Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
21 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Telefon lici na star staticen antikvitet

Prodavam ispraven staticen telefon, lici na staromoden kako od stari ...


2.000 МКД
или предлог цена
04 авг 09:52GRANDSTREAM VOIP TELEFONI KANCELARISKI AMBULANTA MOTEL HOTEL

PRODAVAM MASTER CENTRALA I 7 TELEFONI KORISTENI KRATKO VO MOTEL... KA...


1 €
или предлог цена
03 авг 12:47Продавам Cisco IP Phone 8851 телефони

Продавам 50 ИП телефони Cisco IP Phone 8851 Refurbrished.* Состојба...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

13 јул 20:47FIKSNI APARATI DVA

PRODAVAM DVA FIKSNI TELEFONSKI APARATI ODLICNO SOCUVANI . BEL -P...


1.000 МКД
или предлог цена
13 јун 23:08Iphone 11 pro Max 64gb

Iphone 11 pro max Malce e puknat ama ne se gleda, 64gb


26.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

26 мај 23:11Безжични Телефони

Се продаваат безжични телефони PANASONIC. Телефоните се во исправна ...


600 МКД
или предлог цена
22 мај 13:36SE PRODAVA 11 PRO MAX 64 GB

Barajte me na ovoj broj 078-410-800 telefonot e staklo moze da vidi v...


620 €
или предлог цена
16 мај 19:37telefon antika ispraven

telefon star preku 50 god. ispraven


1.200 €
или предлог цена
10 апр 12:29FIKSNI TELEFONI

SE PRODAVAAT FIKSNI TELEFONI IPRAVNI,MALKU KORISTENI PO POVOLNA CENA...


300 МКД
или предлог цена
13 мар 07:45Bezzicni Telefoni

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC. Telefonite se vo ispravna ...


600 МКД
или предлог цена
29 јан 13:27IPhoneXS moze zamena

IphoneXS nikogas ne otvoren telefonot e vo topp sostojba 64 gb memoria


22.000 МКД
или предлог цена
08 јан 15:21Bezzicni Telefoni

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC. Telefonite se vo ispravna ...


600 МКД
или предлог цена
13 окт 13:18stari telefoni

ima razni telefoni


По Договор
или предлог цена
11 јул 19:50Telefoni panasonic

Prodavam telefoni panasonic, cena za eden e 400 denari,no cenata ne e...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

06 јул 20:09TELEFON CENTRALA

TELEFON CENTRALA SUPER SOSTOJA


1 МКД
или предлог цена
10 апр 19:04CODE A PHONE

Се продава телефон статичен функционален многу малку употребуван


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

15 јун 13:02PANASONIK TELEFONI

BES ZICNI TELEFONI PANASONIK


700 МКД
или предлог цена
08 јун 16:47Zlaten Broj 079222262

Zlaten Broj / Numer i arte Brojot e TELEKOM MK 079222262


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

27 мар 23:21IP телефон Grandstream / IP telefon

Се продава IP телефон марка Grandstream во исправна состојба. Зачуван...


2.500 МКД
или предлог цена
05 фев 16:53Panasonic sekretarka

Se prodava nov nekoristen neotpakuvan Panasonic sekretarka snumanje n...


1.000 МКД
или предлог цена
12 јан 22:44prodavam telefax panasonik 500 denari

se prodava telefax ispraven malku koristen za 500 denari moze da se k...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 20:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам