Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVAAT TELEFONI OLTAJMERI

SE PRODAVAAT VOJNICKI TELEFONI ISPRAVNI


2 €
или предлог цена
10 авг 08:30Panasonic telefon

Се продава Panasonic фиксен телефон,многу малку употребуван,како нов...


600 МКД
или предлог цена
09 авг 20:02TELEFON PANASONIC

POVEKE FIKSNI TELEFINI PANASONIC


500 МКД
или предлог цена
05 авг 14:06Panasonic

исправен може испорака по карго


500 МКД
или предлог цена
02 авг 13:05Fiksen Aparat

Se prodava fiksen aparat. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

29 јул 21:11ISKRA

Ispraven, malku koristen, odlicno zacuvan..


500 МКД
или предлог цена
29 јул 11:09Итно продавам телефон Искра

Итно продавам телефон Искра во одлична состојба, Васе 071/317908


1.000 МКД
или предлог цена
21 јул 14:43Се продаваат Телефони

Се продаваат телефони PANASONIC. Телефоните се во исправна состојба ...


600 МКД
или предлог цена
11 јул 13:27Се продава фиксен телефон марка Панасоник

Фиксен телефон Панасоник испеавен


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

07 јул 08:29TELEFON, skoro nov

PRODAVAM malku koristen telefon, ispraven


600 МКД
или предлог цена
04 јул 12:48PANASONIK SEKRETARKA

PRODAVAM PANASONIK SEKRETARKA 600 DENARI TELEFON ZA KONTAKT 070 239 5...


600 МКД
или предлог цена
03 мај 19:51TELEFON

PRODAVAM FIKSEN TELEFON 400 DENARI


400 МКД
или предлог цена
03 мај 19:05Telefon

Zican telefon


350 МКД
или предлог цена
31 мар 19:11Avaya Small Office Edition 4T+4A+8DS 16VC so 4 telefona

Avaya IP Small Office Edition 4T+4A+8DS 16VC - 700280217 The IP Sm...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

24 мар 20:43Nov panasonic telefon.

Se prodava Panasonic fiksen telefon NOV.


600 МКД
или предлог цена
22 мар 21:43TELEFON prodavam

Prodavam koristen ispraven fiksen telefon kako na slikite = 600 den ...


10 €
или предлог цена
13 фев 09:31WintageTELEFONSKA SEKRETARKA PANASONIC

WintageTELEFONSKA SEKRETARKA PANASONIC kako na slikata


600 МКД
или предлог цена
30 јан 13:15Fiksen telefon ispraven moze i za antikvitet ukras

Ispraven moze i za ukras antikvitet dekoracija vo kafani/lokali


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

09 јан 16:32FIKSEN TELEFON PANASONIC

FIKSEN TELEFON PANASONIK ORIGINAL VO ODLICNA SOSTOJBA KAKO NA SLIKATA


300 МКД
или предлог цена
07 ное 14:44Panasonic фиксен

Телефонот е во одлична состојба како нов може испорака по брза пошта


600 МКД
или предлог цена
01 јул 07:11Prodazba na ISDN zicen telefon

Telefonot e socuvan za vreme na negovoto koristenje


1.300 МКД
или предлог цена
22 мар 10:37Prodavam Alcatel 4012 telefon

Se prodavaat 8 vrvni Alcatel 4012 telefoni francuski pogodni za korp...


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

02 мар 14:41Panasonic фиксен

Телефонот е исправен многу сочуван може испорака по брза пошта


400 МКД
или предлог цена
01 мар 06:46Телефон ,, Искра "

Телефонот е потполно исправен,со мала преправка назад,заради приклучо...


500 МКД
или предлог цена
16 ное 19:35Se prodavaat 4 telefoni panasonic

Se prodavaat 4 skoro novi fiksni telefoni Panasonic.


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Фиксни телефони / Жичани телефони

26 дек 12:26Centrala Iskra 7 lokali povolno

3 tel. Aparati 9 lokali


1.800 МКД
или предлог цена
25 дек 00:44Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам