Цела Македонија
                   
404 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kobo aura edition 1 ebook ereader e-book

Prodavam nova zastitna maska sleepcover case za Kobo aura edition 1. ...


400 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

16 јул 19:13ipad 2

Se prodava ipad 2 napraven mu e baypas softver 9.3.5 si raboti se nor...


1.800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Таблети

15 јул 22:46Prodavam skoro nov Lenovo TB-X605F

Malku koristen, polnet 4-5 pati, so zastitna futrola, bez polnac. 16 ...


80 €
или предлог цена
Струмица

Таблети

14 јул 23:31Windows Tv Box

Windows Tv Box. Javete se na broj 070249903


200 €
или предлог цена
Струга

Таблети

14 јул 12:03Tablet Prestigio Q PRO

Tabletot e so rasipan displej, i nov neotpakovan touch screen. Dru...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

13 јул 22:02iPad 2, 32GB 3G

iPad 2, 32GB 3G. Bel. Ima skrsen touchscreen ama raboti odlicno po ce...


1.500 МКД
или предлог цена
Виница

Таблети

13 јул 07:35Lenovo M10 HD 2+32GB gar do 7.2023

Kupen od anhoc ima garancija do 07.2023. kako nov. O78211595 ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

10 јул 14:09Samsung tablet

Sve ispraven baterija drzi


50 €
или предлог цена
Крива Паланка

Таблети

07 јул 22:19Tablet Lenovo IdeaTab S6000H

Опис: ➤Телефонот е солидно сочуван ➤Прима картички Конфигурации:...


1.200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 МКД
Крива Паланка

Таблети

07 јул 15:17Tablet samsung

Prodavm tablet samsung so skrsen ekran drugo se ispravno ploca .bater...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

07 јул 07:37Samsung S8 Plus Tablet / S8+ / 12,4”inch / Tablet

Prodavam nov neotpakovan tablet Samsung S8+ so vrvni performansi komp...


770 €
или предлог цена
Струга

Таблети

07 јул 00:1110.5-inch iPad Pro Wi-Fi - Silver

Tabletot e vo odlicna sostojba kako nov


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

06 јул 20:14Apple iPad Air (SWTIZERLAND)

-iPad Air 32GB Wi-Fi -Doneseni od Ch, orginal polnac i kabell !!! !!!...


1 €
или предлог цена
Струга

Таблети

06 јул 16:05Samsung tab 4

Samsung tab 4


1 €
или предлог цена
Тетово

Таблети

05 јул 23:05Asus Google Nexus 7

na tabletot ne raboti auto-rotate sve ostalo e ok,ide bez polnjac i k...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

05 јул 13:55Tablet 10.1" Asus Transformer TF101 odlicno socuvan

Prodavam odlicno socuvan tablet Asus Transformer TF101, so 10.1" ekra...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

04 јул 14:40Se prodava samsung smp-600 tablet 10 inca

Se prodava samsung smp-600 tablet dobro socuvan ispraven fali baterij...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

03 јул 22:46Tablet chuwi hi 10pro so odlicni performansi

Tabletot e so licenciran windows 10 i android So full hd ekran i 4g...


9.500 МКД
или предлог цена
Тетово

Таблети

03 јул 12:32Ipad air 32 gb

Se prodava ipad air 32 gb socuvan , nikogas ne otvaran sve e fabricki...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Таблети

03 јул 12:06Prodavam Wacom Intuos Pro Pen and Touch Tablet, Medium

Prodavam kako nov Wacom Intuos Pro Pen and Touch Tablet, Medium. Komp...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

01 јул 09:45ipad 1 2 3 4 mini air mini 2 za delovi ili celi moze zamena

prodavam apple ipadi celi ili za delovi moze i zamena za tableti lapt...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

30 јун 14:11Продавам таблет Asus Google Nexus 7

Таблетот е во одлична состојба нема никаква гребнатинка или некоја ма...


3.000 МКД
или предлог цена
Струга

Таблети

30 јун 11:04Apple Ipad 2

Prodavam Apple Ipad 2 bez Icloud. 16 gb memorija. Iako e so puknato...


2.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Таблети

30 јун 09:54OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-2MINI SO ICLOUD I BES

OTKUP NA TABLETI APPLE IPAD 2-3-4-AIR1-AIR2 MINI 1 MINI 2 MINI 3 MINI...


99 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 јун 19:44Samsung Tab 3 model T210 Tablet 7 inci komplet ispraven

Samsung Tab 3 model T210 Tablet 7 inci komplet ispraven Ima GPS i ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Таблети

29 јун 19:22Tablet Lenovo Tab3 8

Koristen 2 godini specifikacii: Color - Black • WiFi Tablet • 8.0...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 јун 13:25Tablet - Lenovo Tab 4 7' (TB-7305F) Crn

Prodavam socuvan lenovo tablet.


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

27 јун 11:59Drzac za tablet za vo kola DUNLOP

Drzac za tablet za vo kola DUNLOP...


300 МКД
или предлог цена
Велес

Таблети

27 јун 11:56Samsung tab 3 p5200

Se prodava tablet samsung tab 3 10.1inc vo.ispravna sostojba


230 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Таблети

23 јун 00:06Apple ipad 2 16giga bez icloud

Prodavam apple i pad 2 16 giga so malku napuknato staklo no celosno f...


2.290 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

22 јун 07:19Ipad pro 10.5

Ipad pro 10.5 vo super sostojba se si funkcionira se raboti sleduva s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Таблети

19 јун 08:44iPad 11 Pro M1 128gb

Koristen 1 mesec , kupen vo istyle East Gate, so garancia, i origi...


700 €
или предлог цена
Куманово

Таблети

13 јун 14:38*** Apple iPad Mini *** iButik mk

Apple iPad mini! PERFEKTNA SOSTOJBA! MOZE I ZAMENI ZA NEKOI TELE...


79 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:32*** SAMSUNG GALAXY TAB 3 *** iButik mk

SAMSUNG TAB 3 8" sovrsena sostojba! MODEL T311... MOZE I ZAMENI SO...


49 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

13 јун 08:31Nov tabled dva pari ukljycen 5900den

Mnogu jak ja sodrzi platformata za uciliste


5.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Таблети

08 јун 16:59Продавам таблет Самсунг Galaxy 5s

Продавам таблет Самсунг Galaxy 5s перфектно сочуван со AMOLED екран 1...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

07 јун 04:52SE PRODAVA TABLET Android 4.2

TREVI tablet 7 inch, so puknato staklo malku e upotreben skoro nov. ...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Таблети

03 јун 13:05Panasonic FZ-A1 Toughpad

Panasonic FZ-A1 Toughpad odlicno zacuvan so originalen polnac i kutij...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Таблети

02 јун 01:12Microsoft Surface Pro 3

Odlichna sostojba, donesen od USA. Ima: I7 procesor 4ta generacija ...


14.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 МКД
Аеродром / Скопје

Таблети

01 јун 16:37ASUS Transformer Book T100TAF

Во одлична состојба, бел, не е многу користен, бил наменет за школувњ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

29 мај 15:03Страна 3 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам