Подкатегорија:
                   
228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5

*Prodavam koristena ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 *kupena vo MK...


11.990 МКД
или предлог цена
28 мај 11:55Промовирано

Medion Akoya S4209 delovi,ispravna maticna ploca

skrsen displaj i se prodava na delovi


50 МКД
или предлог цена
Денес 17:55Delovi za asus x 401, x501 i x502

na delovi


100 МКД
или предлог цена
Денес 17:54Продавам MB , PROCESSOR , RAM , PSU

Матична плоча: ASUS B150M-A Процесор: i3-7100 РАМ: 2x4GB ddr4 2400m...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:22Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi

Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi .Servis Imont...


100 МКД
или предлог цена
Денес 11:06Se prodavaat razni delovi za kompjuter

se prodavaat hardiskovi i ram memorija za laptop - 500GB WD blue...


По Договор
или предлог цена
Денес 04:22SERVIS ZA LAPTOPI I DESKTOP PC....BRZO,KVALITETNO I KORETNO

Вршиме сервис и форматирање на десктоп,лаптоп компјутери,чистење и по...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:54Baterii za Laptop so visok kvalitet !!!!!

Prodavame novi baterii za laptop so visok kvalitet garancija 6 mese...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:20RACK SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


9.000 МКД
или предлог цена
07 јун 09:40DELL DOCK STATION WD15 k17a001 USB Type-C

Display / Video: 1x HDMI; 1x VGA; 1x Mini DisplayPort. Networking Dat...


2.790 МКД
или предлог цена
06 јун 15:16Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
06 јун 10:48Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
06 јун 10:45DELL WD19 Docking Station USB-C HDMI Dual DisplayPort

moze i bez adapter ako go imate.togas cenata bi bila.2900den.adaptero...


3.790 МКД
или предлог цена
05 јун 15:47Kondator држач за 2 монитори

Kondator држач за 2 монитори Stockholm, со 5 споеви, црни. Држачите ...


6.000 МКД
или предлог цена
05 јун 14:02NVIDIA RTX A2000 KINGSTON FURY NVME SSD

НОВИ неотпакувани компјутерски делови. Ram memorija za laptop G-Skil...


50 €
или предлог цена
04 јун 12:45NAJNOVI MAPI ZA BMW E60 2022 GODINA EKSTRA CENI

SE PRODAVAAT NAJNOVI MAPI ZA NAVIGACII NA 3 CEDINJA 2023 GOD. ZA BMW ...


700 МКД
или предлог цена
03 јун 10:52DVR kartica za kompjuter , video nadzor Geovision GV-800

Geovision GV-800-16 Digital video recorder (DVR) 16 Kameri Geovisio...


3.000 МКД
или предлог цена
02 јун 16:15Kupuvam graficka RX 580 8gb, графичка, rx580, graficki

Kupuvam rx 580 8gb KONTAKT NA VIBER - 077 621 080


3.000 МКД
или предлог цена
02 јун 02:27Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
01 јун 13:47ZVUCNA KARTA CREATIVE LABS,NEISPRAVNA

ZVUCNA KARTA CREATIVE LABS NADVORESNA,NEISPRAVNA


350 МКД
или предлог цена
31 мај 19:24Hartija A4/80g

Prodavam hartija a4/80g - Double A Cena 300+18%ddv


300 МКД
или предлог цена
31 мај 17:51Zvucna karta MS-TECH

se prodava zvucna karta ne koristena ms-tech 6 channels sound


400 МКД
или предлог цена
30 мај 20:29HP 2133 mini laptop za delovi

Solidno zacuvan, aluminiumski oklop, baterija dupla vo super sostojba...


1 €
или предлог цена
30 мај 19:14Bezzicen Air mouse so ziroskop i tastatura wireless

Prodavam bezzicen air mouse so tastatura so ziroskop za smart tv, pc,...


500 МКД
или предлог цена
30 мај 15:29Lenovo polnac 3.2A 20v

Prodavam polnac za Lenovo laptop 20v 65w. Tel 076-533-197


800 МКД
или предлог цена
29 мај 09:35Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri

Delovi za LapTopi Plastiki drzaci culeri Raspolagam so delovi za prek...


500 МКД
или предлог цена
26 мај 20:00Fireware.

Fireware razni.


300 МКД
или предлог цена
25 мај 21:58DELOVI ZA ASUS X 551,X552,X553,

SE PRODAVAAT NA DELOVI


12 МКД
или предлог цена
24 мај 11:32delovi za acer 8942g i acer 8530,18.4 displey

se prodavaat na delovi


10 МКД
или предлог цена
24 мај 11:32Dodatok glava za polnac adapter za Macbook laptop

dodatok za steker 220V za adapter za macbook


300 МКД
или предлог цена
23 мај 12:58CARDBUS serial express card 34 for notebook DB9 RS-232

Cardbus адаптер за лаптоп, со сериски излез MANHATTAN Serial expre...


950 МКД
или предлог цена
17 мај 21:04Delovi za kompjuter

Ram memorii za Macbook ddr3 1060mhz 2 x 1GB 500den Hard disk 80...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 14:03Cooler master argb controller

Raboti perfektno ne e koristen voopsto


250 МКД
или предлог цена
10 мај 17:32Cooler master rgb controller

raboti perfektno


250 МКД
или предлог цена
10 мај 17:31Ram memorii i harddisk HDD

gi prodavam slednite hdd i ram memorii


1 €
или предлог цена
10 мај 14:40E-table Masicka za Laptop na Rasklopuvanje

Prodavam E-table masicka za laptop na rasklopuvanje.


650 МКД
или предлог цена
09 мај 14:15CREATIVE SB X-Fi XTREME AUDIO CARD

Odlicna audio karticka -audio card za notebook/laptop -instrukcii ...


2.500 МКД
или предлог цена
09 мај 10:45Wireless Adapter Gembird

Prodavam wireless adapter Gembird nov,kupen po greska,kupen e 700 den...


300 МКД
или предлог цена
07 мај 11:13Delovi za kompjuteri

Поседувам секакви делови за постари компјутери,напојувања, графички, ...


1 МКД
или предлог цена
05 мај 17:34Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
04 мај 16:44Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам