Подкатегорија:
                   
598 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Промовирано

Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 13:47Промовирано

Apple Magic Trackpad и Magic Keyboard

Како нови многу малце користени! Magic Keyboard so Touch ID - 5000de...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
02 јун 11:47Промовирано

Ryzen 5 2600 / Ryzen 2600

So orginalna kutija i kuler


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 05:56  НОВ ОГЛАС

i7 6700, i5 7500, i5 6500, i3 6100, G4560, G4400, G3930

Продавам повеќе комплетно исправни процесори Intel 6/7 gen LGA 1151: ...


700 МКД
или предлог цена
Денес 01:05Intel g5905 (LGA1200)

Se prodava ispraven procesor koristen 20dena Cenata e fix prakjam ...


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 21:59Intel G5905 3.5 GHz

Intel G5905 3.5 GHz, сокет: 1200


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:50Procesor i ram memorii

Amd a8 9600 am4 quad core procesor 3.1 do 3.4 mgh Cena 2000 den ...


Вчера 20:47Матична плоча MSI 2A9C и процесор Xeon X3470 (i7 870)

Maticna ploca : MSI 2A9C Socket 1156 – 4 slota za RAM 1333 MHz – podr...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:53Процесор Intel i5 13600KF нов со гаранција

Продавам нов, неотпакуван процесор Intel i5 13600KF. Стигнат по греш...


Вчера 13:49  НОВ ОГЛАС

Intel Pentium G4560 3.5GHz

Se prodava intel pentium g4560 3.5GHz 2 core 4 threads.Procesorot e z...


Вчера 13:47Procesor LGA 1155 i3 3240 dual core i5 3570 quad core

Procesori ( CPU ) - LGA 1155 👉 i3 3240 - 1100 ден. Cores: 2 Thre...


Вчера 13:00Prodavam NOV Ryzen 5 7600 so COOLER, SEALED BOX

Prodavam sosema nov Ryzen 5 7600 non X so Cooler za AM5 socket, kutij...


Вчера 12:02Prodavam Procesor za Desktop i5 4570s Socket 1150

Prodavam Procesor za Desktop i5 4570s Socket 1150. Ispravna sostoj...


Вчера 09:16intel xeon e5-1620v4

intel xeon e5-1620v4


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:12prodavam procesor ram i maticna ploca

procesor e5-2667 v2 cores 8 / 16 threads base frequency 3.30 GHz ...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
04 јун 19:35Ryzen 3900x i 5900x Box od Setec so garancija

skoro ne koristeni Ryzen 9, 3900x vo kutija so cooler cena 250 evr...


04 јун 19:07Procesor

Prodavam procesori: 1 AMD fx vishera 8320 2.AMD fx vishera 8350 3....


04 јун 14:42AMD AM4 Cooler

Se prodava cooler za amd socket am4. Raboti kako sto treba. Ne primam...


400 МКД
или предлог цена
04 јун 13:25i7 920 LGA 1366

c/t = 4/8 base-turbo = 2.66-2.93 GHz tdp = 130w soc = LGA 1366 ...


900 МКД
или предлог цена
04 јун 11:04Procesor Intel-core-i5 4690+Coller/Kuler

intel-core-i54690-processor-6m-cache-up-to-3-90-ghz kompler so cooler...


3.000 МКД
или предлог цена
04 јун 10:57Ryzen 3 1300X AM4

Se prodava Ryzen 3 1300x vo super sostojba. Smenet poradi nadgradba.


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
04 јун 09:50Procesori Intel® Core™ Gen-6,7,8,9

i5 6500 ----2000 Dostapen posle 17:00


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
03 јун 21:41Procesor i5-4690, Maticna asus B85-Pro Gamer i 12gb Ram

Procesor i5-4690 + cooler Intel Maticna asus B85-Pro Gamer 12gb Ra...


03 јун 21:15AMD Ryzen 5 2600 6-core 3.4GHZ

Procesorot e koristen mnogu kratok period i e kompletno ispraven, odi...


6.000 МКД
или предлог цена
03 јун 16:24Intel Celeron G3930 LGA1151

Продавам процесор Intel Celeron G3930 со кулер. Овој процесор е од 7...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
03 јун 14:16KULER ZA PROCESOR AMD

KULER ZA PROCESOR AMD NEKORISTEN KAKO NA SLIKATA VO ODLICNA SOSTOJBA ...


300 МКД
или предлог цена
03 јун 12:4803 јун 10:46Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)

Исправен четворојадрен процесор Intel Q8400 (4M Cache, 2.66 GHz, 1333...


600 МКД
или предлог цена
03 јун 07:50AMD FX-8350 Black Edition 4.2GHz 8cores 8threads

Продавам AMD FX-8350 Black Edition процесор во одлична состојба Проц...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
02 јун 13:07Продавам нов Intel i3-9100F

Продавам нов никогаш не искористен Intel i3-9100F Локална гаранција ...


3.000 МКД
или предлог цена
02 јун 11:20Intel i5-3470S Processor

Продавам Исправен Intel i5-3470S Processor


1.500 МКД
или предлог цена
02 јун 11:19Intel® Core i9-10850K (20M Cache, up to 5.20 GHz)

Продавам Core i9 10850K користен 1 година. Total Cores: 10 Total Th...


15.000 МКД
или предлог цена
01 јун 12:21Intel Xeon X3470 2.93GHz Quad-Core

Vo mnogu dobra sostojba.


1.700 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 МКД
31 мај 20:29Procesoti za kompjuter P4, Celeron i Pentium D .. EVTINO !!!

Se prodavaat procesori : P4 i Celeron po 300 den Pentium D po 500 d...


31 мај 16:33I5-4570s (LGA1150) x50

Se prodavat procesori i5-4570s 2.90ghz (LGA1150) 4cores, 4threads vo...


31 мај 16:08I5-3470

Se prodava procesor i5-3470 3.20ghz (LGA1155) vo odlicna sostojba, za...


1.200 МКД
или предлог цена
31 мај 16:02KULER Cooler Master MASTERAIR MA620P RGB

Prodavam kuler Cooler Master MASTERAIR MA620P RGB za Intel CPU , odgo...


31 мај 13:48Intel Xeon E3 1270 V2 LGA1155 performanski kako i7-3770K

Prodavam Intel Xeon E3 1270 V2 za LGA1155 so isti performansi kako i7...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
31 мај 10:56i3 9100f

prodavam i3 9100f


60 €
или предлог цена
30 мај 20:57i5 4590

Socket: LGA1150 Clockspeed: 3.3 GHz Turbo Speed: 3.7 GHz Cores: 4 ...


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 17:25Prodavam Kuler Antec so vodeno ladenje 120mm eden ventilator

Prodavam Kuler Antec so vodeno ladenje 120mm eden ventilator 2000den ...


30 мај 16:36Prodavam AMD Ryzen 2700 komplet so kuler, ram DDR4 16gb

Prodavam AMD Ryzen 2700 komplet so kuler 5500den Kuler so vodeno lad...


30 мај 16:36Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам