Подкатегорија:
                   
447 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ

НОВА ПРАТКА HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ !!! НА ЛАГЕР!!!...


650 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Разни SSD, Hard Disk 2,5" 3,5", Micro SD

SSD: Сите SSD се продадени. HDD: 2,5" Toshiba Thin 500GB - 800 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:45HDD HARD DISK 1TB 3.5 INCH ХАРД ДИСК

Ispraven


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 08:591TB 2,5" HDD nadvoresen hard disk USB3.0 5Gbps

Prodavam nov, nekoristen, 1TB 2,5" HDD Portable (nadvoresen hard dis...


2.600 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
3.200 МКД
Вчера 17:26Se prodavaat Hard Diskovi za PC

Se prodavaat hard diskovi 100% health 100% performance mnogu malku ko...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:10  НОВ ОГЛАС

128GB M.2 SSD So adapter za 2.5” SSD

128GB i 256GB M.2 SSD Model: adapter za 2.5” vo istiot adapter ima M....


800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:07Hard diskovi 500GB i 1TB

Se prodavaat polovni hard diskovi: 500GB - 900 1TB - 1500 За о...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 14:51WD Red 3TB Hard Disk

Samo e otvoren i okluchen.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:07SSD 240GB Kingston A400

SSD 240GB Kingston cena 1950den SSD 240GB WD Green cena 1950den SSD 2...


1.950 МКД
или предлог цена
Вчера 13:48Nmve XPG 1TB

Se prodava SSD NVME XPG 1TB Read/write 3500/3000 Ne e koristeno za ...


100 €
или предлог цена
Вчера 12:40Hard Disk Hitachi 1TB 2TB

Se prodavaat 3.5” SATA hard diskovi: Hitachi 1TB - 900 denari Hit...


900 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 МКД
Вчера 12:12WD hard disk My passport

Koristen 3 meseci kako bekap od svadbi ...svadbite zavrsija sega ne m...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:50Hard disk samsung sata 3.5" bez losi sektori 1000gb 1tb

Prodavam mnogu dobar hard disk samsung 3.5" koristen samo za storage,...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:06SSD 2.5" Samsung 870 QVO 4TB SATA3

Se prodava polovno SSD Samsung 870 QVO 4TB. So garancija i celosna am...


16.000 МКД
или предлог цена
15 мај 22:104TB Eksteren Disk - Verbatim Store 'n' Save External USB 3.0

Se prodava nekolku meseci star eksteren disk 3.5" so dopolnitelno nap...


5.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 МКД
15 мај 22:104TB Eksteren disk - A-Data HM800 External Disk

Se prodava nekolku meseci star eksteren disk 3.5" so dopolnitelno nap...


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
15 мај 22:093TB TOSHIBA P300

7200 RPM 64M BUFFER KONTAKT SAMO TELEFON


2.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.900 МКД
15 мај 21:34WD RED 8TB NAS

WD Red 8TB NAS Hard Disk Drive - 5400 RPM Class SATA 6 Gb/s 128MB C...


9.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
10.900 МКД
15 мај 21:33kupuvam usb

kupuvam hdd 2tb ili 3tb, da raboti na sata2 ako ne ! a raboti na ...


320 МКД
или предлог цена
15 мај 10:33PCIe to NVME m.2 , SATA adapter

novi 600 denari


600 МКД
или предлог цена
15 мај 00:49SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


19.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
21.000 МКД
15 мај 00:40SK HYNIX BC501 128GB M.2 2230 PCIe NVMe SSD

Prodavam malku koristen SSD SK HYNIX BC501 128GB M.2 2230 PCIe NVMe S...


900 МКД
или предлог цена
14 мај 12:06Kingston HyperX 3K 120GB SSD

Продавам скоро нов SSD Disk Kingston Hyper X 120GB + Kingston HyperX ...


2.990 МКД
или предлог цена
14 мај 11:48Samsung SSD 250GB

Продавам Samsung SSD 850 EVO - 250GB Model: MZ-75E250


1.600 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 МКД
14 мај 11:45SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD 120GB (SomnAmbulist) ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 МКД
13 мај 13:5580 GB ATA

Excelstor 80 GB ATA


300 МКД
или предлог цена
13 мај 13:02Western Digital PC SN520 M.2 2242 256GB PCIe

Western Digital PC SN520 M.2 2242 256GB PCIe Gen3 x2 NVMe 1.3 64-laye...


2.000 МКД
или предлог цена
13 мај 10:11Hdd 750 samsung 2.5

Se pusta i po kargo


800 МКД
или предлог цена
13 мај 08:46HD 250 , 500 GB SEAGATE TOSHIBA 1TB,WD 3TB i TOSHIBA 4TB

Hard diskovi 250 GB 600 denari , 500 GB SEAGATE 800 denari , TOSHIB...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 08:31SSD 120, 240 Kingston

Prodavam SSD A400 120 gb novi


2.000 МКД
или предлог цена
12 мај 12:10HARD DISC NOV 1 TB. WESTERN DIGITAL EVTINO

EESTERN DIGITAL NOV HARD DISC 1TB.NOV EVTINO


20 €
или предлог цена
11 мај 20:54Samsung 870 QVO 1TB со гаранција

Продавам половен, минимално користен ссд диск Samsung 870 QVO 1TB со ...


4.500 МКД
или предлог цена
11 мај 10:25WD Elements 1.5 TB Full Filmovi i Crtani

Nadvoresen Hardisk poln so filmovi i crtani kvalitet Full HD 1080 Si...


6.000 МКД
или предлог цена
10 мај 23:55Samsung PM981/970 EVO 256GB (OEM NVMe PCIe SSD) M.2 2280

Dojden so nov Thinkpad laptop, vednash zamenet poradi potreba od pove...


2.990 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
3.700 МКД
10 мај 20:01Hard disk HDD SAMSUNG 1TB I Western Digital 500gb sata 3,5"

Prodavam dva hard disk ispravni edniot e samsun'g 1tb a drugiot e wes...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
10 мај 15:25Nov 2,5" SSD 120GB SATAlll USB3.0

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1200den 180...


1.200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.800 МКД
10 мај 14:39Western Digital 500GB SATA 3.5 Hard Disk

Malku koristen bez nikakov problem WD 500GB. 7200 RPM 6 Gb/s 16MB Cac...


800 МКД
или предлог цена
10 мај 10:44Prodavam hard diskovi 3.5" SATA

Дисковите се 100% функционални 1 TB WDC WD1002FAEX-00Z3A0 - 1500 ден...


1.500 МКД
или предлог цена
09 мај 18:34WD Elements 2TB USB 3.0 HDD Portable - Novi eksterni diskovi

WD Elements 2TB USB 3.0 HDD Portable Drive Black SIMPLE FAST AND P...


3.790 МКД
или предлог цена
09 мај 11:35Hard disk WD Red 14 TB Novi

Novi neotpakuvani Hard diskovi doneseni od Germania kaj nas se proda...


20.000 МКД
или предлог цена
09 мај 10:48SSD Samsung 256 gb x2

doneseni od svajcarija vo ispravna sostojba prakajm i po kargo c...


3.000 МКД
или предлог цена
09 мај 01:29Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам