Подкатегорија:
                   
70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

KUKISTE Logic K3 ATX i NAPOJUVANJE Power BOX 700 W Real 200W

- PRODAVAM KUKISTE Logic K3 ATX I NAPOJUVANJE BOX 700 W REAL 200 W


900 МКД
или предлог цена
16 ное 13:58PC desk

одличен ПЦ деск (бирото е куќиште за 2 компјутери) направен е од дрво...


По Договор
или предлог цена
13 ное 13:39kukiste

prodavam kukiste za kompjuter so napojuvanje


900 МКД
или предлог цена
07 ное 20:57Kukiste Cooler Master Elite 130

Mini ITX kukiste od Cooler Master. Odlicen dizajn koj ovozmozuva idea...


2.800 МКД
или предлог цена
05 ное 22:02Kukiste smart

Prodavam kukiste vo odlicna sostojba. Cena 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
29 авг 09:18Куќиште DUKASE V3

🔴 Куќиште DUKASE V3 ✅Резервирајте го уште денес Вашето идеално Ку...


3.090 МКД
или предлог цена
24 јул 12:28Prodavam delovi za PC

Prodavam delovi Ispravni 100% Se prodavaat komplet CENA:1000 DEN...


1.000 МКД
или предлог цена
07 јул 16:20𝙎𝙃𝘼𝙍𝙆𝙊𝙊𝙉 𝙑𝙂6-𝙒 𝙍𝙂𝘽

🔴 𝙎𝙃𝘼𝙍𝙆𝙊𝙊𝙉 𝙑𝙂6-𝙒 𝙍𝙂𝘽 ✅Midi Tower VG6-W RGB ATX се и...


3.290 МКД
или предлог цена
04 јун 12:35GAMING КУЌИШТЕ YUHUI

🔴 GAMING КУЌИШТЕ YUHUI 🔴 ____________________ ▪️Arena Kompjuter...


2.890 МКД
или предлог цена
18 мај 11:28Продавам Куќишта за компјутери

Продавам куќишта (ламарината, каросеријата) за компјутери Цена од 10...


100 МКД
или предлог цена
28 апр 16:49Prodavam kukiste DELUX

Се продава куќиште Delux vo odlicna sostojba!


1.000 МКД
или предлог цена
20 апр 09:08Куќиште

Продавам куќиште за компјутер


400 МКД
или предлог цена
06 мар 08:34Se prodava kukiste

Se prodava kukiste-300den


300 МКД
или предлог цена
28 фев 11:04PowerBox se prodava

Procesor: i3-3220 - 3.3 GHz Ram: 8gb Grafik: nvidia gt 640 Hardisk...


250 €
или предлог цена
15 јан 23:48Kukiste

Komplet so DVD neznam dali raboti Kukisteto e prazno!


300 МКД
или предлог цена
29 дек 15:46продавам компјутер купен од анхоч

продавам компјутер во делови купен од анхоч матичната плоча е неиспра...


1.500 МКД
или предлог цена
08 сеп 15:15Куќиште

Kukisteto e koristeno okolu 2 godini se prodava zaradi sto kupiv novo...


650 МКД
или предлог цена
21 јул 19:10Neispravno kukjiste

Pocnuva da pali no na pola palenje se restartira mislam deka moze da ...


5.000 МКД
или предлог цена
13 јул 10:53Kuciste so card reader

Prodavam prazni kucista Tel. 070/441-944


400 МКД
или предлог цена
12 окт 19:35Prodavam ganc novi kukjista za Pentium 3 i 4

Kukjistata se novi neraspakuvani komplet so napojuvanja.


2.100 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:16DELL MONITOR 19

Se prodava Dell monitor 19


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:47Продавам половни куќишта

Продавам половни куќишта по цени од 100 до 300 ден.


100 МКД
или предлог цена
28 сеп 08:51Kukiste so napojuvanje

Prodavam odlicno socuvano kukiste komplet so napojuvanje 550v i grati...


1 €
или предлог цена
19 јун 09:51Prodavam prazni kukishta so CDR

Prodavam prazni kukishta so ispravni CDR,DVDR, flopi i kabli za istit...


300 МКД
или предлог цена
23 мај 13:37Inc kukjiste

Kukjiste so mal kvar 3000 denari 075-819-701


3.000 МКД
или предлог цена
22 мај 14:29Продавам пластики за ACER E1-571

Купени се по грешка. Порачани за друг модел, а стигнаа за E1-571 ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 апр 15:54kukiste

samo kukiste


300 МКД
или предлог цена
12 мар 17:14Prodavam desctop kukjiste P4

Prodavam desctop kukjiste so P4 amd procesor 2.8ghz,maticna, nalojuva...


800 МКД
или предлог цена
01 мар 19:41Dell inspirion15 3537 komplet delovi za nego

Dell inspirion15 3537 komplet delovi za nego osven maticna


2.500 МКД
или предлог цена
01 фев 14:42Dell N 5040 komplet delovi se osven maticna

Dell N 5040 komplet delovi se osven maticna


2.500 МКД
или предлог цена
16 дек 12:27Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам