Подкатегорија:
                   
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

kukiste komjuter Deepcool Tesseract Mid Tower

Deepcool Tesseract Black/Blue Mid Tower 1000 den posledna cena


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 20:41Matrix kukjiste odlicno zacuvano

Kukjisteto e prazno Odlicno zacuvano Novo e 2300 ja go davam za 1000d...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
11 авг 13:28Kukjiste

Se prodava kukjiste prazno samo dvd rezac ima ispraven moze i po karg...


800 МКД
или предлог цена
11 авг 09:57Куќиште Riotoro CR100BE

Се продава куќиште Riotoro CR100BE. Купено е во август 2020 година, б...


1.200 МКД
или предлог цена
11 авг 02:10Profesionalni kukjista za kompjuteri 40€ komad

Profesionalni kukjista za kompjuteri 40€ komad ispravni, socuvani


30 €
или предлог цена
09 авг 14:55Kompjuter kukiste za delovi

Kukiste za delovi, se ispravno


1.000 МКД
или предлог цена
04 авг 09:54Kukjiste za kompjuter so CD Citac

Se prodava kukjiste za kompjuter so CD citac , ispravno sve si raboti.


1.000 МКД
или предлог цена
29 јул 17:56Куќиште за компјутер

Може и со напојување


600 МКД
или предлог цена
24 јул 19:54Kukjiste so napojuvanje, procesor maticna i dr.

Prodavam kukjiste so nekoi komponenti za nego Napojuvanje, maticna, p...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јул 17:10Kukjiste matrix, dobar kvalitet i ventilacija

Se prodava prazno kukjiste matrix Odlicno zacuvano Moze da vi pratam ...


1.300 МКД
или предлог цена
19 јул 15:42Kukiste DELUX

Prodavam prazno kukiste DELUX


500 МКД
или предлог цена
14 јул 02:35Gigabyte Midi Tower IF 333

Prodavam kukiste Gigabyte Midi Tower IF 333. Prostor za graficka kart...


1 €
или предлог цена
07 јул 12:47Cooler Master Mystique 631s

Cooler Master Mystique 631s (NEW)


6.200 МКД
или предлог цена
27 јун 09:19Kukista ATX NZXT H510

Prodavam novi kukista ATX Mid Tower Case NZXT H510 w/ Window 2x12...


4.200 МКД
или предлог цена
25 јун 12:37Delovi za 32 bit kompjuter

32 bit DESKTOP KOMPJUTER vo TOP sostojba Procesor Intel celeron 2,2 ...


900 МКД
или предлог цена
17 јун 20:51Нови куќишта Cooler Master

Се продаваат нови куќишта од брендот Cooler Master и тоа: 1) TD500...


4.200 МКД
или предлог цена
16 јун 12:56Gejmersko kukiste za kompjuter gamer ATX

Prodavam prazno gejmersko kukiste vo odlicna sostojba bez nikakvi ost...


700 МКД
или предлог цена
31 мај 11:57Lenovo B50-30 Palmrest

Prodavam palmrest za Lenovo: B50-30, B50-70, B50-80.


2.000 МКД
или предлог цена
31 мај 11:09Nov kompjuter i5 11generacija

Nov kompjuter i5 11generacija MB GIGABYTE Z490 GAMING X, CUP INT...


71.500 МКД
или предлог цена
29 мај 23:20P4 ploca / kukiste

Se prodava komplet kukiste so dobro socuvani elementi: - Kukiste - ...


1.500 МКД
или предлог цена
29 апр 08:31Delovi za kompjuteri

Продавам секакви делови за десктоп компјутери од LGA775 и DDR2 ерата,...


1 МКД
или предлог цена
25 апр 12:17Kukiste smart

Prodavam kukiste vo odlicna sostojba. Cena 1000 denari


1.000 МКД
или предлог цена
19 апр 09:22Se prodava kompjuter so i3

Kompjuterot e so slednite specifikacii GA-H81M-DS2 Lga1150 soket ma...


12.000 МКД
или предлог цена
15 апр 11:54postolje

postolje so trkalca za desktop kompjuter kako na slikata


300 МКД
или предлог цена
20 мар 10:52NOVO mini-ITX Kukjishte RGEEK L80S komplet so 150W PSU

RGEEK L80S (Top Cover with Holes) Mini-ITX Aluminium Computer Case: ...


5.000 МКД
или предлог цена
19 мар 17:06ATX Chieftec 1E0-500A-CT04

ATX Chieftec 1E0-500A-CT04


35 €
или предлог цена
19 мар 11:43Kompjuter

Kompjuter za delovi za servi za otpornici strujni tela za delovi za e...


10 €
или предлог цена
08 мар 14:42Kukiste Zalman Z11.

Se prodava kukjiste Zalman Z11. So kukjisteto dogajaat i tri kuleri 1...


5.000 МКД
или предлог цена
13 фев 13:44Kukiste za kompjuter

Dobar za office kompjuteri


800 МКД
или предлог цена
06 фев 14:49ПРОДАВАМ HAF-XM with transparent side window

Кукиштето е без ниту една гребка , одржувано со мерак , се работи за ...


5.000 МКД
или предлог цена
17 јан 12:05Куќиште DELUX + DVD RW ; Тастатура DELUX ; Звучници Logitech

Се продаваат комплет


1.500 МКД
или предлог цена
07 јан 14:23Se prodavaat stalazi - polici za graficki karticki

Site se racno izraboteni i vo odlicna sosojba… Poveke info na 0762211...


500 МКД
или предлог цена
04 јан 19:01Куќишта Sharkoon VG6-W RGB

Се продаваат користени куќишта Sharkoon VG6-W RGB со x3 RGB 120mm ...


1.800 МКД
или предлог цена
04 јан 15:14Kompjuter

Prodavam novi BLUE GAMING kompjuter. Napraveni so najkvalitetni kompo...


400 €
или предлог цена
31 дек 16:52Cooler Master MasterBox MB520 RGB

MODEL NUMBER: MCB-B520-KGNN-RGB MATERIALS: Steel, Tempered Glass, Pl...


3.000 МКД
или предлог цена
04 дек 15:22D 920, HDD 160GB, 2GB ram,500w,DVD RW

se prodavaat ispravni delovi za pc Pentium D 920 dual core 2.80ghz 4...


2.200 МКД
или предлог цена
01 дек 21:38KUKISTE Logic K3 ATX i NAPOJUVANJE Power BOX 700 W Real 200W

- PRODAVAM KUKISTE Logic K3 ATX I NAPOJUVANJE BOX 700 W REAL 200 W


900 МКД
или предлог цена
16 ное 13:58PC desk

одличен ПЦ деск (бирото е куќиште за 2 компјутери) направен е од дрво...


По Договор
или предлог цена
13 ное 13:39kukiste

prodavam kukiste za kompjuter so napojuvanje


900 МКД
или предлог цена
07 ное 20:57Kukiste Cooler Master Elite 130

Mini ITX kukiste od Cooler Master. Odlicen dizajn koj ovozmozuva idea...


2.800 МКД
или предлог цена
05 ное 22:02Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам