Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

eMenu - Електронско мени со генериран QR-код

Во време на светска финансиска и економска криза, во пост-пандемиска ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 09:20Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

30 ное 20:37Programski - softverski resenija za vasiot biznis

Gotovi programi - softveri za : - Materijalno rabotenje vo trgovski ...


По Договор
или предлог цена
30 ное 06:53EasyPos komplet so kompjuter

Se prodava kompjuter so monitor i instaliran EasyPos vo odlicna sosto...


500 €
или предлог цена
26 ное 12:20Profesionalen softver bez ednokraten nadomest

Profesionalen softver 1.Korisnici: Apteki, prodavnici, restorani, g...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

23 ное 18:59Евиденција во менувачница потребна за Народна банка

Менувачко работење Програмата го покрива оној дел од работењето на м...


18.000 МКД
или предлог цена
21 ное 17:54PROGRAM ZA MAGACINI PRODAVNICI KAFICI RESTORANI I DRUGO

Bez mesecni troskovi za odrzuvanje i slicno so backup pri eventualno ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Бизнис

21 ное 10:17Programi za prodavnici, magacini, kafani, knigovodstvo

PRODAVNICI -Artikli -Komintenti -Priemnici -PLT Obrazec -Fiskaln...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Бизнис

21 ное 08:49Продавам excel формати за Eurocode 1

Продавам лиценцирани excel формати за пресметка на основни оптоварува...


400 €
или предлог цена
31 окт 08:10Softver za vodene na servis na avtomobil

Софтвер за водење на сервиси на автомобили ви овозможува брзо лесно и...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Софтвери / Бизнис

30 окт 12:41Softver za fakturi - programa za fakturi - fakturko

Софтвер за креирање на фактури "Fakturko". Програма за креирање на и...


2 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Софтвери / Бизнис

12 окт 10:50Софтвер за посредници за недвижности

Софтвер за посредници за недвижности. Повеќе информации на следнио...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Бизнис

12 авг 22:59SendBooster - софтвер за рекламирање преку емаил пораки

SendBooster е софтверска апликација за испраќање на емаил пораки до а...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Бизнис

08 дек 17:46WEB PRODAVNICA

Web prodavnica za naracki preku Internet od doma za da se zgolemi ser...


150 €
или предлог цена
29 мај 23:10Web strana Веб страна и Elektronsko meni

Најлесен и наједноставен пристап до вашето мени! ☕ 💲 Цена на цело...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

28 дек 17:35Изработка на Електронско бесконтактно мени со QR код

Најлесен и наједноставен пристап до вашето мени! ☕ 💲 Цена на цело...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

15 дек 12:23Preinstalacija i formatiranje na kompijuteri Windows:7,8,10

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


400 МКД
или предлог цена
07 дек 14:02Најсовремен софтвер за фирми Infoproject

Infomatrix *** Бизнис Херој *** Infoproject *** Комплетен ERP софт...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

12 мар 13:00Tower 7

Tower 7, application for static and dynamic structural analysis, conc...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

13 јан 00:50ПРОДАЖБА И ИЗРАБОТКА НА ПРОФЕСИОНАЛНИ КОМПЈУТЕРСКИ ПРОГРАМИ

Изработка на професионални компјутерски програми од областа на : -...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Софтвери / Бизнис

13 ное 13:00Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам