Подкатегорија:
                   
13 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA IPHONE TELEFONI 072 582 223

⭕️OTKUP NA IPHONE TELEFONI ⭕️ ✅✅ IPHONE 14 14PRO 14PROMAX IPHONE ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 15:52Промовирано

IZNAJMUVANJE - PRODAZBA koza boja bubica-bubici

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Денес 12:59Промовирано

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli ... Isplat...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Maticna ploca Samsung J3; J5; A3; A5; S5; S8; Note 3

Maticna ploca Samsung: J3; J5; A3; S5; Note 3 Moze i so moja montaza...


1 €
или предлог цена
02 фев 10:39Maticni ploci ispravni

Plocite se ispravni provereni samsung s3 ,s3neo 16 gig samsung s4 16 ...


1 МКД
или предлог цена
30 јан 07:40KUPUVAM maticna ploca za IPHONE XR

Kupuvam MATICNA PLOCA za IPHONE XR 64gb


По Договор
или предлог цена
28 јан 12:33БУВЛАК ЗА РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА СЕКАКВИ ТЕЛЕФОНИ

секакви телефони фтора употреба ...


200 МКД
или предлог цена
23 јан 09:36Samsung A32 j3 2016 s7 i mnogu drugi ekrani baterii so mo

Ekrani baterii konektori zadni kapacinia Polnaci glavi za novi model...


1.000 €
или предлог цена
12 јан 09:36MATICNI PLOCI EVTIni Za Samsung modelite i drugi TELEFONi

Plocite se ispravni provereni samsung s3,s3 neo,samsungs4 ,samsung,s5...


1 €
или предлог цена
10 дек 09:08Матична плоча за iPhone 12 Pro Max 128GB заклучена на iCloud

Забелешка: Матичната плочка е заклучена на iCloud и НЕМОЖЕТЕ директно...


2.200 МКД
или предлог цена
08 дек 18:01Maticni ploci za telefoni

Se prodavaat maticni ploci za telefonite od slikite, site se ispravni...


2.500 МКД
или предлог цена
15 ное 20:12Samsung J3 2016 maticna ploca logicboard

Maticnata pali i raboti. Bese izvadena od telefon so skrsen ekran. P...


300 МКД
или предлог цена
23 јул 11:57Samsung Galaxy J3 (2016) -MATICNA PLOCA-

Samsung Galaxy J3 (2016) MATICNA PLOCA SO MONTAZA INFO 075960460


1.600 МКД
или предлог цена
12 мар 11:42Maticni i drugi ostanati za Samsung S,3,S4,S5,S6,S7,S7 EDGE

Maticni ploci vo ispravna sostojba za modelite samsung s3,s4,s5,s6,s7...


1 €
или предлог цена
18 окт 10:24Maticni ploci i drugi ostanati delovi za iphone4 4s,5s 6s

Maticni ploci,kamera.predna zadna bateri i dr... Za modelite iphone 4...


1 €
или предлог цена
18 окт 10:23Kupuvam maticna ploca za Samsung S7 Edge, SM 935x serija

Kontakt -071 558 745


1 МКД
или предлог цена
25 апр 20:09Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам