Подкатегорија:
                   
234 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

60 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
3.990 МКД
Вчера 11:45Промовирано

Gigabyte H410M H V2

Se prodava maticna H410, koristena 4 meseci, doaga so orginalna kutij...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:05  НОВ ОГЛАС

Maticna ploca

Се пушта и по карго


10 €
или предлог цена
Вчера 16:50  НОВ ОГЛАС

Maticna + CPU + Ram -8 cards in-line PCI-E spacing 75 MM

Се продаваат нови матични прочи наменети за мајнинг ригови. Без рејзе...


По Договор
или предлог цена
Вчера 05:56ASUS P5KPL-AM SE

ASUS P5KPL-AM SE Motherboards LGA 775 DDR2 4GB For Intel G31 P5KPL-AM...


1.300 МКД
или предлог цена
19 мај 16:21Motherboard Asus TUF B450-PLUS GAMING

Се продава матична Asus TUF B450-PLUS GAMING RAM: DDR4 Socket: AM4 ...


6.000 МКД
или предлог цена
19 мај 12:53MSI N1996

Матична плоча функционална MSI N1996 Цена: 2.000 денари.


2.000 МКД
или предлог цена
18 мај 21:50Матична Плоча - FOXCONN - N15235

Одлична матична плоча Фокскон N15235 Цена: 3.000 денари.


3.000 МКД
или предлог цена
18 мај 21:45Se prodava maticna ASRock 990fx so procesor AMD FX 8350

Se prodava maticna ASRock 990fx Extreme3 so procesor AMD FX 8350 Blac...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
18 мај 17:52Asus z87-c so procesor i5 4670k i kuler

Extra gaming ploca i procesor


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
18 мај 15:06Motherboard Gigabyte GA-F2A58M-DS2 DDR3

Се продава матична Gigabyte GA-F2A58M-DS2 DDR3 RAM: DDR3 Socket: FM...


2.500 МКД
или предлог цена
18 мај 14:58se prodava maticna ploca Asus H81-M K

Se prodava maticna ploca Mothebord : ASUS H81M-K CPU: Pentium G32...


3.000 МКД
или предлог цена
17 мај 23:16maticna ploca

polovna maticna ploca


1 МКД
или предлог цена
17 мај 22:19AsRock H61M-VG3+I5-2500 3.70ghz+4gb ram

Se prodava combo maticna procesor i ram ispravni rabotat perfekt


4.000 МКД
или предлог цена
17 мај 20:12ASUS PSG MX MATICNA DDR2 - COMBO+PROCESSOR I 2RAM

Se prodava maticna ASUS PSG MX DDR2 Socket LGA 775 Processor : Int...


1.600 МКД
или предлог цена
17 мај 15:59H61, H81, Z97

Продавам комбо матични процесори Gigabyte H61M-S2PV i3 3240 st...


2.000 МКД
или предлог цена
16 мај 12:30Maticna ploca so prosesor Core2 Quad Q-9400 i 4 GB Ram

Prodavam maticna ploca so procesor Core2 Quad Q9400 2.66 GHZ, 6MB kes...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
16 мај 11:10MATICNA MSI AM3 SO 4jadren CPU X4 650,RAM I KULER

Gratis montaza potpolno.ispravna


3.000 МКД
или предлог цена
16 мај 09:33MATICNA + A8-7600 APU PROCESOR + 16 GB DDR3

Матична- MSI A68HM-E33 V2 Процесор- APU A8 7600 +Кулер (оригинал од ...


6.500 МКД
или предлог цена
16 мај 04:50Z390 Aorus ELITE

Цена 9000 денари


9.000 МКД
или предлог цена
15 мај 23:15processor ryzen 5 1600+maticna a320m komplet

ryzen 5 1600 6 cores 6 treads 3.85 mhz + maticna a320m asus se prod...


8.900 МКД
или предлог цена
15 мај 21:33Dell 15 N5110 плоча за напојување

Плочка за напојување за лаптоп DELL inspiron N5110


15 мај 17:53Ryzen 7 2700 asus tuf b450m-plus gaming 32gb

Se Prodava Cela Konfiguracija Bez Grafika MB-Asus Tuf b450m-plus gam...


7.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 МКД
14 мај 22:50ASRock N68-VS3 UCC

Se prodava maticna ploca AM2+/AM3 vo odlicna sostojba Si raboti kak...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
14 мај 22:19Maticna cpu ram

Se prodava combo Gigabyte ga-g31m-s2p 2x1gb ddr2 kingston hyperx 66...


800 МКД
или предлог цена
14 мај 22:18MATICNA ASUS H81M2,1150 SOCKET,CPU G3250 I KULER

Potpolno.ispravna gratis montaza pp zelba


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 12:35MATICNA MSI AM3 SO 4jadren cpu X4 650,RAM I KULER

MATICNATA E POTPOPNO ISPRAVNA,CPU X4 650 4JADREN BRZ CPU ZA SEKAKVA,N...


3.000 МКД
или предлог цена
12 мај 12:32Maticni Ploci

Maticni Ploci


1.000 МКД
или предлог цена
12 мај 06:56MATICNA ZA DALL OPTIPLEX 3030 All-in-One 1150 SOKET

Moze kargo. moze I zamena za kompjiterski delovi


1.790 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
2.300 МКД
12 мај 01:12Msi B85M-E45 so procesor i ram memoria

Se prodava maticna ploca b85m-e45 vo ispravna sostojba so osteten pri...


100 €
или предлог цена
11 мај 16:56Msi b85-g43 gaming

Se prodava neispravna maticna ploca, problem napojuvanje.


60 €
или предлог цена
11 мај 16:56MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
09 мај 14:12GeForce RTX 3070 8GB + GARANCIJA

Boostable up to 1815 MHz 5888 CUDA Cores Ampere Architecture 8GB o...


40.000 МКД
или предлог цена
09 мај 03:10Nova Asrock h81 Pro Btc so nov procesor i ram memorija

Se prodava nova nekoristena maticna Asrock h81 pro btc kombo.


10.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
08 мај 16:30se prodava maticna + cpu + gpu + ram

se prodava maticna ploca maticna + cpu + coller ne se delat zaedno ...


По Договор
или предлог цена
07 мај 19:46Матична плоча - AS Rock K7S8XE

Ова е сеуште одлична матична плоча ASROCK K7S8XE Цена: 4000денари. ...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
07 мај 19:32Maticna foxconn LGA775, 945 cipset, ddr2

Maticna foxconn LGA775, 945 cipset, ddr2, integrirana graficka, pcie ...


1.000 МКД
или предлог цена
07 мај 18:26Se prodava matichna plocha...

Se prodava matichna plocha Biostar P35d2-a7 so Intel Pentiuk Dual Cor...


По Договор
или предлог цена
06 мај 10:44Maticni ploci LGA775/1155 DDR2 DDR3

FOXCONN PC 945GZ7MC-KS2H rev 1.1 DDR2 /1200 denari Asrock Wolfdale...


1.200 МКД
или предлог цена
05 мај 16:55Maticna ploca Gigabyte GA-G41M COMBO LGA 775 DDR2 DDR3

Gigabyte GA-G41M COMBO REV 2.0 / LGA 775 DDR2 DDR3 = 2000 Odlicno s...


2.000 МКД
или предлог цена
04 мај 23:15ASUS P8H61-M LX3 R2.0

Maticnata e vo odlicna sostojba.


1.500 €
или предлог цена
03 мај 21:27Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам