Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Aktivacija, Instaliranje, Formatiranje na Windows & Office

Активирање, инсталирање и форматирање на Windows 10 & 11. Инстали...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 12:07SERVIS NA KOJ TREBA DA MU VERUVATE:WINDOWSI,PROGRAMI,DELOVI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 10:56Windows instaliranje i formatiranje.

Instaliranje/formatiranje na novi I stari kompjuteri i laptopi so or...


600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 МКД
29 јун 10:56Instalacija na novi i stari kompjuteri windows i office

Profesionalna instalacija na WINDOWS I OFFICE kako i site potrebni ...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

28 јун 23:33Windows XP, Vista, 7, 8, 10 - инсталирање

Инсталирање на сите Windows оперативни системи XP, Vista, 7, 8 и 10 ...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 21:50ОПЕРАТИВЕН ВИНДОВС 7,8.1.10Pro со ЛИЦЕНЦА НА ПОВИК

KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:070965995 ZA SEKOJA INTERVENCIJA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

28 јун 13:05Formatiranje,Preinstalacija na Kompjuteri i Laptopi

Barajte me na viber... Format,Formatiram,Formatiranje,Preinstalacija ...


500 МКД
или предлог цена
27 јун 11:53ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
27 јун 10:30Najprofesionalniot servis za LapTop i PC vo Skopje

. Ви нудиме две нивоа на услуги на оперативниот систем инсталација, ч...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

27 јун 10:13Windows 7, 10 Pro

Се продаваат Windows 10 PRO x64 оригинал сериски. Напомена: Не лепе...


1.899 МКД
или предлог цена
26 јун 22:59Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
26 јун 10:34Преинсталација и сервис на десктоп/лаптоп компјутер

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
26 јун 10:34ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ ВИНДОВСИ,ПРОГРАМИ,АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

ИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН и БРЗ СЕРВИС НА ПОВИК. ТЕ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

25 јун 11:18INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

24 јун 17:44INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
24 јун 11:55Инсталација и форматирање на Windows + Microsoft Office 2021

Форматирање и преинсталација на компјутери и лаптопи со Windows по ва...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

23 јун 16:53SIGUREN I PROFESIONALEN,IT SERVIS -SASO

INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8,8.1 i 10 na novi Laptopi i Deskto...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

21 јун 19:40PROFESIONALEN MAJSTOR ZA KOMPJUTERI-LAPTOPI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

21 јун 09:59Instalacija na Windows 10, format, cistenje od virusi

- Instalacija na Operativen sistem Microsoft WINDOWS 10"kako i najnov...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

19 јун 14:22WINDOWS 11 I 10 NA USB

WINDOWS 10 PROX64 I X32 NA USB 32GB I DVD. NAJNOVIOT WINDOWS 11 HOME ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 јун 16:23Imate nov kompjuter no nemate Windows

Ako ste kupile nov kompjuter, desktop ili laptop a nemate Windows jav...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 јун 13:19Servis za Vasiot Kompjuter.

Sekakov vid servisi. Kontaktirajte ne . VIBER


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

17 јун 01:37VASIOT PROBLEM E NAS PROBLEM SERVIS ZA KOMPJUTERI,NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
15 јун 16:03INSTALACIJA NA WINDOWS 7,8 I 10

Instaliranje na Windows 7, 8 ili 10 zaedno so Antivirus i Microsoft O...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

15 јун 11:33Преинсталација и Сервис на компјутери

(Доаѓаме на лице место) Преинсталација на компјутерот со каков сак...


500 МКД
или предлог цена
13 јун 14:13Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Vrsam Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10 Insta...


500 МКД
или предлог цена
10 јун 10:48Formatiranje, Instalacija na OS na PC i Laptop

Вршиме форматирање на ПЦ, лаптоп инсталација на секаков вид на софтве...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

08 јун 22:54Instalacija Windows Office Antivirus i Servis zaPC

INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8 i 10ka SO DOZIVOTNA LICENCA. N...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

07 јун 16:09СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 НА ПОВИК. ИНСТАЛИРАМЕ НА КОМПЈУ...


По Договор
или предлог цена
06 јун 15:22Instalacija, preinstalacija na kompjuter

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

04 јун 16:59WINDOWS XP,7,8.1,10,ANTIVIRUS,BRISENJE VIRUSI,PROGRAMI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
03 јун 17:12PROFESIONALNI.KVALITETNI I TOCNI SERVIS ZA KOMPJUTERI NA POV

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

01 јун 14:28Instalacija i format na windows operativni sistemi

Instalacija i format na windows operativni sistemi. Windows 7 Wndows ...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

01 јун 07:17INSTALACIJA NA WINDOWS 7 i 10

Instalacija na Windows 7 i 10. Cistenje i redoven servis na laptop S...


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

30 мај 13:29Formatiranje, Instaliranje Windows

• Formatirane na kpmpjuteri so Windows XP, 7, 8, 10 kako i intalirane...


400 МКД
или предлог цена
25 мај 08:43Сервис и Преинсталација на Компјутери

1. Професионална инсталација преинсталација Сервис и одржување ...


300 МКД
или предлог цена
16 мај 23:07INSTALIRAM PROFESIONALNO WINDOWS:XP,7,8,10PROGRAMI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078202985 ZA SEKOJA INTER...


По Договор
или предлог цена
14 мај 14:07Преинсталација на Windows

Vrsam instalacija ,preinstalacija na vasiot kompjuter (desktop ili la...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

13 мај 18:12Profesionalna instalacija Windows XP,7,8,8,1 I WINDOWS 10

Без разлика на тоа која верзија на Windows ја имате инсталирано, ваши...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

05 мај 10:11УСПОРЕНО ВИ РАБОТИ ЛАПТОП,ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ДОАЃАМ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ И ГПС НАВИГАЦИИ ТЕЛ :070965995 ВАШЕ Е САМО ДА НЕ...


По Договор
или предлог цена
04 мај 15:35Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам