904 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IPhone 8 X Xr Xs 11 11 Pro / Max 12 Pro / Max 13 Pro / Max

Telefonite se kako novi,Bez nikakvi Zabeleski so Garancija Ne se Ek...


1 €
или предлог цена
01 јул 13:45Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈУЛИ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 74990 д...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

Se prodava neotpakovan Samsung A03

Bez zameni telefonot e orginalen so deklaracija za poteklo i ne e eks...


6.999 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.999 МКД
Денес 10:19Note 20 Ultra kupen od Neptun.

Extra zacuvan mn malku raboten so garancija do 28.08.2022.


35.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
36.000 МКД
Денес 09:42Sony Xperia L3

Odlicno socucan telefon bez nitu edna mana Lice za kontakt 079-229-...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:09SAMSUNG A32

Samsung A32 nov ne otpakovan so 2 god. Garancija Cena 13 000den Inf...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:01Samsung Galaxy A70

Telefonot e zacuvan i e vo odlicna sostojba kontakt telefon: 078-291...


10.000 €
или предлог цена
Денес 01:30  НОВ ОГЛАС

Iphone SE GONI

86 % battery health


250 €
или предлог цена
Вчера 21:06  НОВ ОГЛАС

Samsung A40 GONI

3 meseci garancija


100 €
или предлог цена
Вчера 21:01  НОВ ОГЛАС

Samsung A32 GONI

3 meseci garancija


150 €
или предлог цена
Вчера 20:58  НОВ ОГЛАС

Samsung A20e GONI

3 meseci garancija


90 €
или предлог цена
Вчера 20:54  НОВ ОГЛАС

Iphone 6s

Iphone 6s super zacuvan ispraven komplet so nova baterija originalna ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 20:04Iphone 7 top sostojba.

Komplet so kutija Zacuvan bez mana, se si funkcionira, ne e nisto sm...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:57  НОВ ОГЛАС

Google Pixel 5a 5G od USA

Zamena za iPhone. Telefonot e donesen od Amerika, koristen 1 mese...


430 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
480 €
Вчера 17:51Samsung J 3

Telefonot e dobro zacuvan i ispraven


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:09iphone 12 128Gb crn, nov, neotpakovan, od Germanija

Nov, neotpakovan, crna boja 128GB memorija, donesen od Germanija, so ...


650 €
или предлог цена
Вчера 16:24  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM ONEPLUS NORD N10 5G SUPER ZACUVAN SO GARANCIJA

Prodavam super zacuvan oneplus nord n10 5g so garancija 24 meseci kup...


8.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 15:37Се продава! Huawei p20 lite

Се продава Huawei p20 lite во одлична состојба! Цената не е фиксна!


4.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 14:13Iphone 11

Se prodava Iphone 11 nikogas ne otvaran mozi zamena so dr tel so vasa...


5 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
380 €
Вчера 12:46Se prodava A1 Alpha 20

Se prodava A1 Aplha 20 uste pod garancia tel e kako nov


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:46XIAOMI REDMI NOTE 10S

SE PRODAVA XIAOMI REDMI NOTE 10S 6/128 FUUL PACK EKSTRA BEZ TOCKA FAB...


9.600 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.900 МКД
Вчера 11:48iPhone 12 Mini 64gb

Telefonot e kako nov se orginal nisto ne e smeneto 64gb e i raboti na...


450 €
или предлог цена
Вчера 11:35Iphone se

Max socuvan so 84%kapacitet na bat


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:36IPHONE 12 PRO 512

Telefonot e kako nov


780 €
или предлог цена
Вчера 09:44Iphone XR kako nov - mobicom

Iphone XR 64gb bela boja kako nov. Komplet kutija so site accesories....


17.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34Iphone 11 pro max kako nov - mobicom

Iphone 11 pro max 64gb. Graphitna boja kako nov. Komplet kutija so si...


33.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34Samsung S10 kako nov - mobicom

Samsung S10 8/128 gb. Silver boja kako novi. Komplet kutija so site ...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34Iphone 12 pro blue kako nov - mobicom

Iphone 12 pro 128gb plava boja kako nov bez tocka. Komplet kutija so ...


43.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34Iphone xs max kako nov - mobicom

Iphone XS max 64gb zlatna boja kako nov. Prakame po Kargo Ekspres n...


21.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34Samsung A12 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A12 Black, Blue White. Telefonite se novi neotpakovani...


7.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34Samsung A53 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A53 5G 6/128GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


19.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:33iPhone 13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


48.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:33iPhone 13 Pro Max EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 pro MAX 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 ...


68.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:33iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


62.990 МКД
или предлог цена
Вчера 08:33Iphone 7 i 7 plus

Dvata telefoni se vo funkcionalna sostojba. Rabotat na site sim karti...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:43Galaxy A33 5G nov neodpakovan

Nov zemen od a1


18.600 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.000 МКД
05 јул 23:25Iphone 12 pro 128gb mint condition

Se prodava Iphone 12 pro 5G 128gb Gold stainless steel Telefonot ...


749 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
780 €
05 јул 21:07Iphone 12pro 128gb kako nov !

Iphone 12pro bes grepka kako nov Cena za zamena 760 Za kes720 Na...


720 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
725 €
05 јул 19:14Samsung Galaxy S8

Se prodava zacuvan


7.000 МКД
или предлог цена
05 јул 18:18OVATION studio -GPS navigacija za ANDROID + satelit FIX

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
05 јул 18:12SAMSUNG GALAXY A51

Kako nov,bez grebki,malce koristen.Raboti so site karticki,komplet ku...


8.500 МКД
или предлог цена
05 јул 16:54Apple IPhone 11 128GB Top Cena Vili Mobile

Se prodava,,Apple iPhone 11,,128GB Funkcionira bezprekorno,bez nika...


24.390 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.500 МКД
05 јул 13:12Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам