Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVA BATERIJA HP ZZ-06

Prodavam nova nekoristena baterija za HP Lap Top, odgovara za: HP Pro...


3.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

Вчера 15:48Baterija za Laptop Lenovo G500

Prodavam originalna baterija za Laptop Lenovo G500, G505, G490 G405 G...


500 МКД
или предлог цена
04 дек 07:50Батерии за сите модели лаптопи !!!

💥💥 Батерии за сите модели на лаптопи.💥💥 👉 Гаранција 6 месеци! ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

03 дек 23:03prodavam polovni baterii za laptopovi

prodavam polovni baterii za laptopovi


120 МКД
или предлог цена
03 дек 22:07Original Baterii za laptop Acer. Poveke modeli. Baterija

Se prodavaat baterii za poveke modeli na Acer Aspire и Predator lapto...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

02 дек 16:02Baterija za acer a315

Baterija za acer a315 kako nova


1.200 МКД
или предлог цена
30 ное 16:24Apple Macbook Air A1466 i A1369 Baterii

Novi baterii A1405 / A1496 kompatibilni so Macbook Air A1466 i A1369 ...


3.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
3.900 МКД
29 ное 20:35Baterija za Lenovo Ideapad

Baterijata e vo Ispravna sostojba drzi 100% kapacitet Moze i so monta...


999 МКД
или предлог цена
29 ное 01:50Asus VivoBook S551ln baterija battery B31N1336 11.4V 48Wh

Ispravna originalna baterija od rasturen laptop Asus. Mozno e da odgo...


20 €
или предлог цена
27 ное 13:03Батерија за Apple MacBook Pro 17 A1297

Продавам НОВА оригинална батерија А1309 за Apple MacBook Pro 17 A1297...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

23 ное 22:31Baterija za macbook air a1466 so 190 ciklusi

Mozna e montaza


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

22 ное 12:41Нови батерии за лаптоп

Нови батерии за лаптоп со одличен квалитет и 6 месеци гаранција


1 МКД
или предлог цена
21 ное 14:39Kupuvam stari i rasipani baterii od laptopi

Kupuvam stari i rasipani baterii od laptopo i bateriski masink


1 €
или предлог цена
12 ное 06:30Baterija za acer AS16A8K originalna kako nov

Се пушта и по карго


3.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

11 ное 19:32Baterija za laptop Acer E1-532

Baterijata e vo odlicna sostojba


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

02 ное 18:09Prodavam neispravni baterii za laptop - pogolema kolicina

Prodavam neispravni baterii za laptopi, pogolema kolicina imam.


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

28 окт 09:29BATERIJA ZA APPLE 3G ISPRAVNA VIDI OGLAS SLIKI

CENATA DOLU E ZA BATERILA ZA LAP TOP APPLE 3G / PRODAVAM SOCUVANA BAT...


По Договор
или предлог цена
07 окт 15:16baterija a hp 250 g7 nova

ivadena od osteten laptop kako nova 3500 fix imam i ploca so i3 6 ge...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

18 сеп 22:23Baterii za Laptop Apple, Dell, Fujitsu, Lenovo

1. Оригинална батерија Dell Type WDXOR 42Wh, одговара за Dell Insp...


990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

13 сеп 15:39TOSHIBA C 660 C 660 D C 670 C 670 D baterija

TOSHIBA SATELLITE C 660 C 660 D C 670 C 670 D baterija drzi 2 saati


700 МКД
или предлог цена
06 авг 14:33Батерија за лаптоп

Се продава исправна батерија за лап топ asus 7200mAh


500 МКД
или предлог цена
25 јул 17:39Baterija za ASUS U31 U41 P41 P31

koristena nepoln mesec 3000 den fix cena Za ponisko ne se dogovaram ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

20 јул 13:54baterija za laptop Macbook pro a 1286 oznaka a1382

nova vo kutija


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

12 мај 11:24Батерии за BIOS за лаптоп

Батерии за BIOS за лаптоп со конектор батериите се CR2032


150 МКД
или предлог цена
04 мај 21:33HP 450 G2 HSTNN-DB6i baterija

HP 450 G2 HSTNN-DB6i baterija, 3 casa.


1.200 МКД
или предлог цена
19 мар 23:57Откупувам стари батерии од лаптоп

Откупувам сите видови на стари батерии од лаптоп


По Договор
или предлог цена
02 мар 13:27baterija za acer e1 e1-531 e1-571 e1-571g

baterijata drzi poveke od 70min stojam pozadi ispravnosta 078575788


25 €
или предлог цена
22 фев 11:33Originalni bateriii za laptopi

Originalni polovni bateriii za povekje modeli na laptopi so traenje o...


1 МКД
или предлог цена
16 фев 23:54Baterija za ASUS Laptop - 2200mAh

Nova pakovana baterija. Tehnicki detali: Boja: Crna, Kapacitet: ...


20 €
или предлог цена
06 фев 12:38hp 250 g2 baterii, 0A04

hp 250 g2 baterii, 0A04 orginal ispravni


1.500 €
или предлог цена
15 јан 16:01Asus A41-X550 A41-X550A X550C X550B X550V X550D X450C X450

baterija za asus 078575788


1.500 €
или предлог цена
15 јан 15:56Baterija za Asus x550c

Poveke info na Viber


30 €
или предлог цена
09 јан 20:31Baterija za Lenovo

1. Baterija za Lenovo ThinkPad X1 (FRU: 42T4977) 14.4V 2600mAh (37Wh)...


3.500 МКД
или предлог цена
01 дек 17:11Kupuvam stari i rasipani bateriii za Laptop

Kupuvam stari i rasipani baterii za laptop. Cena po dogovor vo zavisn...


1.234.567 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

31 авг 18:58Baterija kako novo za Asus F540 F540L F540LA F540S F540SA

Asus F540 F540L F540LA F540S F540SA F540Y R540 R540L R540LA R540S R54...


1 €
или предлог цена
31 авг 17:30baterija za laptop

prodavam baterija za laptop


400 МКД
или предлог цена
12 јул 13:31Baterii za laptopi / Батерии за лаптопи

Продавам батерии за повеќе модели на лаптопи, половни и нови. Пишете...


1.300 МКД
или предлог цена
19 јун 11:31БАТЕРИИ ЗА ЛАПТОП

💻🔋АРЕНА КОМПЈУТЕРИ ВИ НУДИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА БАТЕРИИ ЗА ЛАПТОП! 👉 ...


1 €
или предлог цена
30 јан 10:07baterija za acer AS16A5K originalna

baterija za acer AS16A5K originalna,povolna ,swiss


900 МКД
или предлог цена
12 сеп 18:58Baterija za Acer TravelMate 4150

Baterija za Acer TravelMate 4150


500 €
или предлог цена
08 авг 18:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам