Цела Македонија
                   
415 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava ipad air 16GB i 32GB

Se prodava ipad air 16GB i 32 GB


70 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Таблети

01 окт 17:40Apple M1 Pro 128gb

Tablet koristen pomalku od 1 mesec, napolnet 4 pati, bez nikakva greb...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Кисела Вода / Скопје

Таблети

01 окт 17:22Se prodava tablet LENOVO

Tabletot e pod garancija seuste za podetalni informacii zvonete na te...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Таблети

01 окт 13:32OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES


49 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

30 сеп 19:22Se prodavaat tabletite

Prodavam tableti Lenovo 8 inci 2500 den Lenovo 8 inci 3000 den Sam...


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Таблети

30 сеп 17:06Apple iPad Air 3 - 64gb

Apple iPad Air 3 64gb gold full pack minimalmo koristen -bez ni e...


350 €
или предлог цена
Штип

Таблети

30 сеп 15:46Ipad Mini 3 4G wifi

se prodava Ipad Mini 3 4G wifi vo bezprekorna sostojba bez grebnatink...


120 €
или предлог цена
Охрид

Таблети

30 сеп 15:32Alcatel nov

Nekoristen


4.000 МКД
или предлог цена
Штип

Таблети

29 сеп 19:03Apple Pencil (2nd Generation) for Apple iPad Pro

Продавам 1. Apple Pencil (2nd Generation) многу малку користен во од...


7.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

29 сеп 12:34Se prodava Lenovo tablet so sim karta 8 inca so puknat displ

Se prodava 8 inca Lenovo tablet so sim karta ispraven tac puknat disp...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

29 сеп 10:07Se prodava apple ipad so sim karta mod .A 1430 zaklucen

Se prodava Apple ipad so sim karta mod A 1430 zaklucen super socuvan ...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Таблети

29 сеп 09:53iSTYLE Type-C HUB PAD for Apple iPad Pro

Продавам 1. iSTYLE Type-C HUB PAD for Apple iPad Pro исто така мно...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

28 сеп 23:06Futroli za tablet 7"

Futrola za 7" tablet LENOVO. Nova vo kutija, neotpakuvana. Temno kaf...


800 МКД
или предлог цена
Скопје

Таблети

28 сеп 14:57PRODAVAM POLOVEN TABLET ,,LENOVO,, OD 8 INCHI

Prodavam poloven tablet ,,LENOVO,, od 8 inchi, model TB3-850F, andro...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Струга

Таблети

28 сеп 13:59Ipad pro M1 11”

Se prodava Ipad pro M1 11” vo perfektna sostojba bez grebnatinka, kor...


47.000 МКД
или предлог цена
Тетово

Таблети

28 сеп 13:38Wacom Intuos S

Таблетот е користен неколку пати и е речиси нов. Спецификации: http...


60 €
или предлог цена
Струмица

Таблети

28 сеп 10:31Apple iPad 4 Wi-Fi Icloud lock

Apple iPad 4 Wi-Fi 16GB ios 10.3.2 Заклучен на icloud Како што...


1.499 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

27 сеп 23:19tablet Samsung Galaxy Tab 3 (GT-P5210

samsung tablet mod.gt-5210 ,so neispravna baterija nadvoresno socuva...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

27 сеп 17:07Ipad 6

Odlicna baterija so ipadOs 16


190 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

27 сеп 14:47TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

27 сеп 07:45Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 ***top***

Tabletot e vo top sostojba, maksimalno socuvan. Dimensions 2...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

26 сеп 13:29IPAD APLE 9th

Polovni Ipad tableti.100% socuvani,malku koristeni. info 071 362 226


270 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

26 сеп 13:00Samsung tab 4

Samsung tab 4


1 €
или предлог цена
Тетово

Таблети

25 сеп 21:32Tesla Tablet M8WK Windows

Se prodava Tesla Tablet. Tabletot raboti bez problemi, edina mana e s...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

25 сеп 17:21ipad 2

Se prodava ipad 2 napraven mu e baypas softver 9.3.5 si raboti se nor...


1.400 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Таблети

24 сеп 15:05Продавам таблет Nextbook NEXT7P12-8G

Продавам таблет Nextbook NEXT7P12-8G малку користен, без никакви ошт...


4.000 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

23 сеп 22:17SE PRODAVA TABLET Android 4.2

TREVI tablet 7 inch, so puknato staklo malku e upotreben skoro nov. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

23 сеп 12:13Ipad mini 2

Во одлична состојба.


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

22 сеп 07:12Tablet vivax

Tablet vivax mnogu malku koristen. Koristen e 9 meseci


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

21 сеп 23:02Samsung Galaxy TAB A8 SM-X205 3/32GB LTE

Se prodava tablet Samsung Galaxy TAB A8 SM-X205 3/32GB socuvan kako n...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

21 сеп 21:23Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T290

Tablet Samsung Galaxy Tab A 8.0 SM-T295 Sim- card compatible! ...


7.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

21 сеп 19:42Prpdavam tablet nov nekoristen 10.6 inch,RAM 16GB

Prodavam nov nekoristen 10.6 INCH TABLET .16GM RAM .ANDROID 12.0...KO...


220 €
или предлог цена
Скопје

Таблети

20 сеп 23:50Samsung Galaxy Tab S5e 10.5" garancija

Tabletot e ekstra zacuvan, kupen od Neptun, pod garancija do 03.2022 ...


14.990 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
15.000 МКД
Битола

Таблети

19 сеп 20:28APPLE IPAD AIR 2 DOBRA SOSTOJBA TABLET

APPLE IPAD AIR 2 DOBRA SOSTOJBA TABLET MEMORIJA 32 GIGA SE RABOTI N...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

19 сеп 09:33Samsung Galaxy SM-T805 Skrsen ekran

tabletot e so skrsen ekran i tac Samsung Galaxy SM-T805 se prodava...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

18 сеп 22:44Ipad 2/64GB cellular ,prodavam,tablet!

Vo odlicna sostojba!


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Таблети

17 сеп 22:54OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-AIR2 MINI 1 MINI 2 MINI 3 MINI...


99 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

17 сеп 14:31Tablet za graficko crtanje HUION + 8 dodatoci

Prodavam tablet za graficko crtanje mnogu malku koristen, marka Hui...


5.200 МКД
или предлог цена
Гостивар

Таблети

16 сеп 08:20Samsung tab 3 p5200

Se prodava tablet samsung tab 3 10.1inc vo.ispravna sostojba


230 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Таблети

16 сеп 04:24Panasonic FZ-A1 Toughpad

Panasonic FZ-A1 Toughpad odlicno zacuvan so originalen polnac i kutij...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

15 сеп 19:56Страна 2 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам