Подкатегорија:
                   
469 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

Hard Disk 4TB WesternDigital

HDD 4TB WesternDigital - нов неотпакуван I.P. rpm 64MB Cache SATA...


5.000 МКД
или предлог цена
09 авг 15:20Hard disk 40 Gb.

Postar model hard disk 40 Gb Maxtor.ispraven.100 den.


100 МКД
или предлог цена
07 авг 23:18HDD,SSD Diskovi

HDD,SSD Diskovi...


1.300 МКД
или предлог цена
07 авг 14:13HDD 2.5" 2TB External, Portable, USB 3.0

Nov nekoristen i neotpakuvan eksteren HDD 2.5" 2TB kapacitet. USB 3....


3.300 МКД
или предлог цена
06 авг 10:26Harddisk polovni 100% health 100% performance

Hard Disk Sentinel site provereni 100% health 100% performance nemaa...


По Договор
или предлог цена
06 авг 00:52Western Digital 500GB SATA 3.5 Hard Disk

Malku koristen bez nikakov problem WD 500GB. 7200 RPM 6 Gb/s 16MB Cac...


800 МКД
или предлог цена
05 авг 17:092TB Western Digital Black Edition

7200rpm 64mb cache


3.500 МКД
или предлог цена
05 авг 04:02500GB Toshiba HDD

Toshiba DT01ACA050 500gb hard disk


1.000 МКД
или предлог цена
05 авг 04:021TB Seagate Barracuda 7200rpm HDD

Jak ispraven hard disk


1.500 МКД
или предлог цена
05 авг 04:021TB Toshiba HDD

1TB Toshiba Hard Disk DT01ACA100 2x na raspolaganje od ovoj model


1.500 МКД
или предлог цена
05 авг 04:024 tb

Nov donesen od germanija


4.000 МКД
или предлог цена
04 авг 22:39Prodavam SSD, M2 i HDD

Prodavam , M2 i HDD SSD m.2 NVME Toshiba 256 gb - 3000 denari HDD...


По Договор
или предлог цена
04 авг 12:01SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot 12.7mm

SSD/HDD Caddy for notebook ODD slot 12.7mm


350 МКД
или предлог цена
03 авг 19:25Nvme M2 hard disk Ssd

Nov ne koristen M2ssd disk 128gb


1.300 МКД
или предлог цена
03 авг 11:57HDD SAS HP 146GB 10k + Cage original

Серверски 2.5" 146GB HP (PROLIANT) SAS HDD, нови (не се Refurbished!)...


30 €
или предлог цена
02 авг 17:37HDD

hdd wd -160 gb wd - 160 gb hitachi deskstar - 160 gb hitacki des...


1.200 МКД
или предлог цена
02 авг 07:33M.2 to 5 Ports SATA3.0 Adapter Card JMB585

Prodavam novo nekoristeno 5 porti SATA3 konvertor: - M.2 to NGFF ...


800 МКД
или предлог цена
02 авг 00:02Hard disk WESTERN DIGITAL Blue 1TB 7200RPM 64MB HDD

Hard disk WESTERN DIGITAL Blue 1TB 7200RPM 64MB Cache HDD Model: WD10...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 20:20Nadvoresen hard disk SAMSUNG 500GB USB HDD Aluminium

Nov nadvoresen hard disk SAMSUNG 500GB USB Eksteren HDD kompletno pa...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
01 авг 20:00SSD NVMe!

1) SSD NVMe-Samsung PM951 128GB-850Den prodadeni 2) SSD NVMe-Samsung ...


850 МКД
или предлог цена
31 јул 23:29Hdd 500gb 2,5"

Hard diskot e vo ispravna sostojba bez nikakov problem.


700 МКД
или предлог цена
31 јул 21:1180 GB Hard Disk Ata

80 GB Hard Disk Ata


499 МКД
или предлог цена
31 јул 12:37SSD M2 NOVI 1TB

Diskovite se novi nekoristrni m2 po 1TB ODLICNA CENA


По Договор
или предлог цена
30 јул 13:13mSATA SSD to 2.5'' SATA adapter converter

Prodavam nov adapter mSATA SSD to 2.5'' SATA


300 МКД
или предлог цена
29 јул 19:33M2 SSD to SATA3 ADAPTER CARD - NOV

Prodavam adapter za M2 ssd na SATA 3 adapter nov neotvoren


350 МКД
или предлог цена
29 јул 19:33Hard disk toshiba 1TB

Hard diskot e 100% health i 100% performance Cena 1000den fiksna, moz...


1.000 МКД
или предлог цена
28 јул 14:43SSD и HDD сите видови m.2 mSATA 2.5" 3.5"

Сите видови на дискови, 2.5", 3.5" SSD и HDD, М.2, mSATA. Имаме и ...


100 МКД
или предлог цена
26 јул 07:52UNIVERZALNA KUTIJA ZA HARD/DISK

Novi - vo kutija --za nadvoreshen hard/disk cena za edno ---600 den....


600 МКД
или предлог цена
24 јул 06:34Hard disk 1tb 1024gb

Se prodava Ispraven hard disk Marka Western digital 1tb


1.000 МКД
или предлог цена
24 јул 00:17Interni i Eksterni hard diskovi 4TB/6TB

Prodavam polovni interni i eksterni hard diskovi, koristeni okolu 3me...


3.600 МКД
или предлог цена
14 јул 11:00SSD Samsung pm871 512 GB

..


11 јул 15:01Hard disk OCZ 250GB SSD 3.5 za desktop

250GB Colossus SSD, MLC 260/260 MB/s, SATA 3 Gb/s, 3.5-inch Kra...


50 €
или предлог цена
09 јул 23:23WD My Book 12TB hard disk (HDD)

Se prodava poloven WD My Book 12TB hard disk. Detalni informacii za s...


20.000 МКД
или предлог цена
06 јул 14:45SAMSUNG 970 EVO PLUS 2TB NVMe M.2

Se prodava poloven SAMSUNG 970 EVO PLUS 2TB NVMe malku koristen. Deta...


14.000 МКД
или предлог цена
06 јул 14:38Hard disk

Ispravni hard diskovi razlicna golemina. Cena 500 den 500gb


500 МКД
или предлог цена
05 јул 20:336 WD 16 TB HARD DRIVE

Prodavam 6 WD 16TB Elements Desktop Hard Drive HDD, USB 3.0, Compat...


350 €
или предлог цена
04 јул 22:42Western Digital PC SN520 M.2 2242 256GB PCIe

Western Digital PC SN520 M.2 2242 256GB PCIe Gen3 x2 NVMe 1.3 64-laye...


2.000 МКД
или предлог цена
04 јул 13:50SNOWMAN M.2 Heat Sink

NOWMAN M2 Heatsink Copper SSD Cooler 2280


250 МКД
или предлог цена
03 јул 17:58Samsung 870 QVO 1TB со гаранција

Продавам половен, минимално користен ссд диск Samsung 870 QVO 1TB со ...


4.000 МКД
или предлог цена
01 јул 06:56Samsung PM981/970 EVO 256GB (OEM NVMe PCIe SSD) M.2 2280

Dojden so nov Thinkpad laptop, vednash zamenet poradi potreba od pove...


2.490 МКД
или предлог цена
01 јул 00:45Страна 4 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам