Подкатегорија:
                   
300 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZNAJMUVANJE - PRODAZBA koza boja bubica-bubici

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
07 јун 13:32Промовирано

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
31 мар 17:16Промовирано

Otkup na mobilni telefoni

Najrealna isplata na vasiot mobilen telefon 24/7 📍iBuy Mobile 📞...


999 €
или предлог цена
26 мај 13:57Промовирано

Brzi polnjaci so kabli za iphon,samsung i dr.

Prodavam brzi polnjaci za moblni tel. so kabli za poveketo mobilni mo...


1 €
или предлог цена
Денес 13:27полначи -слушалки

полначи -слушалки оргинал за НОКИА


По Договор
или предлог цена
Денес 11:31Полнач и слушалки

Полначот и слушалките се нови од производ од нокиа и се оргинал праќа...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:30Originalni apple polanaci

Originalen polnac za sekoj model na iphone Nova glava 5w - 800 denar...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:42Novi! Originalni Samsung 25W Super Fast charge polnaci

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌎 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


699 МКД
или предлог цена
Денес 09:32Novi! 100% Original Apple 20W Fast Charge Polnac

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


1.199 МКД
или предлог цена
Денес 09:30Power bank / Eksterna baterija - 5000 Amperi

✅ Eksterna baterija / Power bank 5000 Amperi ✅ Moze da polni: ▪︎ ...


550 МКД
или предлог цена
Вчера 19:21Se PRODAVA polnac za IPhone(kupen od neptun)

Se PRODAVA Orginal polnac za IPhone(kupen od neptun) Polnacot e kupe...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:33  НОВ ОГЛАС

120W полнач за телефони и лаптопи

Продавам нов 120W GaN полнач за телефони и лаптопи со 3 Type C и 1 US...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22  НОВ ОГЛАС

Polnac za iPhone

Nov polnac za iPhone 20w uGreen so kabel


1.000 МКД
или предлог цена
07 јун 13:49ORGINAL POPNAC ZA SAMSUNG 45W

POLNACIT E ORGINAL SUPER FAST CHARGING SO 5A KABEL. ODGOVAR ZA SITE S...


1.400 МКД
или предлог цена
06 јун 20:43Samsung SUPER Fast polnac 25w Type c ORGINAL

Prodavam koristen polnac 25w orginal od galaxy A71.


500 МКД
или предлог цена
06 јун 20:05Prodavam 3 bezzicni polnaci 3 risiveri za bezzicno polnenje

Prodavam 3 bezzicni polnaci i 3 risiveri za bezzicno polnenje. Risive...


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
06 јун 19:45Magnetna Bubica 2023 EXTRA MODEL

Orginalni fabricki micro magnetni Bubici 2022 model za prepisuvanje n...


2.000 МКД
или предлог цена
06 јун 18:098Wati USB Solaren Panel za Polnenje na site Mobilni Telefoni

Solaren Panel za polnenje na mobilni telefoni i drugi uredi koi se po...


499 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
599 МКД
06 јун 09:50POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet

POWER BANK 20.000mAh brzo polnenje, C-connector 2xusb extra kvalitet...


1.799 МКД
или предлог цена
06 јун 08:59Wireless charging pad, 10w.Безжичен полнач

Продавам!!! Безжичен полнач, 10w Нов !!!


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
05 јун 09:03Apple kabel org

Org kabel za iphone 500 den 078617777


500 МКД
или предлог цена
04 јун 12:0340W Type C - Fast Charger - Polnac za mobilen Telefon

Nov polnac za site uredi na type c od poznatiot proizvoditel LDNIO ...


800 МКД
или предлог цена
03 јун 22:13USB type A konektor konektori

USB type A konektori Ne prakam po kargo Kontakt po poraka.


50 МКД
или предлог цена
03 јун 10:49HAMA BEZZICEN POLNAC

Nov neupitreben HAMA wireless QI-FC10, polnac za mobilni telefoni ko...


600 МКД
или предлог цена
02 јун 14:26Y60 Power Bank 30000mAh Fast Charging Prenosen Polnac

Power Bank so kapacitet od 30000 mah Model Y60 Polni preku USB i pr...


2.000 МКД
или предлог цена
02 јун 13:15Power Bank 20000mАh PD Fast Charging 22,5W

Novi power bankovi Proizvoditel: Kin Vale Model: Q4132 Tezina 40...


1.800 МКД
или предлог цена
02 јун 12:02Prodavam Nov Power bank

Се продава Power Bank 20K Batteries extern 20K.Полни 20,000 mAh+38 ...


По Договор
или предлог цена
02 јун 10:57Polnac za Mobilen telefon Type C 3А

Nov Brz polnac generacija 4+ Type C


600 МКД
или предлог цена
01 јун 16:12PRODAVAM NOV ORIGINAL SAMSUNG POLNAC SO KABEL !!!

Prodavam nov original polnac so kabel za Samsung. Kabelceto e so Mi...


550 МКД
или предлог цена
01 јун 15:18POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet

POWER BANK 20.000mAh , C-connector 2xusb extra kvalitet,isporaka do...


1.799 МКД
или предлог цена
01 јун 14:49Iphone kabel

Nov nekoristen kabel od 2 metra za iphone


400 МКД
или предлог цена
01 јун 14:24NOV ORIGINAL SAMSUNG FAST POLNAC 25W

POLNACOT E NOV, NEKORISTEN, IZVADEN OD SAMSUNG GALAXY A53... ORIGINA...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:24KUTIICKA I POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE

.


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:19Nov! Original Samsung Fast Charge polnac 15W type C ( tip c)

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


600 МКД
или предлог цена
01 јун 09:19Apple MagSafe Charger / Wireless Qi Charger (15W)

Се продава некористен Apple MagSafe Charger 15W. Работи со iPhone 8, ...


20 €
или предлог цена
31 мај 15:11SE PRODAVAAT POLNACI ZA LAPTOP

-se prodavaaat orginalni polnaci kako novi ne koristeni doneseni od g...


1 €
или предлог цена
31 мај 13:23Iphone dock

Nov vo kutija Dock stanica za iphone


800 МКД
или предлог цена
30 мај 19:03Orginalni Polnaci za iPhone 14Pro/ 14Pro Max DUAL CHARGE 50W

Se prodavaat orginalni polnaci za iphone, 50w i 35w so 2 porti, moze ...


25 €
или предлог цена
30 мај 17:40БЕЗЖИЧЕН ПОЛНАЧ

Контакт: 076200005


1 €
или предлог цена
30 мај 10:50Полнач за мобилен

Полнач за мобилен


990 МКД
или предлог цена
29 мај 18:16Samsung Super Fast Polnac 25W

Samsung Super Fast polnac 25W Nov neupotrebeni Samo glava 800 denar...


400 МКД
или предлог цена
29 мај 12:34Polnaci Polnac Samsung iPhone Galanterija

Se prodavaat originalni polnaci brzo polnenje Samsung Galaxy S4 S5 S...


1 МКД
или предлог цена
29 мај 12:34Полнач 220V Samsung S21 / Note 10 / 20 ultra PD 25W Оригинал

Оригинал поначи за SAMSUNG 25W , со 3 месечна гаранција и фискална см...


799 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
849 МКД
29 мај 11:20Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам