Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
25 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам Cisco IP Phone 8851 телефони

Продавам 50 ИП телефони Cisco IP Phone 8851 Refurbrished.* Состојба...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

Денес 08:08Yealink SIP-T46S - Ultra Elegant Business IP Phone

Yealink SIP-T46S - Ultra Elegant Business IP Phone


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

Вчера 17:45Prodavam ip telefon Cisco spa 303

Prodavam Ip telefoni za call centar Cisco SPA303.


35 €
или предлог цена
15 јун 17:34FIKSNI APARATI DVA

PRODAVAM DVA FIKSNI TELEFONSKI APARATI ODLICNO SOCUVANI . BEL -P...


1.000 МКД
или предлог цена
13 јун 23:08GRANDSTREAM VOIP TELEFONI KANCELARISKI AMBULANTA MOTEL HOTEL

PRODAVAM MASTER CENTRALA I 7 TELEFONI KORISTENI KRATKO VO MOTEL... KA...


1 €
или предлог цена
04 јун 09:06Telefon lici na star staticen antikvitet

Prodavam ispraven staticen telefon, lici na staromoden kako od stari ...


2.000 МКД
или предлог цена
01 јун 14:29Iphone 11 pro Max 64gb

Iphone 11 pro max Malce e puknat ama ne se gleda, 64gb


26.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

26 мај 23:11Безжични Телефони

Се продаваат безжични телефони PANASONIC. Телефоните се во исправна ...


600 МКД
или предлог цена
22 мај 13:36SE PRODAVA 11 PRO MAX 64 GB

Barajte me na ovoj broj 078-410-800 telefonot e staklo moze da vidi v...


620 €
или предлог цена
16 мај 19:37telefon antika ispraven

telefon star preku 50 god. ispraven


1.200 €
или предлог цена
10 апр 12:29FIKSNI TELEFONI

SE PRODAVAAT FIKSNI TELEFONI IPRAVNI,MALKU KORISTENI PO POVOLNA CENA...


300 МКД
или предлог цена
13 мар 07:45Bezzicni Telefoni

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC. Telefonite se vo ispravna ...


600 МКД
или предлог цена
29 јан 13:27IPhoneXS moze zamena

IphoneXS nikogas ne otvoren telefonot e vo topp sostojba 64 gb memoria


22.000 МКД
или предлог цена
08 јан 15:21Bezzicni Telefoni

Se prodavaat bezzicni telefoni PANASONIC. Telefonite se vo ispravna ...


600 МКД
или предлог цена
13 окт 13:18Безжични Телефони

Се продаваат безжични телефони PANASONIC. Телефоните се во исправна ...


600 МКД
или предлог цена
06 окт 12:49stari telefoni

ima razni telefoni


По Договор
или предлог цена
11 јул 19:50Telefoni panasonic

Prodavam telefoni panasonic, cena za eden e 450 denari,no cenata ne e...


450 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

06 јул 20:09TELEFON CENTRALA

TELEFON CENTRALA SUPER SOSTOJA


1 МКД
или предлог цена
10 апр 19:04nov fiksen telefon

Telefonot e nov kupen od T-mobile I voopsto ne e koristen,


1 €
или предлог цена
19 јул 10:39CODE A PHONE

Се продава телефон статичен функционален многу малку употребуван


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

15 јун 13:02PANASONIK TELEFONI

BES ZICNI TELEFONI PANASONIK


700 МКД
или предлог цена
08 јун 16:47Zlaten Broj 079222262

Zlaten Broj / Numer i arte Brojot e TELEKOM MK 079222262


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Телефони

27 мар 23:21IP телефон Grandstream / IP telefon

Се продава IP телефон марка Grandstream во исправна состојба. Зачуван...


2.500 МКД
или предлог цена
05 фев 16:53Panasonic sekretarka

Se prodava nov nekoristen neotpakuvan Panasonic sekretarka snumanje n...


1.000 МКД
или предлог цена
12 јан 22:44prodavam telefax panasonik 500 denari

se prodava telefax ispraven malku koristen za 500 denari moze da se k...


500 МКД
или предлог цена
20 мај 20:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам