6.000 МКД
или предлог цена
14 јун 14:00XS 64GB, T O P sostojba

Se prodava Iphone XS, 64gb, vo odlicna sostojba, bez grebnatinka, nik...


300 €
или предлог цена
10 јун 17:34Prodavam samsung A40 so skresen ekran

Prodavam samsung A40 so skresen ekran, polnac i kutija, se raboti sam...


2.000 МКД
или предлог цена
08 јун 10:07Продавам Xiaomi Redmi9A

Бидејќи ми остана вишок мобилен телефон го продавам. Супер сочуван(ск...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Мобилни телефони

04 јун 05:04Samsung J4+

Telefonot e vo odlicna sostoiba komplet so kutija polnach i zastitna ...


4.100 МКД
или предлог цена
02 јун 15:18IPhone 7,telefon,prodavam!

Staklo! Bez zabeleska!


8.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
10.000 МКД
29 мај 20:00Honor 20e

Drzi solidno baterija Doagja so negov polnac Dobro socuvan


5.000 МКД
или предлог цена
22 мај 17:39Prodavam Samsung Galaxy S20 5g

Prodavam SIV GALAXY S20 5g


21.500 МКД
или предлог цена
16 мај 18:50P8 lite во екстра состојба

Телефонот е домаќински чуван без никакви забелешки, користен уште од ...


2.300 МКД
или предлог цена
14 мај 17:21iPhone 6

Se prodava iPhone 6 vo super sostojba.Kontakt:078-280-604;


По Договор
или предлог цена
04 мај 14:49Samsung Galaxy S10 plus

Prodavam samsung galaksi s10 + prism white boja. Ne e pagan nosen e s...


300 €
или предлог цена
27 апр 12:25***Iphone X ***

Се продава Iphone X 64GB, прв сопственик. Телефонот e максимално зач...


16.500 МКД
или предлог цена
11 апр 13:00Nov Samsung A12

Nov


9.000 €
или предлог цена
04 апр 20:53Samsung A52

Se prodava samsung A52 so garancija uste 10 meseci so malo ostetuvanj...


10.000 МКД
или предлог цена
25 мар 08:52Nokia C 5

Prodavam Nokia C5 so predna i zadna kamena blutot MC so 2 sim kartick...


1.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:22ELARI CardPhone

ELARI CardPhone


20 €
или предлог цена
19 мар 13:44Xiaomi 9 note pro

Se prodava


8.500 МКД
или предлог цена
19 фев 12:25Redmi notw 9 pro

Se prodava redmi note 9 pro 070289025


8.000 €
или предлог цена
16 фев 19:10Samsung galaxy A41

Telefonot e 100 posto zacuvan


9.000 МКД
или предлог цена
13 фев 18:53Se menjat 2 telefoni iphone 8 i huawei p 20 lite za iphone X

Se menjat 2 telefoni iphone 8 i huawei p 20 lite mnogu socuvani zaedn...


15.000 МКД
или предлог цена
10 фев 23:05Iphone 7

Se prodava iphone 7 32gb neverlock Telefonot e vo odlicna sostojba ...


7.000 МКД
или предлог цена
09 фев 13:09Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам