Подкатегорија:
                   
49 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

USB Internet PC Web kamera za kompjuter online nastava

Prodavam novi PC Web kameri.. Se povrzuvaat na USB vo kompjuter. Im...


300 МКД
или предлог цена
15 авг 18:17WEB PC Kamera za Kompjuter - Веб Камера за онлајн настава

Nova web kamera, se povrzuva so usb, ima i dodatok za mikrofon... ...


400 МКД
или предлог цена
15 авг 18:15WEB CAMERA

Web Camera Brand Name: centechia Certification: NONE Max. Resolution...


650 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
750 МКД
15 авг 10:40Sony CMU-BR100 web camera [камера, kamera]

Zacuvana i potpolno ispravna.


1.500 МКД
или предлог цена
11 авг 20:03Prodavam web kamera Ucom

Prodavam web kamera Ucom so usb konektor


200 МКД
или предлог цена
29 јул 21:09USB Webcamera Lily

Kamerata voopsto ne e koristena! Specifikacii na slikata Kontakt s...


300 МКД
или предлог цена
29 јул 19:30Web kamera WEBCAM LOGITECH PRO 9000 Carl Zeiss 2Mp autofocus

Koristeni WEB kameri Logitech so Carl Zeiss lekji, mikrofon na USB. ...


25 €
или предлог цена
28 јул 11:19Trust 18679 kamera

HD webcam 18679 trust


По Договор
или предлог цена
14 јул 18:16USB KAMERA

USB KAMERA SO JAKA OPTIKA I ZGLOB ZA ROTACIJA , 2m PRIKLUCEN KABEL I ...


200 МКД
или предлог цена
27 јун 11:57USB Internet Web Kamera za PC Kompjuter online nastava

Nov web kameri za PC, za online nastava, se povrzuvaat na USB, imaat ...


400 МКД
или предлог цена
19 јун 16:02Web kameri

Web kameri na golemo i malo Extra kavalitet -078/408-208


400 МКД
или предлог цена
13 јун 07:55WI FI - kamera za video nadzor 1990 denari

Prodavam WIFI kameri sledenje preku vasiot telefon cena 1500 denar...


1.500 €
или предлог цена
07 јун 14:31Kamera Logitech CC2900EP PTZ Pro 2

Camera Logitech CC2900EP PTZ Pro 2 Conference Black Kupena od Anhoch...


700 €
или предлог цена
31 мај 19:37USB PC Web Kamera za Kompjuter - Kameri za Kompjuteri NOVI

Novi HD web kameri za kompjuter i laptop.. HD 720p za 500 den ...


499 МКД
или предлог цена
09 мај 00:06Logitech C250 V-u0003 Webcam / Веб камера

Webkamera


200 МКД
или предлог цена
08 мај 14:10Wireless N IP Network Full HD Camera - Novi

1080P HD Video Security Pan/Tilt Camera, Low Noise and Clearer CP3 a...


1.900 МКД
или предлог цена
05 мај 12:13Logitech C170 Webcam

Se prodava webkamera Logitech C170


1.200 МКД
или предлог цена
16 мар 09:20Omega webcamera kamera

Webcamera skoro nova ednaska iskoristena


600 МКД
или предлог цена
13 мар 09:23Webkamera Logitech C210

Se prodava webkamera Logitech C210


1.200 МКД
или предлог цена
28 фев 11:57Full HD 1080P Webcam Laptop Desktop - Novi Web cameri

W22-1080p Full HD 1080P Webcam Laptop Desktop Digital PC Web Camera C...


1.150 МКД
или предлог цена
28 фев 09:45Web Camera - Novi kompjuterski kameri

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон Plug & Play - работи бе...


450 МКД
или предлог цена
28 јан 11:17Web camera 720p

Koristena samo za 1 meeting Doagja so garancija


500 МКД
или предлог цена
23 јан 21:31Logitech Conference Kamera 1080p - ZA KOMPANII/PROFESIONALNA

Se prodava Logitech ConferenceCam Connect Polnac ima Za upotreba vo...


По Договор
или предлог цена
05 јан 13:28Web Camera

🔴WEB CAMERA 🔷Подгответе се за новата учебна година. ✅Цена: 70...


700 МКД
или предлог цена
29 дек 15:47prodavam kamera

prodavam vebkamera za kompjuter socuvana


500 МКД
или предлог цена
07 ное 21:04PC Web Camera BC-1032 480p with microphone - Novi

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон Plug & Play - работи бе...


450 МКД
или предлог цена
04 окт 10:01Web Camera Flexible A4TECH 8 MEGA Pixels

Flexible web camera, Nova. Vo pakovka


1.800 МКД
или предлог цена
01 окт 17:57Prodavam WEB kamera

Prodavam WEB kamera so mikrofon marka Hantol. Ispravna sostojba


400 МКД
или предлог цена
30 сеп 15:10Full HD 1080P Webcam Crystal Eye - Novi

W22-1080p Full HD 1080P Webcam Laptop Desktop Digital PC Web Camera C...


1.190 МКД
или предлог цена
07 сеп 10:24PC Web Camera 480p with microphone - Novi

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон Plug & Play - работи бе...


650 МКД
или предлог цена
07 сеп 10:24PC Web Camera BC-014 480p with microphone - Novi

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон Plug & Play - работи бе...


650 МКД
или предлог цена
31 авг 11:53USB камера Delux

USB камера без микрофон VGA резулиција Model V-B01 Delux Ima kopce...


150 МКД
или предлог цена
23 јул 11:57veb kamera

Веб камера FULL HD 720 P Full HD 720p видео повик (до 1280х720 пиксе...


650 МКД
или предлог цена
11 мај 15:59Kamera za kompjuter full hd 1080p

Prodavam kameri za kompjuter full hd 1080p


1.600 МКД
или предлог цена
24 апр 08:18Веб камера со вграден стерео микрофон

Веб камера со одличен квалитет на снимка, вграден микрофон и може да ...


1.300 МКД
или предлог цена
21 апр 12:01Веб камера за лаптоп или екран (Veb kamera)

- Малку користена, работи без никакви проблеми - Лесно се прикачува ...


1.050 МКД
или предлог цена
19 апр 21:31Kamera za Laptop/PC

!!!KONTAKT - 078-844-735 !!! Se Prodava Kamera za Laptop/PC !!!KONT...


По Договор
или предлог цена
15 апр 18:55Nova ne koristena kamera + vgraden mikrofon 720p recording o

Nova ne koristena kamera + vgraden mikrofon 720p recording opcija


700 МКД
или предлог цена
08 апр 17:56VIDEO KAMERI

Kvalitetni Kameri za Videonadzor PANASONIC-JAPAN WV-CP480/G imam Dve ...


600 МКД
или предлог цена
26 мар 09:25PC Web Camera 480p with microphone - Novi

УСБ Дигитална ВЕБ Камера со вграден микрофон Plug & Play - работи бе...


800 МКД
или предлог цена
02 фев 09:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам