Подкатегорија:
                   
847 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apple Magic Trackpad и Magic Keyboard

Како нови многу малце користени! Magic Keyboard so Touch ID - 5000de...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
18 мај 13:17Промовирано

GRAFICKI KARTA RTX 3090

Se prodavaat dve graficki karti RTX 3090 kupeni od setec so Garancija...


16 мај 14:00Промовирано

nVidia Geforce GTX 1660 SUPER OC 6 GB Графички

Се продаваат 15 графички ASUS nVidia Geforce GTX 1660 SUPER OC 6 GB с...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 13:00Промовирано

Ethereum Mining Rig 365MHS / 850 W

Se prodava mining rig so x6 Nvidia 3060Ti 8GB-Dell. Rigot vadi stabil...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:32Ethereum Mining Rig: 8 x A2000 Nvidia RTX 6GB(340 MHS/610W)

Se prodava nov mining rig. Rigot e konstruiran i pusten vo upotreba ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:32HP-NVIDIA RTX A2000 6GB GDDR6 Workstation Video Card

Се продаваат половни Nvidia A2000 6gb workstation графички. Користени...


250 €
или предлог цена
Вчера 15:32Dell-NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 Ti, 8 GB GDDR6,LHR

Се продаваат половни Dell графички картички користени 6 месеци.


370 €
или предлог цена
Вчера 15:32ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC

Продавам графичка карта ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC,г...


24.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.500 МКД
Вчера 15:24Menuvam RX6600XT 8 GB ZA 3060 12GB

Menuvam Asus Dual RX6600XT za RTX 3060 12GB ili RTX 3060 ti GRAFICKA...


111.111 €
или предлог цена
Вчера 15:18Graficka Asus Dual RTX 3070-08G (8 giga) 256 bit

mnogu malce koristeni , napraeni za germanski pazar mnogu kvalitetni ...


Вчера 14:48nVidia Geforce GTX 1660 SUPER OC 6 GB Графички

Се продаваат 15 графички ASUS nVidia Geforce GTX 1660 SUPER OC 6 GB с...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Вчера 13:00ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity

Prodavam ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity, totalno ispravna ,...


24.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:41Fan novi ventilatori za VGA SAPPHIRE ASUS GIGABYTE MSI

Оригинални SAPPHIRE фанови за графички, некористени - НОВИ (мали коли...


390 МКД
или предлог цена
Вчера 12:40MSI GeForce GT 710 2GB - Silent graficka HDMI, VGA, DVI

Графичка картичка MSI GeForce GT 710 2GB одлична без вентолатор super...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30SAPPHIRE Pulse RX 5700 XT 8gb

Prodavam sapphire Pulse RX 5700 XT 8gb vo odlicna sostojba , temperat...


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
Вчера 11:04SAPPHIRE 5700 XT 8GB

Grafickata e vo super sostojba, doagja komplet so kutija.


10.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 10:44GTX 1060 6gb

Gigabyte Aorus 1060 6gb koristena isklucivo za gaming, vo fabricka so...


7.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 09:06GeForce® GTX 1060 G1 Gaming 6G

Se prodava GeForce® GTX 1060 G1 Gaming 6G vo ekstra besprekorna sosto...


7.900 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 08:45Graficka XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition 1386MHz OC+ 8GB

Se prodava XFX Radeon RX 580 GTS XXX Edition 1386MHz OC+, 8GB GDDR5 v...


7.900 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
8.500 МКД
Вчера 08:44MSI RTX 3060 12GB GAMING X Kako nova

Prodavam MSI RTX 3060 GAMING X, koristena za gaming Grafichkata e ...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 06:59AS ROCK 6700XT

PRODAVAM 4 GRAFICKI SO SAMSUNG MEMORII VO ODLICNA SOSTOJBA 19,000 DE...


19.000 МКД
или предлог цена
Вчера 05:33MENUVAM GeForce RTX 3060

Menuvam Ge Force RTX 3060 za ASUS ili Sapphire RX6700xt


28 мај 22:19VGA RTX 3090 ZOTAC NVIDIA

Zotac VGA GeForce RTX 3090 24 GB Description Top performance NVIDIA...


28 мај 21:09Geforce GTX 1080 8gb

Се продава графичка картичка KFA2 GeForce GTX 1080 EXOC 8GB. Графичка...


10.100 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
10.500 МКД
28 мај 16:45R9 sapphire vipor-x 280x 3g

R9 sapphire vipor-x 280x 3GB Odlicno socuvana ocistena smeneta termo...


28 мај 14:29Otkup na mining rig / rigovi so razni karti.

Откупувам ригови со 5-6 графички на риг од поновата серија исклучливо...


1.200 €
или предлог цена
28 мај 14:22AMD RADEON RX580 8GB XFX

Grafickata e dobro socuvana koristena za gaming so zameneta termalna ...


28 мај 13:55RX 6900 XT GIGABYTE RADEON

Se prodava kupena vo februar 2021


45.000 МКД
или предлог цена
28 мај 13:36ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Sapphire PULSE RX 570 OC 4GB

Grafickata e kako nova ne otvorena sve orginal na nea raboti perfektno


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 11:43gtx 1070 8gb msi aero oc

Se prodava MSI GTX 1070 8gb Aero OC vo odlicna sostojba, doagja so ku...


6.800 МКД
или предлог цена
28 мај 11:16RX 6600 XT Sapphire Nitro +

Се продава графичка карта RX 6600 xt Sapphire NITRO+ Одлична ...


15.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
17.000 МКД
27 мај 21:49SAPPHIRE NITRO+ RADEON RX 590 8GB GDDR5

Kako nova.


24.000 МКД
или предлог цена
27 мај 19:58GTX 750Ti gaming graficka VGA 750 PC ZONE

Grafičkite ne se majnovani, čisto samo za gaming. Ne se low profile o...


27 мај 17:44Asus Dual OC GTX1070 8GB GDDR5

Се продава Asus Dual OC GTX1070 8GB GDDR5 во одлична состојба.


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
27 мај 16:27Графичка nVidia GTX 1660 6GB OC

Се продава графичка nVidia GTX 1660 6GB GDDR5 OC верзија. Графичк...


10.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
10.800 МКД
27 мај 12:19PRODAVAM RIGOVI Saphire 4GB RX570/580

-Prodavam graficki i na parce -Cenata e po dogovor -Telefon za ...


1 €
или предлог цена
27 мај 10:40Riser 006c rejzer rejzeri

Se prodavaat 4 novi rejzeri site zaedno 1200 Parce 350 Koristeni rejz...


300 МКД
или предлог цена
27 мај 10:20Graficka karta Asrock RX 6800 16 GB PHANTOM GAMING

Kupena pred 9 meseci Koristena e malce za video igri.no otkako zemav ...


1 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 МКД
27 мај 10:18VGA RTX 3080 ZOTAC

VGA RTX 3080 ZOTAC


38.000 МКД
или предлог цена
27 мај 09:55AMD RADEON RX 6700XT

Se prodava skoro nova AMD RADEON RX6700XT kupena vo Mk.


27 мај 09:54Asrock RX 6700 XT

Se prodavat graficki karti vo ispravna sostojba imam 5 komada..Asrock...


27 мај 09:06Sapphire Radeon R9 FURY X 4GB со водено ладење

Графичка картичка Sapphire Radeon FURY X, 4GB HBM VRAM со водено ладе...


5.000 МКД
или предлог цена
27 мај 08:49Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам