Демир Хисар
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Samsung Galaxy S21+ (128GB)

Се продава Samsung Galaxy S21+ (128GB) во одлична состојба без ниту е...


400 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

21 мар 19:59Se prodava HUAWEI P30 lite

Huawei P30 lite ekstra zacuvan, FULL BOX- so originalna kutija I poln...


333 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

04 фев 10:53Iphone 8

Se prodava Iphone 8 bez nikakov problem -Zastitna Folija -Nova Bate...


6.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

17 дек 14:30Alcatel X3

Се продава Alcatel x3 ☑️4gb ram 128 Меморија Телефонот е како нов ...


3.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

28 окт 14:48Huawei P smart Z

telefonot e vo odlicna sostojba, raboti bez nikakov problem i ima mal...


4.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Мобилни телефони

14 авг 11:01Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам