Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
11 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Телефонска централа Panasonic KX-TA308

Се продава телефонска централа Panasonic KX-TA308 со мастер телефон P...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:53Faks Panasonic

Vo dobra sostojba. Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Останато

27 јун 12:56SERVIS ZA MOBILNI I DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Останато

06 апр 13:08Факс Panasonic KX-F780

Се продава факс Panasonic KX-F780 со дигитална секретарка , во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
31 мар 18:44Centrala Panassonic so 8 lokali

Model TEB308 Hibrid serija so 3 vlezni linii i 8 Lokali bez mas...


6.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фиксни телефони / Останато

27 фев 12:34Ip telefoni Grandstream

Koristeni vo ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Останато

03 окт 11:47Ip telefon Linksys SPA921

Koristen vo ispravna sostojba


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Останато

03 окт 11:44Ip Telefon Cisko 7940

Se prodava ip telefon Cisko 7940, koristen so adapter ispraven.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фиксни телефони / Останато

03 окт 11:41ERICSSON TERMINAL ZA FIKSEN TELEFON

Prodavam terminal za fiksen telefon vo ispravna sostojba komplet so p...


1.199 МКД
или предлог цена
16 јул 07:36Brojac na impulsi aparat za impulsi za trafiki

Se prodava nov malce upotrebuvan brojac na impulsi zaedno so drveno p...


2.000 МКД
или предлог цена
15 фев 09:51Телефонска централа Siemens HiPath 1120

2 влеза, 8 излеза (4 дигитални, 4 аналогни) Вкључено 4 дигитални тел...


199 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Фиксни телефони / Останато

30 ное 10:19Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам