875 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11 PRO MAX FULL PACK

Iphone 11 Pro Max 64Gb crna boja Komplet kutija so site dodatoci B...


29.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:50Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК СЕПТЕМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 128GB = 10499...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

Moto g30.ram 6/128gb.kam.65mp.nov.24m.gar.mobistrk

Motorola g30 ram 6/128gb.kam 65mp.18m.gar.mnogu malce raboten nov 790...


7.900 МКД
или предлог цена
02 јун 09:15Samsung s5 mini duos

Prodavam samsung s5 mini duos vodootporen vo ispravna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
31 мај 23:51Lenovo Z6 Youth 4GB RAM 64GB Storage

Otkluchen bootloader, instaliran najnoviot Android 12 so root access ...


5.999 МКД
или предлог цена
31 мај 18:54Se prodava Iphone XS Max FULL BOX

Telefonot raboti besprekorno ne koci ne secka si doagja i so kutija o...


20.000 МКД
или предлог цена
30 мај 12:25Doogee N40 Pro

Telefon bez mana koristen samo 3 meseci


6.000 МКД
или предлог цена
29 мај 13:41Iphone 7 plus

93% battery health


6.000 МКД
или предлог цена
28 мај 18:42Alkatel one touch idol 2

Tel.e kako nov bez nikakov problem nikogas ne e servisiran od prviot ...


2.000 МКД
или предлог цена
27 мај 11:55Nokia 105 Nokia 106 Nokia 150 Novi Nekoristeni

-Nokia Telefoni,Novi nekoristeni/Garancija >Nokia 105=1.499 den. >...


1.499 МКД
или предлог цена
27 мај 07:53Apple iPhone Xr Kako Nov Garancija Vili Mobile

Se prodava,,Apple iPhone Xr,, Fabricka sostojba,Kako Nov,bez Zabeles...


16.490 МКД
или предлог цена
26 мај 13:33Xiaomi mi 11 lite 5g.ram 8/128g.20m.gar.a1

Xiaomi mi 11 lite 5g.ram 8/128gb.20m.gar. Mnogu malce raboten kako n...


13.900 МКД
или предлог цена
26 мај 06:16Samsung galaxy s20ultra

Prodavam samsung galaxy s20 ultra sochuvan!


29.000 МКД
или предлог цена
23 мај 17:30Redmi 10.4/64gb.novi 24m.gar.a1 .mobistrk

Redmi 10 5g.ram4/64gb novi 24m.gar.a1 8990d.mobistrk Redmi 10.ram 4/...


8.490 €
или предлог цена
23 мај 09:15Alcatel 1s.ram.3/32gb.NOVI.24m.gar.mobistrk

Alcatel 1s ram 3/32gb novi 24m.gar.a1 mobistrk


4.990 МКД
или предлог цена
23 мај 09:14Se prodava Xiaomi Redmi 8 zacuvan so futrola i staklo ekran

Se prodava Xiaomi Redmi 8 dobro zacuvan so silikonska futrola, staklo...


5.200 МКД
или предлог цена
21 мај 16:33Samsung Galaxy A32 Full Paket Garancija Vili Mobile

Telefonite se kako novi Fabricka sostojba,bez Zabeleski so Garancija...


9.990 МКД
или предлог цена
21 мај 13:21Нов Xiaomi Redmi 9A

Се продава нов Xiaomi Redmi 9A, купен на 20.05.2022 од А1. Телефонот ...


4.700 МКД
или предлог цена
20 мај 21:56Samsung A32

Prodavam Samsung A32. Telefonot e nov (neotpakovan). Kupen e od A1 ...


13.000 МКД
или предлог цена
20 мај 09:50iPhone 12 128GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

-Se prodava,Apple iPhone 12,,Black 128GB -Bezprekorna sistojba,Bez n...


549 €
или предлог цена
19 мај 13:46se prodava tablet tab s3 samsung

se prodava tablet vo dobra sostojba ocuvan dobro


12.500 МКД
или предлог цена
16 мај 00:05Samsung galaxy s20ultra

Prodavam samsung galaxy s20ultra!


500 €
или предлог цена
15 мај 09:52Samsung Galaxy Mini

Se prodava isparven mobilen telefon Samsung Mini Galaxy eden od najdo...


111.111.111 €
или предлог цена
13 мај 18:42Alcatel 1S 2021 *NOV*

Alcatel 1S 2021 telefonot e nov neotpakuvan zemen e od A1 pred 5 d...


5.000 МКД
или предлог цена
13 мај 09:15Huawei P40 Lite GONI

Huawei P40 Lite


100 €
или предлог цена
12 мај 15:52Iphone 11 GONI

Battery health 92%


400 €
или предлог цена
12 мај 15:44SAMSUNG GALAXY A51

Zacuvan,kako nov,malce koristen.komplet kutija i polnac.


160 €
или предлог цена
08 мај 12:31SAMSUNG A6

Samsung A6 mnogu zacuvan kako nov so metalno kukiste, zastitno staklo...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мај 20:26Huawei y6p.ram 3/64gb.kam.48mp.bat.5000ah.mobistrk

Huawei y6p.ram.3/64gb.kam 48mp.baterija 5000ah.kako nov malce koriste...


4.900 €
или предлог цена
03 мај 15:33SAMSUNG NOTE 8

Samsung note 8 so puknato staklo vo kjosot a si raboti se kako so tre...


6.000 МКД
или предлог цена
03 мај 14:58Huawei honor 9x.4/128gb.kam.48mp.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

Huawei honor 9x malce raboten ram 4/128gb. Kam.48mp. 5500d Mobist...


5.500 МКД
или предлог цена
02 мај 07:18NOKIA E71

telefonot e vo funkcija retro business model


50 €
или предлог цена
30 апр 10:50Nokia Microsoft Lumia 535 so 2 SIM zacuvan bez grepka

Prodavam koristen mobilen telefon Nokia Microsoft Lumia 535 so dve SI...


20 €
или предлог цена
29 апр 17:52Samsung s10+

Prodavam samsung galaxy s10+ american red model so ushte 6 meseci gar...


300 €
или предлог цена
27 апр 16:57Iphone 7 plus ram 3/256gb kako nov zacuvan mobistrk

Iphone 7 plus blec ram 3/32gb odlicno socuvan 7900d toj sto bese 25...


7.900 МКД
или предлог цена
25 апр 07:01Google Pixel 6 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Google Pixel 6 pro 12/128 GB black Telefonite se novi neotpakovani so...


59.990 МКД
или предлог цена
23 апр 08:14Mi 11 ultra

📱Нов без никакви оштетувања во одлична состојба со оргиналната фолиј...


45.000 МКД
или предлог цена
22 апр 21:24Samsung A32 GONI

Samsung A32 4/128GB


10.000 МКД
или предлог цена
21 апр 20:30iPhone 5 i iPhone 5s

Telefonite se prodavat po 4000 077 685 112- Martin


4.000 МКД
или предлог цена
20 апр 13:02SAMSUNG A22 5G NOV

SAMSUNG A22 5G NOV ne raboten 075 215 886 jance


По Договор
или предлог цена
19 апр 18:09Samsung A40 GONI

Odlicno socuvan!!


110 €
или предлог цена
19 апр 13:16Huawei P40 lite

Tel e vo odlicna sostojba poveke inf na 070610280


1 €
или предлог цена
18 апр 08:32Страна 8 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам