4 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Toshiba l650

Toshiba l650 celosno kompleten i ispraven, no ima zelen ekran.


4.000 МКД
или предлог цена
15 јул 10:57Lenovo G460

Lenovo G460 so pentium P6200 procesor, 2Gb ram memorija, posebna graf...


70 €
или предлог цена
23 мар 10:582016 Apple MacBook Pro 15" Touch Bar, Gray

2016 Apple MacBook Pro 15" Touch Bar, Gray intel i7,16GB 256GB SSD


1.700 €
или предлог цена
01 авг 18:41prodavam laptop ASUS-K50IJ

CPU:Pentium dual core 2.3 GhZ RAM: 2GB Operativen Sistem:Windows 7 ...


6.000 МКД
или предлог цена
06 јан 16:58Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам