Подкатегорија:
                   
275 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV printer CANON PIXMA GM 4040

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija. Kupen ...


9.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:40НОВ ОГЛАС
Промовирано

Monitor Dell PH2422

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, ори...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

ADAPTERI POLNACI ORIGINALNI ZA LAP TOPI

ADAPTERI POLNACI ORIGINALNI ZA SITE VRSTI LAP TOPI TELEFON 070...


800 МКД
или предлог цена
Денес 10:32BATERII... LI-ION 18650 mAh3.7v 4200 mAh

SE PRODAVAAT SAMO BATERII POSEBNO 3,7 Volti 4200 mAh i 8800mah razlic...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:12Polnaci za site tipovi laptopi asus,hp,acer,dell,lenovo,msi

Polnaci za site tipovi laptopi asus,hp,acer,dell,lenovo,msi,apple Pr...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:12nov adapter za lap top dell so oznaka dell pa3e

nov so kutija


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:55Napojuvanje HANTOL

Prodavam napojuvanje HANTOL 500 watt


600 МКД
или предлог цена
Вчера 03:06Prodavam polnaci za laptop Lenovo, Sony, DELL, Asus, Fujitsu

Prodavam origini polnaci za laptopi -Sony 19.5v, 4.7A, 90W konekt...


600 МКД
или предлог цена
29 јун 11:41CHIEFTEC 450W CTG-450-80P

Се продава CHIEFTEC 450W CTG-450-80P, целосно исправно. Линк: http:/...


2.000 МКД
или предлог цена
29 јун 08:47PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

1. EVGA 700W1 (2x PCIe) 80plus White, non modular - 3,300ден 2. EV...


3.300 МКД
или предлог цена
28 јун 19:35NAPOJUVANJE, PSU,

ANTEC 1300w PLATINUM full modular 2 god garancija 21920 den ANTE...


10.000 МКД
или предлог цена
27 јун 14:47Adapteri

Adapteri 5v 2amp imam do 40kom Za site specijalna cena Mozna ...


199 МКД
или предлог цена
26 јун 13:45Polnac za ACER laptop (adapter) (Полнач) (адаптер)

Prodavam adapter za ACER laptop 19v 3.42a 65w Tip 5.5/1.7


1.500 МКД
или предлог цена
22 јун 15:37ADAPTER (polnac) za ASUS Laptop originalen

Prodavam adapter za laptop ASUS 19v 2.37A imam i 19v 3.37A


2.300 МКД
или предлог цена
22 јун 15:37ADAPTER ZA DELL (polnac) Laptop

Prodavam originalen adapter za laptop DELL (originalen) PA-1650 In...


1.600 МКД
или предлог цена
22 јун 15:37Adapteri Lenovo (Polnaci) za laptop

Polnaci za Lenovo Laptopi


1.900 МКД
или предлог цена
22 јун 15:37SeaSonic M12II 850 SS-850AM

SeaSonic M12II 850 SS-850AM 850 W ATX12V / EPS12V SLI Ready 80 PLUS B...


4.500 МКД
или предлог цена
22 јун 07:10Napojuvanje PSU

Продавам разни модели на компјутерски напојувања, од 400 w нагоре, пр...


500 МКД
или предлог цена
21 јун 11:25Rig mining psu napojuvanje 1200W

Napojuvanje za rig so 6kabli komplet Imam rig so istoto napojuvanje ...


10.000 МКД
или предлог цена
19 јун 16:31Napojuvajne PSU 80 plus gold

Се испраќа и по карго


1.800 МКД
или предлог цена
19 јун 14:12Adapteri za Laptop - Adapter polnac - Razni

Prodavam novi adapteri za Laptop, tie se zamena na originalniot i NE ...


700 МКД
или предлог цена
19 јун 13:14Type-C Adapter Polnac za Macbook Pro i Mac Book Air

Nov polnjac za Macbook Pro i Macbook Air 61Wati 3000 den 87Wati 3...


3.500 МКД
или предлог цена
19 јун 13:0660Wati Polnac Adapter Magsafe1 za Laptop Macbook Air i Pro

Adapter polnjac za Macbook laptopi, Macbook Pro, Mac Book Air.. S...


1.500 МКД
или предлог цена
19 јун 13:061500 denari Magsafe adapter za Macbook Pro/Air- so garancija

Magsafe adapter za Macbook Pro i Macbook Air... Nov, sleduva Garanci...


1.500 МКД
или предлог цена
19 јун 13:05Magsafe2 Polnac Power Adapter za Macbook Air Mac Book Pro

Nov Polnac adapter za Macbook Pro i Air 👍 Garancija 6 meseca👍 ...


1.500 МКД
или предлог цена
19 јун 13:051000W Power Supply - X-Series

- SeaSonic Electronics GOLD Series 1050W Power Supply Unit Model : S...


6.000 МКД
или предлог цена
18 јун 14:25NAPOJUVANJE HANTOL 500W

Prodavam ispravno napojuvanje model HANTOL 500 W


500 МКД
или предлог цена
18 јун 10:21Напојување 750W GOLD Sharkoon SilentStorm модуларно

Продавам напојување модуларно. Ново, неотворено, некористено, под ...


6.999 МКД
или предлог цена
14 јун 18:40Napojuvanje / napojuvanja

Napojuvanja za pc od 300w do 700 w so 4/6 pinski ima razni modeli cen...


400 МКД
или предлог цена
12 јун 23:41Magsafe2 60W Adapter za Mac Book Air i Macbook Pro

Nov Magsafe2 60W Adapter za ponovite modeli na koi se izlezeni od 201...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јун 22:11Magsafe2, 60Wati, Adapter polnac za Macbook Pro/Air/Retina

Nov adapter polnac za Macbook Pro, Retina, Air Snaga 60 wati Kone...


1.500 МКД
или предлог цена
12 јун 17:44Rog THOR 850w PLATINUM

Kvalitetno i stedlivo napojuvanje,mnogu malce korosteno,pod garancija...


13.500 МКД
или предлог цена
12 јун 13:10Napojuvanje Delux 650W tivko so 6pin konektor za graficka

- Napojuvanje za kompjuter komplet ispravno, tivko, bez prasina kako ...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
12 јун 11:58Odlicna mreza za kompijuter

Prodavam dve super mrezi za kompijuter,cena povolna,dvete mrezi 1400 ...


700 МКД
или предлог цена
11 јун 22:37Napojuvanje CCiVO 500W

Koristeno vo pc za sekojdnevna upotreba. Raboti kako sto treba. Bez k...


500 МКД
или предлог цена
11 јун 17:39Napojuvanje Chieftec Smart series 600w

ispravno napojuvanje chieftec 600w real power Model GPS-600A8 St...


2.500 МКД
или предлог цена
11 јун 01:13Dell 19.5v 1.54a 30w punjač za tablet XPS 10 nov

punjač za tablet. Konektor sa 40-pina kao na slika Dell VDell Latit...


2.000 МКД
или предлог цена
08 јун 11:32PSU 750W | Be Quiet! Straight Power 11 | 80+ Gold

750W ново напојување купено од германија пред помалку од месец. Со га...


7.900 МКД
или предлог цена
08 јун 01:45Napojuvanje Chieftec Force series 500w

ispravno napojuvanje Chieftec model CPS-500S 500W Real power ...


2.500 МКД
или предлог цена
08 јун 00:36Продавам Antec Напојување

Продавам Antec Напојување 400w


2.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:05Napojuvanja Evga, Nzxt i riseri

Prodavam 2 napojuvanja Nzxt I 1 Evga kako novi. Koristeni se po 3 mes...


5.000 МКД
или предлог цена
06 јун 09:40Adapteri 12V 1A, 1,5A, 5A adapter za nadzor, Led, Laptopi

Продавам нови некористени адаптери 12V (switching mode supply) за вид...


150 МКД
или предлог цена
05 јун 20:11Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам