Цела Македонија
                   
14126 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

se prodava 5 meseci koristen 2 god garancia

Kompjuter: gamer i5-10400F/16GB/256G SSD/1TB/GTX 1650 4GB Desktop:A...


65.000 МКД
или предлог цена
22 мај 12:50Промовирано

MacBook Pro M1 Chip Touchbar

Продавам одлично зачуван MacBook Pro 13" М1 chip Купен Ноември 2021...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

23 мај 19:56Промовирано

Antmineri E3 180 mh/s top sostojba

Se prodavaat 4-ri antmineri model E3 180 mh/s vadi po miner 4 vadat ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 16:42HP Elitebook G5 16Gb DDR4!! Intel Core i5 kako NOV Laptop

HP EliteBook 830 G5 Brand : HP Product Line : HP EliteBook Model :...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:32PC: Intel Xeon X3440 ( 4C,8T ), 6G DDR3, GPU HD5770

Се продава брз десктоп компјутер со Intel LGA 1156 платформа. Компјут...


7.190 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 16:27HDD Hard disk HITACHI 320Gb SATA za Desktop i drugo !

Prodavam: Socuvan i potpolno ispraven hard disk marka Maxtor 6Y080...


800 МКД
или предлог цена
Денес 16:07>>> HP <<< LAPTOP KLASA KOMPJUTER MONITOR DELL proveri

*** CENITE SE FIKSNI *** >>> LAPTOP HP Compaq nc 8430 CORE 2 DUO ...


3.900 МКД
или предлог цена
Денес 15:39MAWINKIT program za dizajniranje na mebel

MawinKit е професионална алатка за 3Д - дизајнирање на мебел и де...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:39ASUS ADAPTER 20V 180W

Се продава половен, исправен адаптер за асус гаминг лаптоп. Се претхо...


Денес 15:24Gaming Budget Pro CPU i5 2400, 16GB RAM, 250 SSD, RX 570 4GB

Se prodava Gaming Konfiguracija ▶️Gaming PC ➡️Procesor I5 2400 ➡️Ram...


9.990 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
9.999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 15:21SSD

Prodavam super brzo,ulta mobilno eksterno ssd od 2000Gb(2 tera),mnogu...


99 МКД
или предлог цена
Денес 15:17PRODAVAM USB TO VGA KONVERTER NOVI NEOTPAKUVANI !!!

Prodavam novi neotkapuvani kvalitetni adapteri od USB na VGA. Ne se p...


Денес 15:16PRODAVAM NOVI USB HUB RAZMNOZUVACI 4 PORT !!!

Prodavam novi nekoristeni kvalitetni usb hub razmnozuvaci INTEL 4 po...


200 МКД
или предлог цена
Денес 15:16DRZAC ZA KOMPIJUTER

Dva novi drzaci za kompijuter moze i za televizor


20 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

Денес 15:08HP ENVY x 360 Convertible 13

Дали барате разновиден и моќен лаптоп кој може да се справи со вашите...


409 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
410 €
Денес 15:04Procesor

Prodavam procesori: 1 AMD fx vishera 8320 2.AMD fx vishera 8350 3....


Денес 14:42Gaming PC 1

Se prodava kompjuter so slednite karakteristiki: 1. Procesor: Intel®...


28.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:42Se prodava

Se prodava


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:34Oculus Quest 2 256GB

Prodavam Oculus Quest 2 256GB koristen aktivno ni mesec dena. Bukvaln...


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:29AS ROCK 6700XT

PRODAVAM 4 GRAFICKI SO SAMSUNG MEMORII VO ODLICNA SOSTOJBA 18,000 DE...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Денес 14:28Ekran LG 15.6 HD SLIM display

15.6 HD slim 40pin LP156WH3 Bez grepka gratis montaza


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Денес 14:17Lenovo M10

Ispraven


4.500 МКД
или предлог цена
Кочани

Таблети

Денес 14:14Samsung T280

Ispraven


3.000 МКД
или предлог цена
Кочани

Таблети

Денес 14:14HP 250

Samo plasticnoto kapace od kopceto za pustanje go nema drugoto se e i...


90 €
или предлог цена
Денес 14:14HP 250 G3

CPU Intel celeron N2840 2.16Ghz/2.16 Ghz Cores 2 1MB L2 cache RAM 4G...


100 €
или предлог цена
Денес 14:14GAMING PC -RTX 2080ti i7 8700k

HTPC/Game pc i78700k+2080ti +31G ram. I7 8700k-msi ventus z 370 gami...


1.500 €
или предлог цена
Денес 14:13LAPTOP MSI CR720,CPU I5,17.3 LED EKRAN,KAKO NOV

Super brz za sekakva namena Cpu i5,4gb ram,500gb hdd 17.3 led ekran...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:13DELL i5 N5110 Silver (4GB Ram, 250GB SSD, WIN 10) 15.6"

Se prodava socuvan i celosno ispraven laptop povremeno koristen za of...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:11СОЧУВАН DESKTOP КОМПЈУТЕР И МОНИТОР PHILIPS

Се продава одчично сочуван desktop AMC Pentium и монитор Philips 17ин...


4.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 14:09NextBook Tablet 7.0

Maximalno socuvan bez grepka,ne koristen mnogu ,kako nov ,celosno fun...


1.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 14:09GeForce® GTX 1060 G1 Gaming 6G

Se prodava GeForce® GTX 1060 G1 Gaming 6G vo ekstra besprekorna sosto...


Денес 13:51MB GA-Z87-DS3H, CPU procesor i5 4690 8gb ram

Se prodava : maticna ploca: GA-Z87-DS3H so procesor i5 4690(najakiot...


8.900 МКД
или предлог цена
Денес 13:50Graficka XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition 1386MHz OC+ 8GB

Se prodava XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition 1386MHz OC+, 8GB GDDR5 v...


Денес 13:50Play Station 4 Pro 1TB DUAL

Купен 2019 Декември користен 4-5 месеци


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Денес 13:48Продавам ASUS PC без монитор

Продавам ASUS PC без монитор ASUS Процесор Intel(R) Core(TM) i7-9...


600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 13:30Malku Koristen Cisco Server UCS C220 M2

JAVETE SE NA 074 747 292 za poveke info. Prodavam Malku Koristen C...


250 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
16.000 €
Денес 13:28Monitor Samsung 72hz

Se prodava monitor, raboti kako sto treba. Ima vga i dvi portovi.


500 МКД
или предлог цена
Денес 13:25AMD AM4 Cooler

Se prodava cooler za amd socket am4. Raboti kako sto treba. Ne primam...


400 МКД
или предлог цена
Денес 13:25Se prodavaat razni graficki 3070

На залиха следниве карти : 1. Asus Strix 3070 8gb, sleduvaat bez kut...


300 €
или предлог цена
Денес 13:25Se prodavaat AMD 6800 16gb

Se prodavaat PowerColor Fighter 6800. Grafickite se vo dobra sostojb...


300 €
или предлог цена
Денес 13:25Се продава волан Subsonic Superdrive GS 850-X

Се продава волан за PS4 и XBOX ONE, користен е само еднаш и е купен н...


Денес 13:10* DELL Inspiron 15 *

DELL Inspiron 15 - 3000 series Процесор: Intel i5 - 4210U 1.70GHz ...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:07Страна 1 од 354

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам