Подкатегорија:
                   
566 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV printer CANON PIXMA GM 4040

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija. Kupen ...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:40НОВ ОГЛАС
Промовирано

Monitor Dell PH2422

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, ори...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Memorii za Laptop i Desktop 2666Mhz DDR4

Se prodavaat povekje parcinja novi neotpakuvani DDR4 moduli RAM za la...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 12:41DDR3 4GB na 1600 nova memorija

Ram memorija za Desktop 4GB DDR 3 na 1600 MHZ potpolno nova neupotre...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:15Ram memorija za PC DDR2/DDR3/DDR3L/DDR4

512MB-100 den.(DDR2) 1GB-250 den.(DDR2, DDR3) 2GB-500 den.(DDR2, DD...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:40DDR1 Ram memorija za desktop kompjuter 2Gb

Prodavam testirani potpolno ispravni memorii : DDR1 512Mb / 400 MH...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 16:32RAM 1 GB DDR3 1333 MHZ LAPTOP SAMSUNG

Prodavam 1gb ram memmorija DDR3 na 1333 Mhz za laptop. Memorijata e n...


199 МКД
или предлог цена
Вчера 16:26PRODAVAM RAM 4GB DDR4 GEIL 2400mhz!

Plockata raboti bez nikakov problem se prodava bidejki zemav 2x8gb Za...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:26MICRON 4GB PC3-10600R DDR3-1333

MT36JSZF51272PZ-1G4F1DD MICRON 4GB PC3-10600R DDR3-1333 REGISTERED E...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 15:162x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:382x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako p...


7.499 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Ram memorija FURY HYPER X DDR 4

Prodavam ram memorija FURY HYPER X DDR 4 8GB 2133MHZ


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 02:38Naj eftino RAM memorii 2Gb DDR2 800MHz za desktop kompjuter

Prodavam RAM memorii za desktop kompjuter 2Gb DDR2 800MHz, za Intel i...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
28 јун 21:25DDR3 RAM 4GB 1600mhz KINGSTON hyperx genesis

Ispravna DDR3 RAM memorija na 1600mhz 4GB KINGSTON hyperx genesis za ...


800 МКД
или предлог цена
28 јун 20:37Samsung DDR3 RAM 4GB (2*2GB)

Ispravni dve plocki Samsung DDR3 RAM po 2GB dvete za 500 den


500 МКД
или предлог цена
28 јун 20:36RAM 4GB 8GB DDR4 DDR3 ADATA SAMSUNG memorija меморија

Нови RAM мемории за ПЦ (Desktop) со 3/ 5 години гаранција (фирма). ...


900 МКД
или предлог цена
28 јун 18:34RAM DDR2 1GB 667 MHZ TRANSCEND

Се продава РАМ меморија 1 GB DDR2 за Десктоп PC. Исправна, сочувана...


200 МКД
или предлог цена
28 јун 10:04RAMOVI DDR2 2GB 800MHZ PLOCKI,POVEKE MARKI

Provereni gratis montaza


800 МКД
или предлог цена
28 јун 08:38RAM Kingston 2x4gb DDR4-2400mhz

Se prodava Kingston 2x4gb DDR4-2400mhz RAM Memory, rabotat bez mana s...


2.000 МКД
или предлог цена
28 јун 01:53RAM DDR4 32GB NETAC 3200MHZ NOVI

Prodavam ram memorii novi, nikogas neupotrebuvani, 4x16gb NETAC 3200m...


2 МКД
или предлог цена
27 јун 22:20Se prodavaat novi ram memorii

Se prodavaat novi ram memorii vo kutii Geil ddr4 pc4-21330 4 giga -4...


1 €
или предлог цена
27 јун 18:34ram memorija ddr ddr1 memoria рам меморија

Se prodava ram memorija 512MB DDR1 na 400MHz 300 denari parce I...


300 МКД
или предлог цена
27 јун 16:10Kingston hyperX 8GB DDR4 RAM Memorija

- DDR4 1x8GB 2666MHz CL16


2.000 МКД
или предлог цена
27 јун 11:52RAM DDR3 4GB 12800U ZA PC

Se prodava malce koristena DDR3 4GB ram memorija.


1.000 МКД
или предлог цена
26 јун 23:0016 GB DDR3 ( 2x8GB)

16 GB DDR3 ( 2x8GB DDR3 ) MEMORIJATA E SERVERSKA


1.000 МКД
или предлог цена
26 јун 22:36Ram memorija DDR3 8gb 1600MHz GLOWAY

Se prodava ram memorija DDR3 8gb 1600MHz, plockata e vo perfektna sos...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
26 јун 18:36Sodimm ddr2 ddr3 ram memorija za laoptop

prodavam 100% ispravni ram memorii Ddr3 8GB novi PC3L(1.35V) i PC3(1...


250 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
2.500 МКД
26 јун 17:57RAM 8Gb DDR3 1600 Mhz

ASATA 8 GB 2RX8 PC3-12800U-11


1.200 МКД
или предлог цена
26 јун 13:23Ram memorii

Se prodavaat ram memorii za destop i laptop.ddr1.ddr2.ddr3 za destop....


По Договор
или предлог цена
26 јун 10:068GB 3200MHz SK hynix SODIMM

Се продава рам, изваден од DELL лаптоп. Без замени, без карго


1.500 МКД
или предлог цена
26 јун 10:05Рам меморија

Се продава рам меморија 2*1 гигабајт ддр 2 на 800 MHz.


По Договор
или предлог цена
25 јун 22:592 Kingston RAM, 2GB , DDR3, 2Rx8

Продавам 2 половни RAM, DDR3 од по 2GB и без проблеми во работењето ...


800 МКД
или предлог цена
25 јун 13:314 RAM 2GB, DDR3, 2Rx8

Продавам 4 половни RAM, DDR3 од по 2GB и без проблеми во работењето ...


1.600 МКД
или предлог цена
25 јун 13:292 RAM 4GB, DDR3, 1Rx8

Продавам 2 половни RAM, DDR3 од по 4GB и без проблеми во работењето ...


1.600 МКД
или предлог цена
25 јун 13:29Ram Memorija KINGSTON 8GB DDR4 266mhz

Prodavam novi memorii Kingston 8GB ddr4 2666mhz cl16


2.000 МКД
или предлог цена
25 јун 12:37Memorii za laptop SODIMM 4gb 8gb ddr3

Prodavam ddr3 memorii za laptop 4gb i 8gb PC3 i PC3L. 1333/1600mhz ...


1 МКД
или предлог цена
25 јун 12:36DDR2 memorii

Silicon Power SP001GBLRU800S02 1GB/800 (200MKD) https://silicon-powe...


300 МКД
или предлог цена
25 јун 08:39NOVA RAM memorija DDR2 so kapacitet 4gb

Nova ddr2 ram memorija so kapacitet od 4gb,kompatibilen samo za AMD m...


900 МКД
или предлог цена
24 јун 14:59KINGSTON Value RAM 4GB x2 DDR3

Se prodavaat 2 RAM moduli od po 4GB. Super socuvani, no se prodavaat ...


1.200 МКД
или предлог цена
23 јун 17:05Prodavam RAM memorija za desktop DDR1, DDR2 i DDR3

RAM MEMORIJA ZA DESKTOP KOMPJUTER DDR1 1GB 300 denari 512 MB 150 d...


100 МКД
или предлог цена
23 јун 15:39Ram memorija KINGSTON Ddr2 i Ddr3 od 2gb

Kvalitetni Ram memorii KINGSTON ispravni,testirani, so kapacitet od 2...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
23 јун 12:34LAPTOP RAM 2 GB PC2-6400 ADATA

Се продава RAM меморија за лаптоп : RAM 2 GB PC2-6400 ADATA VIBER...


500 МКД
или предлог цена
23 јун 07:50Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам